Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11436:326TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr st.
 
 
Sobíšek Martin
Grubr Vojtěch
 
 
1467  3010
2.Macela Petr
Vilímek Miroslav
 
 
Matas Jan
Svěchota Vojtěch
 
 
78-610 3120
3.Vilímek MiroslavSvěchota Vojtěch439  3030
4.Čeřovský Petr st.Sobíšek Martin66-7-1043240
5.Šťastný VladislavMatas Jan65-66 3150
6.Macela PetrGrubr Vojtěch529  3060
7.Čeřovský Petr st.Svěchota Vojtěch86-77 3170
8.Botka JanSobíšek Martin-8-7-6  0371
9.Macela PetrMatas Jan334  3081
10.Vilímek MiroslavGrubr Vojtěch657  3091
11.Botka JanSvěchota Vojtěch-4-898-92392
12.Macela PetrSobíšek Martin669  30102
13.Vilímek MiroslavMatas Jan         
14.Čeřovský Petr st.Grubr Vojtěch         
15.Macela PetrSvěchota Vojtěch         
16.Vilímek MiroslavSobíšek Martin         
17.Čeřovský Petr st.Matas Jan         
18.Botka JanGrubr Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilímek Miroslav20Svěchota Vojtěch12
Čeřovský Petr st.20Sobíšek Martin12
Šťastný Vladislav10Matas Jan02
Macela Petr30Grubr Vojtěch02
Botka Jan02   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Holub Zdeněk
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Chalupa Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27596:538TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Balák Kryštof
 
 
Budinský Petr
Fiklík Michael
 
 
-8-481063210
2.Chalupa Josef ml.
Šejvl Jakub
 
 
Hybler Martin
Kváš Pavel
 
 
677  3020
3.Sysel VojtěchKváš Pavel-8-8-8  0321
4.Chalupa Josef ml.Hybler Martin-14-9-4  0322
5.Šejvl JakubBudinský Petr4-1393 3132
6.Papírník PavelFiklík Michael-8594 3142
7.Chalupa Josef ml.Kváš Pavel7-72-8-62343
8.Šejvl JakubHybler Martin74-28 3153
9.Papírník PavelBudinský Petr337  3063
10.Sysel VojtěchFiklík Michael-7-99-7 1364
11.Šejvl JakubKváš Pavel-8866 3174
12.Papírník PavelHybler Martin1047  3084
13.Sysel VojtěchBudinský Petr4-9-11-9 1385
14.Chalupa Josef ml.Fiklík Michael85-98 3195
15.Papírník PavelKváš Pavel-6-9-3  0396
16.Sysel VojtěchHybler Martin1111-9-81432106
17.Chalupa Josef ml.Budinský Petr-74-97832  
18.Šejvl JakubFiklík Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sysel Vojtěch13Kváš Pavel31
Chalupa Josef ml.12Hybler Martin13
Šejvl Jakub30Budinský Petr12
Papírník Pavel31Fiklík Michael12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22502:453TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
8-6-8-7 1301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Bradáč Petr
Pokorný Marcel
 
 
7810  3011
3.Hořejší RadimBradáč Petr-77-7543221
4.Bucifal AlešSmejkal Tomáš-9-97-11 1322
5.Zámyslický JaroslavSvatoš Roman-9-5-9  0323
6.Nejedlý PetrPokorný Marcel5WOWO  3033
7.Bucifal AlešBradáč Petr9-815-1133243
8.Zámyslický JaroslavSmejkal Tomáš-11-4-7  0344
9.Nejedlý PetrSvatoš Roman667  3054
10.Hořejší RadimPokorný Marcel771  3064
11.Zámyslický JaroslavBradáč Petr-4-4-3  0365
12.Nejedlý PetrSmejkal Tomáš8-97-4113275
13.Hořejší RadimSvatoš Roman678  3085
14.Bucifal AlešPokorný Marcel344  3095
15.Nejedlý PetrBradáč Petr-97711 31105
16.Hořejší RadimSmejkal Tomáš6-959 31  
17.Bucifal AlešSvatoš Roman         
18.Zámyslický JaroslavPokorný Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim30Bradáč Petr13
Bucifal Aleš21Smejkal Tomáš21
Zámyslický Jaroslav03Svatoš Roman12
Nejedlý Petr40Pokorný Marcel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33696:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Benák Jan
 
 
Brožík Karel
Rosu Robert Alexandru
 
 
5-106-6-92301
2.Rochowanski Pavel
Píša Radovan
 
 
Huk Martin
Svědík Miroslav
 
 
998  3011
3.Píša RadovanBrožík Karel-9637 3121
4.Rochowanski PavelRosu Robert Alexandru4410  3031
5.Remunda Alexandros MatheosHuk Martin8-9159 3141
6.Benák LiborSvědík Miroslav7-755 3151
7.Rochowanski PavelBrožík Karel-56711 3161
8.Remunda Alexandros MatheosRosu Robert Alexandru10-4-5-3 1362
9.Benák LiborHuk Martin-1051010 3172
10.Píša RadovanSvědík Miroslav999  3082
11.Remunda Alexandros MatheosBrožík Karel-12-8-3  0383
12.Benák LiborRosu Robert Alexandru7-6-14-11 1384
13.Píša RadovanHuk Martin8-483 3194
14.Benák JanSvědík Miroslav-7-811-8 1395
15.Benák LiborBrožík Karel710-10-10-42396
16.Píša RadovanRosu Robert Alexandru-845-9-72397
17.Benák JanHuk Martin-5-96-7 1398
18.Remunda Alexandros MatheosSvědík Miroslav10-95-6-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Píša Radovan31Brožík Karel22
Rochowanski Pavel20Rosu Robert Alexandru31
Remunda Alexandros Matheos13Huk Martin13
Benák Libor22Svědík Miroslav22
Benák Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36622:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
-10-5-4  0301
2.Kopecký Filip
Hervert Josef
 
 
Macháček Jan
Vondráček Filip
 
 
38-910 3111
3.Kopecký FilipBořík Milan-8-8-6  0312
4.Woznicki PatrikBíma Miroslav10-7-7-6 1313
5.Hervert JosefVondráček Filip935  3023
6.Hrnčíř JanMacháček Jan7-764 3133
7.Woznicki PatrikBořík Milan-9-5-1  0334
8.Hervert JosefBíma Miroslav5-1398 3144
9.Hrnčíř JanVondráček Filip4510  3054
10.Kopecký FilipMacháček Jan10-4-4863264
11.Hervert JosefBořík Milan-11-12-10  0365
12.Hrnčíř JanBíma Miroslav-9-64-7 1366
13.Kopecký FilipVondráček Filip-11-5109-62367
14.Woznicki PatrikMacháček Jan-610-3-6 1368
15.Hrnčíř JanBořík Milan4-13-8993278
16.Kopecký FilipBíma Miroslav-9-6-8  0379
17.Woznicki PatrikVondráček Filip-5-82153289
18.Hervert JosefMacháček Jan1186  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Filip13Bořík Milan31
Woznicki Patrik13Bíma Miroslav31
Hervert Josef31Vondráček Filip13
Hrnčíř Jan31Macháček Jan13
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.660, 2ZŠRozhodčí:Novák Vladislav
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Jurista Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17541:451SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Plaček Jaroslav
Huleš Petr
 
 
5512  3010
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Minář Marek
Hurban Nikola
 
 
769  3020
3.Líska TomášMinář Marek4-9-99-52321
4.Dvořák Milan ml.Huleš Petr8-12811 3131
5.Dudek JaroslavHurban Nikola-9-14910-82332
6.Novák LiborPlaček Jaroslav557  3042
7.Dvořák Milan ml.Minář Marek868  3052
8.Dudek JaroslavHuleš Petr7-858 3162
9.Novák LiborHurban Nikola-7-7-7  0363
10.Líska TomášPlaček Jaroslav-4-139-12 1364
11.Dudek JaroslavMinář Marek96-88 3174
12.Novák LiborHuleš Petr5-929 3184
13.Líska TomášHurban Nikola7-7104 3194
14.Dvořák Milan ml.Plaček Jaroslav1107  30104
15.Novák LiborMinář Marek         
16.Líska TomášHuleš Petr         
17.Dvořák Milan ml.Hurban Nikola         
18.Dudek JaroslavPlaček Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš12Minář Marek12
Dvořák Milan ml.30Huleš Petr03
Dudek Jaroslav21Hurban Nikola21
Novák Libor21Plaček Jaroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS