Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Oravec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:Lhota František
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Budina Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34649:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Šíp Martin
Plachý Jiří
 
 
577  3010
2.Krtička Luboš
Divecký Filip
 
 
Půlpán David
Kubát Petr
 
 
-7989 3120
3.Krtička LubošŠíp Martin-6-7-4  0321
4.Divecký FilipPůlpán David8-8-54-42322
5.Vajgl PavelKubát Petr628  3032
6.Šajner LubomírPlachý Jiří-810-72-82333
7.Divecký FilipŠíp Martin-1011-9-1 1334
8.Vajgl PavelPůlpán David11-986 3144
9.Šajner LubomírKubát Petr742  3054
10.Krtička LubošPlachý Jiří-7-8-12  0355
11.Vajgl PavelŠíp Martin64-89 3165
12.Šajner LubomírPůlpán David7-56-593275
13.Krtička LubošKubát Petr-79-8-7 1376
14.Divecký FilipPlachý Jiří966  3086
15.Šajner LubomírŠíp Martin49-8-9-32387
16.Krtička LubošPůlpán David-6-7-6  0388
17.Divecký FilipKubát Petr-12-510373298
18.Vajgl PavelPlachý Jiří8-5-68-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Luboš04Šíp Martin31
Divecký Filip22Půlpán David22
Vajgl Pavel31Kubát Petr13
Šajner Lubomír22Plachý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Tomancová Markéta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27643:587DTJ Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
Melichar Jiří
Šmíd Miroslav
 
 
8713  3010
2.Slavík Libor
Pozník David
 
 
Kuba Miloslav
Kézr Aleš
 
 
-10897 3120
3.Slavík LiborKézr Aleš-79-9-7 1321
4.Lučan MartinKuba Miloslav454  3031
5.Pozník DavidMelichar Jiří-8710-11-52332
6.Bittner MichalŠmíd Miroslav-1629-443242
7.Lučan MartinKézr Aleš4-6-9973252
8.Pozník DavidKuba Miloslav9109  3062
9.Bittner MichalMelichar Jiří5-58-1273272
10.Slavík LiborŠmíd Miroslav-695-11-72373
11.Pozník DavidKézr Aleš-8-5-12  0374
12.Bittner MichalKuba Miloslav787  3084
13.Slavík LiborMelichar Jiří58-85 3194
14.Lučan MartinŠmíd Miroslav-86-1011-82395
15.Bittner MichalKézr Aleš-8-8-9  0396
16.Slavík LiborKuba Miloslav79-118 31106
17.Lučan MartinMelichar Jiří10-5710 31  
18.Pozník DavidŠmíd Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Libor22Kézr Aleš31
Lučan Martin21Kuba Miloslav04
Pozník David12Melichar Jiří12
Bittner Michal31Šmíd Miroslav21
Počet diváků: 7
Bez připomínek



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Sazimová Terezie
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Brát Karel ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22552:480TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrunka Jakub
Čepelka Jan
 
 
Pytlík Jiří
Ecler Michal
 
 
510-47 3110
2.Janovský Dan
Lebeda Matyáš
 
 
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
9-11-9483220
3.Janovský DanBělohlav Karel-71110-8-92321
4.Čepelka JanPytlík Jiří24-78 3131
5.Lebeda MatyášEcler Michal888  3041
6.Hrunka JakubHájek Tomáš-8-4-9  0342
7.Čepelka JanBělohlav Karel665  3052
8.Lebeda MatyášPytlík Jiří-7-9-8  0353
9.Hrunka JakubEcler Michal468  3063
10.Janovský DanHájek Tomáš-10-8-4  0364
11.Lebeda MatyášBělohlav Karel66-49 3174
12.Hrunka JakubPytlík Jiří772  3084
13.Janovský DanEcler Michal899  3094
14.Čepelka JanHájek Tomáš-879-11-92395
15.Hrunka JakubBělohlav Karel4-9-118332105
16.Janovský DanPytlík Jiří11    10  
17.Čepelka JanEcler Michal         
18.Lebeda MatyášHájek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janovský Dan12Bělohlav Karel13
Čepelka Jan21Pytlík Jiří12
Lebeda Matyáš21Ecler Michal03
Hrunka Jakub31Hájek Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Vítková Hana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37480:585TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Tuček Adam
 
 
Šimonek Petr
Dostál Jan
 
 
-7124-9-52301
2.Černý Jaroslav
Šmidt Karel
 
 
Merta Jakub
Kadleček Radomír
 
 
8-10-8973211
3.Tuček AdamMerta Jakub-3-3-1  0312
4.Černý JaroslavŠimonek Petr-10-6-7  0313
5.Hnik OndřejDostál Jan13-6-6-2 1314
6.Šmidt KarelKadleček Radomír-710-6-8 1315
7.Černý JaroslavMerta Jakub-69-4-9 1316
8.Hnik OndřejŠimonek Petr-9-6-7  0317
9.Šmidt KarelDostál Jan-79-11493227
10.Tuček AdamKadleček Radomír8810  3037
11.Hnik OndřejMerta Jakub-8-5-3  0338
12.Šmidt KarelŠimonek Petr-827-8-82339
13.Tuček AdamDostál Jan5-5-9933249
14.Černý JaroslavKadleček Radomír79-54 3159
15.Šmidt KarelMerta Jakub-3-2-7  03510
16.Tuček AdamŠimonek Petr         
17.Černý JaroslavDostál Jan         
18.Hnik OndřejKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuček Adam21Merta Jakub40
Černý Jaroslav12Šimonek Petr30
Hnik Ondřej03Dostál Jan12
Šmidt Karel13Kadleček Radomír12
Počet diváků: 17



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou-MšenoVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 310/10, Jablonec nad Nisou, 46604Rozhodčí:Minář Jiří
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Švácha Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31402:418TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirman Petr
Jahoda Martin
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-6-6-6  0301
2.Rose Radek
Obešlo Josef ml.
 
 
Táborský Jiří
Kuchta Pavel
 
 
-8-784-102302
3.Jahoda MartinJelínek Michal-9-9-4  0303
4.Jirman PetrTáborský Jiří6-10-9-8 1304
5.Rose RadekMádlo Martin2-1067 3114
6.Obešlo Josef ml.Kuchta Pavel3103  3024
7.Jirman PetrJelínek Michal74-6-8-82325
8.Rose RadekTáborský Jiří4-97-5-32326
9.Obešlo Josef ml.Mádlo Martin-9-6-8  0327
10.Jahoda MartinKuchta PavelWO    3037
11.Rose RadekJelínek Michal-5-3-9  0338
12.Obešlo Josef ml.Táborský Jiří-5-4-6  0339
13.Jahoda MartinMádlo Martin-73-4-7 13310
14.Jirman PetrKuchta Pavel         
15.Obešlo Josef ml.Jelínek Michal         
16.Jahoda MartinTáborský Jiří         
17.Jirman PetrMádlo Martin         
18.Rose RadekKuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jahoda Martin02Jelínek Michal30
Jirman Petr02Táborský Jiří30
Rose Radek12Mádlo Martin21
Obešlo Josef ml.12Kuchta Pavel01
WO10WO01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Fabíni Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36525:581SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikmund Adam
Fabíni Marek
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-10-911-7 1301
2.Kaněra Jan
Mečl Jan ml.
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
-943-9113211
3.Kaněra JanHerout František-5-9-3  0312
4.Mečl Jan ml.Nevřela Daniel7-5-3-4 1313
5.Zikmund AdamŠkopek Pavel838  3023
6.Fabíni MarekSlavík Radek-99-2673233
7.Mečl Jan ml.Herout František-5-79-3 1334
8.Zikmund AdamNevřela Daniel7-8-6-8 1335
9.Fabíni MarekŠkopek Pavel10-88-8-72336
10.Kaněra JanSlavík Radek-96-710-62337
11.Zikmund AdamHerout František-129-6-7 1338
12.Fabíni MarekNevřela Daniel8-9-8863248
13.Kaněra JanŠkopek Pavel7-98-10-52349
14.Mečl Jan ml.Slavík Radek-11-55-7 13410
15.Fabíni MarekHerout František92-5  21  
16.Kaněra JanNevřela Daniel         
17.Mečl Jan ml.Škopek Pavel         
18.Zikmund AdamSlavík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan03Herout František30
Mečl Jan ml.03Nevřela Daniel21
Zikmund Adam12Škopek Pavel21
Fabíni Marek21Slavík Radek21
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS