Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Filipec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37634:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Kavala Filip
 
 
Dorňák Zdeněk
Jahůdka Petr
 
 
-98-10693210
2.Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
8-9-3-6 1311
3.Vrtal OldřichDorňák Zdeněk-1348-983221
4.Skalický JiříBojko Karel-7-7-11  0322
5.Kavala FilipJahůdka Petr-6-9-3  0323
6.Štůsek DavidKřen Lubor4-875 3133
7.Skalický JiříDorňák Zdeněk6-275 3143
8.Kavala FilipBojko Karel7-6-6-6 1344
9.Štůsek DavidJahůdka Petr579  3054
10.Vrtal OldřichKřen Lubor-78-16863264
11.Kavala FilipDorňák Zdeněk-11-7-6  0365
12.Štůsek DavidBojko Karel-7-7-8  0366
13.Vrtal OldřichJahůdka Petr1182  3076
14.Skalický JiříKřen Lubor-97-7873286
15.Štůsek DavidDorňák Zdeněk-10-711-9 1387
16.Vrtal OldřichBojko Karel-5-7-4  0388
17.Skalický JiříJahůdka Petr985  3098
18.Kavala FilipKřen Lubor76-6-6-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrtal Oldřich31Dorňák Zdeněk22
Skalický Jiří31Bojko Karel40
Kavala Filip04Jahůdka Petr13
Štůsek David22Křen Lubor13
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Wollný Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31681:597TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Siebert Karel
 
 
Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
-83-116-82301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Polák Petr
Závada Adam
 
 
-87-86-52302
3.Burdík VítězslavPolák Petr4-3-8-9 1303
4.Harazim ZdeněkZávada Adam5-5-8-9 1304
5.Siebert KarelDoležel Tomáš-8-26-10 1305
6.Wollný MichalKrejčiřík David5-966 3115
7.Harazim ZdeněkPolák Petr-94-91173225
8.Siebert KarelZávada Adam-9-11-7  0326
9.Wollný MichalDoležel Tomáš-103-5353236
10.Burdík VítězslavKrejčiřík David57-117 3146
11.Siebert KarelPolák Petr-9968 3156
12.Wollný MichalZávada Adam-9779 3166
13.Burdík VítězslavDoležel Tomáš-10679 3176
14.Harazim ZdeněkKrejčiřík David773  3086
15.Wollný MichalPolák Petr3612  3096
16.Burdík VítězslavZávada Adam-78-810-42397
17.Harazim ZdeněkDoležel Tomáš82-97 31107
18.Siebert KarelKrejčiřík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burdík Vítězslav22Polák Petr13
Harazim Zdeněk31Závada Adam31
Siebert Karel12Doležel Tomáš13
Wollný Michal40Krejčiřík David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Skulina Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13466:283TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
Otáhal Bořek
Maděrka Svatopluk
 
 
86-7-10-82311
3.Bugaj PavelMaděrka Svatopluk864  3021
4.Velebil LukášWO    3031
5.Cabiš MichalOtáhal Bořek-5-38-11 1332
6.Solanský PavelZlámal Jaromír-119410 3142
7.Velebil LukášMaděrka Svatopluk44-9-873252
8.Cabiš MichalWO    3062
9.Solanský PavelOtáhal Bořek972  3072
10.Bugaj PavelZlámal Jaromír-66-5563282
11.Cabiš MichalMaděrka Svatopluk9-910-933292
12.Solanský PavelWO    30102
13.Bugaj PavelOtáhal Bořek8    10  
14.Velebil LukášZlámal Jaromír         
15.Solanský PavelMaděrka Svatopluk         
16.Bugaj Pavel         
17.Velebil LukášOtáhal Bořek         
18.Cabiš MichalZlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bugaj Pavel20Maděrka Svatopluk03
Velebil Lukáš10Otáhal Bořek11
Cabiš Michal11Zlámal Jaromír02
Solanský Pavel20   
WO40WO04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7411:319TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
Olejník Jakub
Šoc Milan
 
 
923  3010
2.Karczmarczyk Michal
Lapisz Břetislav
 
 
Siwiec Matěj
Skalský Ondřej
 
 
6-93-10133220
3.Karczmarczyk MichalSiwiec Matěj9-10-9-4 1321
4.Vybíral FilipSkalský Ondřej6104  3031
5.Lapisz BřetislavŠoc Milan14128  3041
6.Plachta JakubOlejník Jakub810-3-993251
7.Vybíral FilipSiwiec MatějŽ697  3061
8.Lapisz BřetislavSkalský Ondřej968  3071
9.Plachta JakubŠoc Milan895  3081
10.Karczmarczyk MichalOlejník Jakub945  3091
11.Lapisz BřetislavSiwiec Matěj10910  30101
12.Plachta JakubSkalský Ondřej         
13.Karczmarczyk MichalŠoc Milan         
14.Vybíral FilipOlejník Jakub         
15.Plachta JakubSiwiec Matěj         
16.Karczmarczyk MichalSkalský Ondřej         
17.Vybíral FilipŠoc Milan         
18.Lapisz BřetislavOlejník Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karczmarczyk Michal11Siwiec Matěj12
Vybíral Filip20Skalský Ondřej02
Lapisz Břetislav30Šoc Milan02
Plachta Jakub20Olejník Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34640:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Skotnica Martin
 
 
Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
-610-8-3 1301
2.Kaloč Svatopluk
Kotek Dominik
 
 
Plšek Josef
Mergenthal Otmar
 
 
-9999 3111
3.Kaloč SvatoplukKonečný Lukáš6-926 3121
4.Skotnica MartinPlšek Josef956  3031
5.Kotek DominikMergenthal Otmar-687-9-102332
6.Tobola PetrKrál Filip8-11-6-9 1333
7.Skotnica MartinKonečný Lukáš8-11-6-9 1334
8.Kotek DominikPlšek Josef5-9-2-8 1335
9.Tobola PetrMergenthal Otmar67-6-1193245
10.Kaloč SvatoplukKrál Filip064  3055
11.Kotek DominikKonečný Lukáš-3-9-7  0356
12.Tobola PetrPlšek Josef4-454 3166
13.Kaloč SvatoplukMergenthal Otmar-9174-963276
14.Skotnica MartinKrál Filip-106-47-62377
15.Tobola PetrKonečný Lukáš9127  3087
16.Kaloč SvatoplukPlšek Josef759  3097
17.Skotnica MartinMergenthal OtmarWO    0398
18.Kotek DominikKrál Filip9-7-4-12 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaloč Svatopluk40Konečný Lukáš22
Skotnica Martin12Plšek Josef13
Kotek Dominik04Mergenthal Otmar12
Tobola Petr31Král Filip31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vsetín z.sVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Bártek Dušan
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Černohorský Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22554:479KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Saksa Ivan
Kovačik Jakub
 
 
39-710 3110
2.Došek Jaroslav
Cvečko Daniel
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
6-1085 3120
3.Slováček LiborKovačik Jakub10-9-51123230
4.Cvečko DanielChalupa Jakub-119-9-6 1331
5.Došek JaroslavDočkal Tomáš-109-9-6 1332
6.Sagáčik ŠtefanSaksa Ivan9-455 3142
7.Cvečko DanielKovačik Jakub3-7-8763252
8.Došek JaroslavChalupa Jakub-116-610-112353
9.Sagáčik ŠtefanDočkal Tomáš9811  3063
10.Slováček LiborSaksa Ivan8-517 3173
11.Juřica TomášKovačik Jakub10-9-8653283
12.Sagáčik ŠtefanChalupa Jakub8-96-8-42384
13.Slováček LiborDočkal Tomáš5WOWO  3094
14.Cvečko DanielSaksa Ivan462  30104
15.Sagáčik ŠtefanKovačik Jakub         
16.Slováček LiborChalupa Jakub         
17.Cvečko DanielDočkal Tomáš         
18.Juřica TomášSaksa Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slováček Libor30Kovačik Jakub03
Cvečko Daniel21Chalupa Jakub30
Došek Jaroslav02Dočkal Tomáš12
Sagáčik Štefan21Saksa Ivan03
Juřica Tomáš10   
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS