Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:22329:369T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová Karolína
Šíblová Sára
 
 
Tydlačková Simona
Malíková Klára
 
 
-11-1-6  0301
2.Šprtová KarolínaTydlačková Simona-5-5116-52302
3.Novotná LuciePrázdná Tereza-44109 3112
4.Šíblová SáraMalíková Klára-58-6-7 1313
5.Novotná LucieTydlačková Simona-124-10-12 1314
6.Šprtová KarolínaMalíková Klára-7-6-2  0315
7.Šíblová SáraPrázdná Tereza-11-99-7 1316
8.Novotná LucieMalíková Klára656  3026
9.Šíblová SáraTydlačková Simona9-56-4-92327
10.Šprtová KarolínaPrázdná Tereza1067  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šprtová Karolína12Tydlačková Simona30
Novotná Lucie21Prázdná Tereza12
Šíblová Sára03Malíková Klára21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno LíšeňRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19366:359nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
Koblovská Dominika
Rusnáková Markéta
 
 
-58-8983210
2.Babáková RadkaSegetová Patricie683  3020
3.Pikolonová ŠárkaKoblovská Dominika-9-8-13  0321
4.Babáková KláraRusnáková Markéta-10-7-4  0322
5.Pikolonová ŠárkaSegetová Patricie85-84 3132
6.Babáková RadkaRusnáková Markéta810-117 3142
7.Babáková KláraKoblovská Dominika10-5-7-9 1343
8.Pikolonová ŠárkaRusnáková Markéta-78-12-6 1344
9.Babáková KláraUvírová Nela885  3054
10.Babáková RadkaKoblovská Dominika-8-9710-82355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka21Segetová Patricie02
Pikolonová Šárka12Koblovská Dominika30
Babáková Klára12Rusnáková Markéta21
   Uvírová Nela01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Makovický Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14332:303MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya Ekaterina
Šafaříková Sandra
 
 
Vašendová Jana
Hrabicová Klára
 
 
7-8-12383210
2.Chernyavskaya EkaterinaVašendová Jana9108  3020
3.Telecká JanaHrabicová Klára-9-6-9  0321
4.Šafaříková SandraHanáková Nela955  3031
5.Telecká JanaVašendová Jana-6-6-11  0332
6.Chernyavskaya EkaterinaGaluszka Weronika5611  3042
7.Šafaříková SandraHrabicová Klára11-1-9-9 1343
8.Telecká JanaGaluszka Weronika778  3053
9.Šafaříková SandraVašendová Jana7-8-3-10 1354
10.Chernyavskaya EkaterinaHrabicová Klára728  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chernyavskaya Ekaterina30Vašendová Jana21
Telecká Jana12Hrabicová Klára21
Šafaříková Sandra12Hanáková Nela01
   Galuszka Weronika02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Koďousek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5356:194SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Ševčíková Veronika
Suková Petra
 
 
767  3010
2.Koďousková EliškaTrávníčková Karla477  3020
3.Rozínková KateřinaSuková Petra-9534 3130
4.Němečková MonikaŠevčíková Veronika8107  3040
5.Rozínková KateřinaTrávníčková KarlaWO    3050
6.Koďousková EliškaŠevčíková Veronika-99-10-8 1351
7.Němečková MonikaSuková Petra138  3061
8.Rozínková KateřinaŠevčíková Veronika678  3071
9.Němečková MonikaTrávníčková KarlaWO    3081
10.Grimmerová DianaSuková Petra58-116 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koďousková Eliška11Trávníčková Karla01
Rozínková Kateřina20Suková Petra03
Němečková Monika20Ševčíková Veronika12
Grimmerová Diana10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Kantorek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17378:332TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
Viktorínová Michaela
Mergenthalová Petra
 
 
-69611 3110
2.Bezdíčková LenkaŠebková Kristýna5-793 3120
3.Šedová EliškaViktorínová Michaela5-966 3130
4.Svojanovská JanaMergenthalová Petra-6-105-2 1331
5.Šedová EliškaŠebková Kristýna64-106 3141
6.Bezdíčková LenkaMergenthalová Petra-9-8-11  0342
7.Svojanovská JanaViktorínová Michaela1076  3052
8.Šedová EliškaMergenthalová Petra96-7-7-92353
9.Svojanovská JanaŠebková Kristýna-9494 3163
10.Bezdíčková LenkaViktorínová Michaela-6-95-8 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka12Šebková Kristýna03
Šedová Eliška21Viktorínová Michaela12
Svojanovská Jana21Mergenthalová Petra30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS