Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST AutoPartner LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Veselka Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:17359:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Sandra
Pařízková Monika
 
 
Ducháčová Kateřina
Měšťanová Petra
 
 
-9-996-122301
2.Butrym SandraMěšťanová Petra2512  3011
3.Absolonová MarieDucháčová Kateřina-9-710-3 1312
4.Pařízková MonikaHamzová Klárka105-7-1093222
5.Absolonová MarieMěšťanová Petra-412-8-4 1323
6.Butrym SandraHamzová Klárka998  3033
7.Pařízková MonikaDucháčová Kateřina388  3043
8.Absolonová MarieHamzová Klárka5-2-8-4 1344
9.Pařízková MonikaMěšťanová Petra887  3054
10.Butrym SandraDucháčová Kateřina-413-7-9 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Butrym Sandra21Měšťanová Petra12
Absolonová Marie03Ducháčová Kateřina21
Pařízková Monika30Hamzová Klárka12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14371:313SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
6711  3010
2.Nováková EvaSuchomanová Jana-893-6113220
3.Kacálková KristýnaUlihrachová Jitka285  3030
4.Schneiderová JanaČerná Martina-10-1011873240
5.Kacálková KristýnaSuchomanová Jana7310  3050
6.Nováková EvaČerná Martina735  3060
7.Schneiderová JanaUlihrachová Jitka-9102-5-92361
8.Kacálková KristýnaČerná Martina-9877 3171
9.Schneiderová JanaSuchomanová Jana-9-8-8  0372
10.Ramešová MagdalénaUlihrachová Jitka-8-4-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Eva20Suchomanová Jana12
Kacálková Kristýna30Ulihrachová Jitka21
Schneiderová Jana12Černá Martina03
Ramešová Magdaléna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 473 01 Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12328:225TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
Jungwirthová Andrea
Timonina Vjatsheslavovna Valerija
 
 
8-1039 3110
2.Nykodýmová NatálieWO    3020
3.Svobodová GabrielaTimonina Vjatsheslavovna Valerija-105-8-8 1321
4.Kašubiaková ViktorieJungwirthová Andrea-4-7-7  0322
5.Svobodová GabrielaWO    3032
6.Nykodýmová NatálieJungwirthová Andrea899  3042
7.Kašubiaková ViktorieTimonina Vjatsheslavovna Valerija-5-5-3  0343
8.Svobodová GabrielaJungwirthová Andrea-977-1093253
9.Kašubiaková ViktorieWO    3063
10.Nykodýmová NatálieTimonina Vjatsheslavovna Valerija484  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nykodýmová Natálie20Timonina Vjatsheslavovna Valerija21
Svobodová Gabriela11Jungwirthová Andrea12
Kašubiaková Viktorie02   
WO30WO03
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Obracaník Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:18298:310nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Ajdini Tereza
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
689  3010
2.Faiglová KamilaHudečková Věra-6-6-8  0311
3.Koutská MarieFusová Anička-37-10-4 1312
4.Ajdini TerezaZatřepálková Lenka669  3022
5.Koutská MarieHudečková Věra-11-3-5  0323
6.Faiglová KamilaZatřepálková Lenka-6-6-10  0324
7.Ajdini TerezaFusová Anička788  3034
8.Koutská MarieZatřepálková Lenka91-8-933244
9.Ajdini TerezaHudečková Věra49-57 3154
10.Faiglová KamilaFusová Anička-8-4-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Faiglová Kamila03Hudečková Věra21
Koutská Marie12Fusová Anička21
Ajdini Tereza30Zatřepálková Lenka12
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS