Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub JihlavaVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad SázavouRozhodčí:Růžička Jan
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Vosyka Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:17391:360Sportovní klub Jihlava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morkusová Michaela
Růžičková Daniela
 
 
Velechová Adéla
Ďuláková Kateřina
 
 
-8674 3110
2.Píšová AdélaKoberová Klára-4-78-7 1311
3.Růžičková DanielaVelechová Adéla-7105-1083221
4.Morkusová MichaelaĎuláková Kateřina4-15912 3131
5.Růžičková DanielaKoberová Klára5107  3041
6.Píšová AdélaĎuláková Kateřina-6-798-92342
7.Morkusová MichaelaVelechová Adéla-858-993252
8.Růžičková DanielaĎuláková Kateřina77-66 3162
9.Morkusová MichaelaKoberová Klára45-43 3172
10.Píšová AdélaVelechová Adéla-7-5-3  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšová Adéla03Koberová Klára12
Růžičková Daniela30Velechová Adéla12
Morkusová Michaela30Ďuláková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.liga Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Vicherková Šárka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:16412:363SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chovancová Marie
Madden Kateřina
 
 
Sedláčková Tereza
Kaplanová Miroslava
 
 
7-10-10653210
2.Chovancová MarieKaplanová Miroslava-7-961383220
3.Hranická JanaHeřmánková Andrea1037  3030
4.Madden KateřinaSedláčková Tereza-7-879-52331
5.Hranická JanaKaplanová Miroslava-11886 3141
6.Chovancová MarieSedláčková Tereza9-695 3151
7.Madden KateřinaHeřmánková Andrea66-9-9103261
8.Hranická JanaSedláčková Tereza-6-8-3  0362
9.Madden KateřinaKaplanová Miroslava-7716 3172
10.Chovancová MarieHeřmánková Andrea-5867 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chovancová Marie30Kaplanová Miroslava03
Hranická Jana21Heřmánková Andrea03
Madden Kateřina21Sedláčková Tereza21
Počet diváků: 14



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11Rozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Kubátová Hana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8341:271SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Březinová Barbora
 
 
Cyranyová Lucie
Motlová Monika
 
 
848  3010
2.Březinová BarboraCyranyová Lucie925  3020
3.Chlebcová LucieČástková Eliška-89-6-7 1321
4.Somrová GabrielaMotlová Monika768  3031
5.Chlebcová LucieCyranyová Lucie7-6-9993241
6.Březinová BarboraMotlová Monika728  3051
7.Somrová GabrielaČástková Eliška967  3061
8.Chlebcová LucieMotlová Monika10117  3071
9.Kurajská TerezaCyranyová Lucie-6-39-7 1372
10.Březinová BarboraČástková Eliška169  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora30Cyranyová Lucie12
Chlebcová Lucie21Částková Eliška12
Somrová Gabriela20Motlová Monika03
Kurajská Tereza01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Rozínková Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3351:204SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doucková Aneta
Sazimová Adéla
 
 
Dohnálková Natálie
Látalová Lucie
 
 
810-44 3110
2.Zemanová MichaelaKoplíková Klára364  3020
3.Sazimová AdélaDohnálková Natálie-10747 3130
4.Doucková AnetaLátalová Lucie566  3040
5.Sazimová AdélaKoplíková Klára356  3050
6.Zemanová MichaelaLátalová Lucie87-68 3160
7.Doucková AnetaDohnálková Natálie475  3070
8.Sazimová AdélaLátalová Lucie936  3080
9.Doucková AnetaKoplíková Klára523  3090
10.Zemanová MichaelaDohnálková Natálie667  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela30Koplíková Klára03
Sazimová Adéla30Dohnálková Natálie03
Doucková Aneta30Látalová Lucie03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS