Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SaSM Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Univerzita Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Foerstrova 2, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39658:673Univerzita Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovězák Tomáš
Sedláček Marek
 
 
Týče Jan
Kuben Jaromír
 
 
968  3010
2.Mrkvan Miroslav
Kleinhampl Miroslav
 
 
Prak Václav
Sýkora Stanislav
 
 
-8-11-8  0311
3.Mrkvan MiroslavTýče Jan78-913 3121
4.Hovězák TomášKuben Jaromír4-95-9-72322
5.Sedláček MarekPrak Václav-8-5-10  0323
6.Kleinhampl MiroslavSýkora Stanislav-4-3-7  0324
7.Hovězák TomášTýče Jan-99-34-52325
8.Sedláček MarekKuben Jaromír7910  3035
9.Kleinhampl MiroslavPrak Václav-58-10923245
10.Mrkvan MiroslavSýkora Stanislav-37-8-8 1346
11.Sedláček MarekTýče Jan6-5-11443256
12.Kleinhampl MiroslavKuben Jaromír962  3066
13.Mrkvan MiroslavPrak Václav-119-10873276
14.Kucin MichalSýkora Stanislav-10-6-3  0377
15.Kleinhampl MiroslavTýče Jan6-9-1763287
16.Mrkvan MiroslavKuben Jaromír-10610-12-112388
17.Kucin MichalPrak Václav-638-5-102389
18.Sedláček MarekSýkora Stanislav-6-4-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrkvan Miroslav22Týče Jan13
Hovězák Tomáš02Kuben Jaromír22
Sedláček Marek22Prak Václav22
Kleinhampl Miroslav31Sýkora Stanislav40
Kucin Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST 1.patro, Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38632:661Sokol Sokolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čampa Petr
Herman Patrik
 
 
Poláček Petr
Novotný Zdeněk
 
 
-8-99-3 1301
2.Ondruš Milan
Holčik Petr
 
 
Fric Zdeněk
Kukla Marek ml.
 
 
8-876 3111
3.Čampa PetrFric Zdeněk10-9106 3121
4.Herman PatrikPoláček Petr-4-44-7 1322
5.Holčik PetrNovotný Zdeněk8-9-10-5 1323
6.Konečný RostislavKukla Marek ml.-99-8-5 1324
7.Herman PatrikFric Zdeněk-87-6853234
8.Holčik PetrPoláček Petr-6-6-4  0335
9.Ondruš MilanNovotný Zdeněk-6-5-9  0336
10.Čampa PetrKukla Marek ml.-91089 3146
11.Holčik PetrFric Zdeněk-8551 3156
12.Ondruš MilanPoláček Petr-7-6-2  0357
13.Čampa PetrNovotný Zdeněk-10147-1263267
14.Herman PatrikKukla Marek ml.8-128-7-32368
15.Ondruš MilanFric Zdeněk545  3078
16.Čampa PetrPoláček Petr4-59-8-42379
17.Herman PatrikNovotný Zdeněk5-9-6-5 13710
18.Holčik PetrKukla Marek ml.889  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čampa Petr31Fric Zdeněk04
Herman Patrik13Poláček Petr40
Holčik Petr22Novotný Zdeněk31
Konečný Rostislav01Kukla Marek ml.22
Ondruš Milan12   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technika Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Belcrediho 27Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36709:696Sokol Líšeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottvald Ivo
Belcredi Ludvík
 
 
Němec Karel
Libus Jiří
 
 
-29-4593210
2.Babáková Radka
Ovesný František
 
 
Zejda Pavel
Hub Petr
 
 
29-69 3120
3.Babáková RadkaNěmec Karel9-4-1663230
4.Belcredi LudvíkZejda Pavel866  3040
5.Gottvald IvoLibus Jiří-109-410-72341
6.Ovesný FrantišekHub Petr-978-5-72342
7.Belcredi LudvíkNěmec Karel-7-8-8  0343
8.Gottvald IvoZejda Pavel4-8-8-12 1344
9.Ovesný FrantišekLibus Jiří-9-89583254
10.Babáková RadkaHub Petr5-535 3164
11.Gottvald IvoNěmec Karel-48-10573274
12.Ovesný FrantišekZejda Pavel-7-1087123284
13.Babáková RadkaLibus Jiří649  3094
14.Belcredi LudvíkHub Petr-5-8-9  0395
15.Ovesný FrantišekNěmec Karel93-8-11-112396
16.Babáková RadkaZejda Pavel549  30106
17.Belcredi LudvíkLibus Jiří10-217-9-723107
18.Gottvald IvoHub Petr-710-9-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babáková Radka40Němec Karel22
Belcredi Ludvík13Zejda Pavel13
Gottvald Ivo13Libus Jiří22
Ovesný František22Hub Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:45653:683Sokol Židenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basovník Dalibor
Proks Ivo
 
 
Malina Jan
Pejčev Pavel
 
 
69-7-4-102301
2.Holub Michal
Janda Roman
 
 
Zelený Petr
Bartoň Petr
 
 
8-11-59-82302
3.Holub MichalPejčev Pavel-8-7-9  0303
4.Proks IvoMalina Jan9-9-9793213
5.Janda RomanBartoň Petr-86-7-7 1314
6.Basovník DaliborZelený Petr10-56-11-102315
7.Proks IvoPejčev Pavel83-8-1253225
8.Janda RomanMalina Jan-5-949-102326
9.Basovník DaliborBartoň Petr3-9-510103236
10.Babušík TomášZelený Petr-427-6-102337
11.Janda RomanPejčev Pavel-9-6-7  0338
12.Basovník DaliborMalina Jan-78-7-8 1339
13.Babušík TomášBartoň Petr-5-13-5  03310
14.Proks IvoZelený Petr5-5-17-423311
15.Basovník DaliborPejčev PavelWO    30411
16.Babušík TomášMalina Jan10-11-10-8 13412
17.Proks IvoBartoň PetrWO    30512
18.Janda RomanZelený PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Michal01Pejčev Pavel21
Proks Ivo21Malina Jan31
Janda Roman03Bartoň Petr21
Basovník Dalibor12Zelený Petr30
Babušík Tomáš03   
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala TTC MS Brno, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9668:464KST Oltec Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín Jiří
Masařík Radim
 
 
Liška Radovan
Augustin Jan
 
 
566  3010
2.Peňáz Stanislav
Tatar Ivo
 
 
Šišma Pavel
Halouzka Michal
 
 
8-655 3120
3.Kubín JiříAugustin Jan666  3030
4.Peňáz StanislavLiška Radovan9106  3040
5.Tatar IvoŠišma Pavel8-164 3150
6.Masařík RadimHalouzka Michal666  3060
7.Peňáz StanislavAugustin Jan994  3070
8.Tatar IvoLiška Radovan88-9-823280
9.Masařík RadimŠišma Pavel313-138 3190
10.Kubín JiříHalouzka Michal687  30100
11.Tatar IvoAugustin Jan788  30110
12.Masařík RadimLiška Radovan739  30120
13.Kubín JiříŠišma Pavel88-77 31130
14.Peňáz StanislavHalouzka Michal-8878 31140
15.Masařík RadimAugustin Jan953  30150
16.Kubín JiříLiška Radovan3-896 31160
17.Peňáz StanislavŠišma Pavel863  30170
18.Tatar IvoHalouzka Michal8-968 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín Jiří40Augustin Jan04
Peňáz Stanislav40Liška Radovan04
Tatar Ivo40Šišma Pavel04
Masařík Radim40Halouzka Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:44649:723Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strmiska Tomáš
Chlíbek David
 
 
Ovesný Tomáš
Barešová Simona
 
 
-66128 3110
2.Henáč Ladislav
Trávníčková Eliška
 
 
Zmrzlý Karel
Pinnerová Eliška
 
 
-5-6-6  0311
3.Henáč LadislavPinnerová Eliška-49-711-92312
4.Chlíbek DavidOvesný Tomáš-3-127-6 1313
5.Strmiska TomášBarešová Simona-5-10-8  0314
6.Trávníčková EliškaZmrzlý Karel -589-9-112315
7.Chlíbek DavidPinnerová Eliška284  3025
8.Strmiska TomášOvesný Tomáš96-24 3135
9.Trávníčková EliškaBarešová Simona-47-9-6 1336
10.Henáč LadislavZmrzlý Karel -4-710-8 1337
11.Strmiska TomášPinnerová Eliška-897-793247
12.Trávníčková EliškaOvesný Tomáš-3-866-22348
13.Henáč LadislavBarešová Simona-3-11-7  0349
14.Chlíbek DavidZmrzlý Karel 7-1277 3159
15.Trávníčková EliškaPinnerová Eliška-34-6-5 13510
16.Henáč LadislavOvesný Tomáš44-8-13-523511
17.Chlíbek DavidBarešová Simona-811-108-723512
18.Strmiska TomášZmrzlý Karel 58-6-6-1023513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henáč Ladislav04Pinnerová Eliška22
Chlíbek David22Ovesný Tomáš31
Strmiska Tomáš22Barešová Simona40
Trávníčková Eliška04Zmrzlý Karel 31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy