Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HylvátyAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lukavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapoun Petr
Bauer Milan
 
 
Kos Jiří
Dostálek Petr
 
 
     2301
2.Doleček Libor
Donát Tomáš
 
 
Suchomel Petr
Severa Vlastimil
 
 
     0302
3.Doleček LiborKos Jiří     3012
4.Kapoun PetrDostálek Petr     0313
5.Donát TomášSevera Vlastimil     2314
6.Bauer MilanSuchomel Petr     3024
7.Kapoun PetrKos Jiří     1325
8.Donát TomášDostálek Petr     2326
9.Bauer MilanSevera Vlastimil     3136
10.Doleček LiborSuchomel Petr     3246
11.Donát TomášKos Jiří     2347
12.Bauer MilanDostálek Petr     3257
13.Doleček LiborSevera Vlastimil     3067
14.Kapoun PetrSuchomel Petr     0368
15.Bauer MilanKos Jiří     3178
16.Doleček LiborDostálek Petr     1379
17.Kapoun PetrSevera Vlastimil     3289
18.Donát TomášSuchomel Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doleček Libor31Kos Jiří22
Kapoun Petr13Dostálek Petr31
Donát Tomáš13Severa Vlastimil13
Bauer Milan40Suchomel Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká TřebováCVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33 TJ Sokol Libchavy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Geldner Josef
Rybka Tomáš ml.
 
 
Horníček Martin
Videnský Daniel
 
 
     3110
2.Malina Milan
Valenta Aleš
 
 
Šmétka Robert
Lžíčař Oldřich
 
 
     3120
3.Geldner JosefVidenský Daniel     3030
4.Malina MilanLžíčař Oldřich     0331
5.Rybka Tomáš ml.Horníček Martin     1332
6.Valenta AlešŠmétka Robert     2333
7.Malina MilanVidenský Daniel     1334
8.Rybka Tomáš ml.Lžíčař Oldřich     3044
9.Valenta AlešHorníček Martin     1345
10.Hajný MiroslavŠmétka Robert     2346
11.Rybka Tomáš ml.Videnský Daniel     3156
12.Valenta AlešLžíčař Oldřich     3066
13.Hajný MiroslavHorníček Martin     0367
14.Malina MilanŠmétka Robert     3077
15.Valenta AlešVidenský Daniel     1378
16.Hajný MiroslavLžíčař Oldřich     2379
17.Malina MilanHorníček Martin     13710
18.Rybka Tomáš ml.Šmétka Robert     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Geldner Josef10Videnský Daniel22
Malina Milan13Lžíčař Oldřich22
Rybka Tomáš ml.21Horníček Martin40
Valenta Aleš13Šmétka Robert21
Hajný Miroslav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:25 TJ Sokol Mistrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupilová Eliška
Valenta Jakub
 
 
Lohynský Milan
Vyšohlíd Antonín
 
 
     3210
2.Baláš Zbyněk
Novotný Jan
 
 
Hlava Karel
Pospíšil Tomáš st.
 
 
     0311
3.Nastoupilová EliškaHlava Karel     0312
4.Baláš ZbyněkPospíšil Tomáš st.     3022
5.Novotný JanVyšohlíd Antonín     3132
6.Valenta JakubLohynský Milan     3042
7.Baláš ZbyněkHlava Karel     2343
8.Novotný JanPospíšil Tomáš st.     0344
9.Valenta JakubVyšohlíd Antonín     3054
10.Nastoupilová EliškaLohynský Milan     3064
11.Novotný JanHlava Karel     0365
12.Valenta JakubPospíšil Tomáš st.     2366
13.Nastoupilová EliškaVyšohlíd Antonín     3076
14.Baláš ZbyněkLohynský Milan     3086
15.Valenta JakubHlava Karel     0387
16.Nastoupilová EliškaPospíšil Tomáš st.     3197
17.Baláš ZbyněkVyšohlíd Antonín     30107
18.Novotný JanLohynský Milan     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nastoupilová Eliška31Hlava Karel40
Baláš Zbyněk31Pospíšil Tomáš st.22
Novotný Jan12Vyšohlíd Antonín04
Valenta Jakub22Lohynský Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24 TTC Ústí nad Orlicí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
John Jiří
 
 
Havel Břetislav
Hofman Václav
 
 
     3210
2.Neťuka Pavel
Novák Ladislav
 
 
Žák Jakub
Kladivo Josef
 
 
     3120
3.John JiříKladivo Josef     1321
4.Neťuka PavelHofman Václav     2322
5.Novák LadislavHavel Břetislav     1323
6.Doležal Tomᚎák Jakub     3033
7.Neťuka PavelKladivo Josef     3043
8.Novák LadislavHofman Václav     3053
9.Doležal TomášHavel Břetislav     3063
10.John JiříŽák Jakub     3273
11.Novák LadislavKladivo Josef     1374
12.Doležal TomášHofman Václav     3184
13.John JiříHavel Břetislav     0385
14.Neťuka PavelŽák Jakub     3195
15.Doležal TomášKladivo Josef     32105
16.John JiříHofman Václav         
17.Neťuka PavelHavel Břetislav         
18.Novák LadislavŽák Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
John Jiří12Kladivo Josef22
Neťuka Pavel21Hofman Václav12
Novák Ladislav12Havel Břetislav21
Doležal Tomáš40Žák Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13 TJ Sokol Líšnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělský Jiří
Stejskal Jan
 
 
Filip Roman st.
Sisr František
 
 
     3010
2.Brökl Jan ml.
Schreiber Michal
 
 
Záruba Pavel
Stříteský Radek
 
 
     3020
3.Brökl Jan ml.Záruba Pavel     3030
4.Stejskal JanStříteský Radek     3240
5.Bělský JiříFilip Roman st.     3150
6.Schreiber MichalSisr František     3260
7.Stejskal JanZáruba Pavel     1361
8.Bělský JiříStříteský Radek     3171
9.Schreiber MichalFilip Roman st.     3181
10.Brökl Jan ml.Sisr František     3291
11.Bělský JiříZáruba Pavel     31101
12.Schreiber MichalStříteský Radek         
13.Brökl Jan ml.Filip Roman st.         
14.Stejskal JanSisr František         
15.Schreiber MichalZáruba Pavel         
16.Brökl Jan ml.Stříteský Radek         
17.Stejskal JanFilip Roman st.         
18.Bělský JiříSisr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brökl Jan ml.20Záruba Pavel12
Stejskal Jan11Stříteský Radek02
Bělský Jiří30Filip Roman st.02
Schreiber Michal20Sisr František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22 Orel Orlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolomý Tomáš
Svoboda David
 
 
Valach Josef
Valach Přemysl
 
 
     0301
2.Adamec Karel st.
Krčál Jiří
 
 
Malý Tomáš
Hylák Jiří
 
 
     3011
3.Kolomý TomášValach Josef     2312
4.Svoboda DavidValach Přemysl     1313
5.Krčál JiříMalý Tomáš     3223
6.Adamec Karel st.Hylák Jiří     3133
7.Svoboda DavidValach Josef     3143
8.Krčál JiříValach Přemysl     3153
9.Adamec Karel st.Malý Tomáš     2354
10.Kolomý TomášHylák Jiří     3164
11.Krčál JiříValach Josef     3074
12.Adamec Karel st.Valach Přemysl     0375
13.Kolomý TomášMalý Tomáš     3085
14.Svoboda DavidHylák Jiří     3195
15.Adamec Karel st.Valach Josef     30105
16.Kolomý TomášValach Přemysl         
17.Svoboda DavidMalý Tomáš         
18.Krčál JiříHylák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolomý Tomáš21Valach Josef13
Svoboda David21Valach Přemysl21
Krčál Jiří30Malý Tomáš12
Adamec Karel st.22Hylák Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline