Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchavy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38 TJ Sokol Libchavy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Adam
Doležel Daniel
 
 
Pešek Radek
Depeš Jaroslav
 
 
     3110
2.Farkaš Miroslav
Zechovský Jan
 
 
Siegl Petr
Richter Pavel
 
 
     1311
3.Stejskal AdamSiegl Petr     2312
4.Zechovský JanDepeš Jaroslav     3122
5.Doležel DanielPešek Radek     1323
6.Farkaš MiroslavRichter Pavel     3133
7.Zechovský JanSiegl Petr     3143
8.Doležel DanielDepeš Jaroslav     3153
9.Farkaš MiroslavPešek Radek     2354
10.Stejskal AdamRichter Pavel     3164
11.Doležel DanielSiegl Petr     0365
12.Cacek TomášDepeš Jaroslav     2366
13.Stejskal AdamPešek Radek     1367
14.Zechovský JanRichter Pavel     2368
15.Cacek TomášSiegl Petr     3278
16.Stejskal AdamDepeš Jaroslav     3088
17.Zechovský JanPešek Radek     0389
18.Doležel DanielRichter Pavel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Adam22Siegl Petr22
Zechovský Jan22Depeš Jaroslav13
Doležel Daniel13Pešek Radek40
Farkaš Miroslav11Richter Pavel22
Cacek Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Pavel
Strnad Stanislav
 
 
Krčál Jiří
Bednář Libor
 
 
     2301
2.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Adamec Miroslav st.
Beneš Jindřich
 
 
     3011
3.Skalický PavelKrčál Jiří     1312
4.Kubíček PavelBeneš Jindřich     3222
5.Felgr PavelAdamec Miroslav st.     3232
6.Strnad StanislavBednář Libor     2333
7.Kubíček PavelKrčál Jiří     1334
8.Felgr PavelBeneš Jindřich     3044
9.Strnad StanislavAdamec Miroslav st.     3154
10.Skalický PavelBednář Libor     3064
11.Felgr PavelKrčál Jiří     0365
12.Strnad StanislavBeneš Jindřich     1366
13.Skalický PavelAdamec Miroslav st.     3176
14.Kubíček PavelBednář Libor     3186
15.Strnad StanislavKrčál Jiří     3296
16.Skalický PavelBeneš Jindřich     30106
17.Kubíček PavelAdamec Miroslav st.         
18.Felgr PavelBednář Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Pavel31Krčál Jiří31
Kubíček Pavel21Beneš Jindřich13
Felgr Pavel21Adamec Miroslav st.03
Strnad Stanislav22Bednář Libor12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk Skořenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33 Sk Skořenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Miloš st.
Ulrych Milan
 
 
Lehký Jaroslav
Burešová Lucie
 
 
     3010
2.Bělohlávek Luboš
Viktorín Jaroslav
 
 
Lehký Jiří
Krejčí Tomáš st.
 
 
     0311
3.Ulrych Miloš st.Lehký Jiří     1312
4.Viktorín JaroslavKrejčí Tomáš     1313
5.Ulrych MilanKrejčí Tomáš st.     3123
6.Bělohlávek LubošBurešová Lucie     3033
7.Viktorín JaroslavLehký Jiří     0334
8.Ulrych MilanKrejčí Tomáš     3144
9.Bělohlávek LubošKrejčí Tomáš st.     3154
10.Ulrych Miloš st.Burešová Lucie     3264
11.Ulrych MilanLehký Jiří     3174
12.Bělohlávek LubošKrejčí Tomáš     3184
13.Ulrych Miloš st.Krejčí Tomáš st.     3194
14.Viktorín JaroslavBurešová Lucie     0395
15.Bělohlávek LubošLehký Jiří     0396
16.Ulrych Miloš st.Krejčí Tomáš     1397
17.Viktorín JaroslavKrejčí Tomáš st.     1398
18.Ulrych MilanBurešová Lucie     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Miloš st.22Lehký Jiří31
Viktorín Jaroslav04Krejčí Tomáš22
Ulrych Milan40Krejčí Tomáš st.13
Bělohlávek Luboš31Burešová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18509:464TJ Sokol Sudslava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Marie
Drábek Vladimír
 
 
Pospíšil Tomáš ml.
Habivský Karel
 
 
-878-6-92301
2.Harapátová Stanislava
Harapátová Lucie
 
 
Láryš Jaromír
Feranec Karel st.
 
 
8-9-78103211
3.Harapátová StanislavaFeranec Karel st.996  3021
4.Harapátová LuciePospíšil Tomáš ml.-87-8-11 1322
5.Marešová MarieHabivský Karel8118  3032
6.Slezáková BlankaLáryš Jaromír98-89 3142
7.Harapátová LucieFeranec Karel st.877  3052
8.Marešová MariePospíšil Tomáš ml.-8-8-7  0353
9.Slezáková BlankaHabivský Karel896  3063
10.Harapátová StanislavaLáryš Jaromír-8-79893273
11.Marešová MarieFeranec Karel st.8-768 3183
12.Slezáková BlankaPospíšil Tomáš ml.7-798 3193
13.Harapátová StanislavaHabivský Karel-8-987732103
14.Harapátová LucieLáryš Jaromír-8-9-7  03  
15.Slezáková BlankaFeranec Karel st.         
16.Harapátová StanislavaPospíšil Tomáš ml.         
17.Harapátová LucieHabivský Karel         
18.Marešová MarieLáryš Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harapátová Stanislava30Feranec Karel st.03
Harapátová Lucie11Pospíšil Tomáš ml.21
Marešová Marie21Habivský Karel03
Slezáková Blanka30Láryš Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32 TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Jiří ml.
Sisr František
 
 
Dymák Jan
Bako Adam
 
 
     3210
2.Eliáš Radim
Lásko Martin
 
 
Suchý Jaroslav
Bako Ladislav
 
 
     0311
3.Lásko Jiří ml.Bako Adam     1312
4.Eliáš RadimBako Ladislav     0313
5.Lásko MartinSuchý Jaroslav     0314
6.Sisr FrantišekDymák Jan     2315
7.Eliáš RadimBako Adam     0316
8.Lásko MartinBako Ladislav     0317
9.Sisr FrantišekSuchý Jaroslav     2318
10.Lásko Jiří ml.Dymák Jan     0319
11.Lásko MartinBako Adam     03110
12.Sisr FrantišekBako Ladislav         
13.Lásko Jiří ml.Suchý Jaroslav         
14.Eliáš RadimDymák Jan         
15.Sisr FrantišekBako Adam         
16.Lásko Jiří ml.Bako Ladislav         
17.Eliáš RadimSuchý Jaroslav         
18.Lásko MartinDymák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lásko Jiří ml.02Bako Adam30
Eliáš Radim02Bako Ladislav20
Lásko Martin03Suchý Jaroslav20
Sisr František02Dymák Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3 Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:33 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fangl Jiří
Dušek Rudolf
 
 
Mílek Miloslav
Milek Petr
 
 
     2301
2.Vilhelm Václav
Bureš Lukáš
 
 
Kristek Pavel
Knápek Jaroslav
 
 
     1302
3.Fangl JiříMilek Petr     0303
4.Bureš LukášKnápek Jaroslav     3113
5.Vilhelm VáclavKristek Pavel     3023
6.Dušek RudolfMílek Miloslav     3033
7.Bureš LukášMilek Petr     0334
8.Vilhelm VáclavKnápek Jaroslav     3044
9.Dušek RudolfKristek Pavel     3154
10.Fangl JiříMílek Miloslav     1355
11.Vilhelm VáclavMilek Petr     0356
12.Dušek RudolfKnápek Jaroslav     3066
13.Fangl JiříKristek Pavel     0367
14.Bureš LukášMílek Miloslav     0368
15.Dušek RudolfMilek Petr     0369
16.Fangl JiříKnápek Jaroslav     3179
17.Bureš LukášKristek Pavel     03710
18.Vilhelm VáclavMílek Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fangl Jiří13Milek Petr40
Bureš Lukáš13Knápek Jaroslav04
Vilhelm Václav21Kristek Pavel22
Dušek Rudolf31Mílek Miloslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline