Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49 TJ Sokol Žamberk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Martin
Bouška Marek
 
 
Kladivová Šárka
Žák Jakub
 
 
     0301
2.Kaška Zdeněk
Schauer Lukáš
 
 
Kubíček Antonín
Hofman Robert
 
 
     2302
3.Kaška ZdeněkŽák Jakub     0303
4.Bouška MarekHofman Robert     0304
5.Diblík MartinKubíček Antonín     0305
6.Schauer LukášKladivová Šárka     1306
7.Bouška MarekŽák Jakub     0307
8.Diblík MartinHofman Robert     3117
9.Schauer LukášKubíček Antonín     0318
10.Kaška ZdeněkKladivová Šárka     0319
11.Diblík MartinŽák Jakub     13110
12.Schauer LukášHofman Robert     03111
13.Kaška ZdeněkKubíček Antonín     23112
14.Bouška MarekKladivová Šárka     03113
15.Schauer Lukᚎák Jakub     03114
16.Kaška ZdeněkHofman Robert     23115
17.Bouška MarekKubíček Antonín     03116
18.Diblík MartinKladivová Šárka     30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaška Zdeněk04Žák Jakub40
Bouška Marek04Hofman Robert31
Diblík Martin22Kubíček Antonín40
Schauer Lukáš04Kladivová Šárka31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Horní Heřmanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:21 TJ Sokol Mistrovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doleček Miroslav
Čada Marek
 
 
Švestka Karel
Jandejsek Martin st.
 
 
     3010
2.Krejčí Lukáš st.
Kapalčík Šimon
 
 
Beran Zdeněk
Kristek Jiří
 
 
     3120
3.Krejčí Lukáš st.Beran Zdeněk     3030
4.Kapalčík ŠimonJandejsek Martin st.     3240
5.Čada MarekKristek Jiří     3150
6.Doleček MiroslavŠvestka Karel     3060
7.Kapalčík ŠimonBeran Zdeněk     3070
8.Čada MarekJandejsek Martin st.     0371
9.Doleček MiroslavKristek Jiří     3281
10.Krejčí Lukáš st.Švestka Karel     3091
11.Čada MarekBeran Zdeněk     32101
12.Doleček MiroslavJandejsek Martin st.     30111
13.Krejčí Lukáš st.Kristek Jiří     30121
14.Kapalčík ŠimonŠvestka Karel     30131
15.Doleček MiroslavBeran ZdeněkWO    03132
16.Krejčí Lukáš st.Jandejsek Martin st.     03133
17.Kapalčík ŠimonKristek Jiří     32143
18.Čada MarekŠvestka Karel     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Lukáš st.31Beran Zdeněk03
Kapalčík Šimon40Jandejsek Martin st.22
Čada Marek31Kristek Jiří04
Doleček Miroslav30Švestka Karel04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31 Orel Orlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králík Daniel
Fogl Lukáš
 
 
Kapoun Petr
Fišer Radim
 
 
     0301
2.Vychytil Vojtěch
Kvapil Martin
 
 
Kalous Richard
Felgr Lukáš
 
 
     3211
3.Vychytil VojtěchKalous Richard     3021
4.Kvapil MartinFišer Radim     3231
5.Fogl LukášKapoun Petr     3141
6.Králík DanielFelgr Lukáš     1342
7.Kvapil MartinKalous Richard     3052
8.Fogl LukášFišer Radim     3162
9.Králík DanielKapoun Petr     2363
10.Vychytil VojtěchFelgr Lukáš     3173
11.Fogl LukášKalous Richard     3183
12.Králík DanielFišer Radim     3193
13.Vychytil VojtěchKapoun Petr     0394
14.Kvapil MartinFelgr Lukáš     30104
15.Králík DanielKalous Richard     03105
16.Vychytil VojtěchFišer Radim     03106
17.Kvapil MartinKapoun Petr     03107
18.Fogl LukášFelgr Lukáš     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vychytil Vojtěch22Kalous Richard13
Kvapil Martin31Fišer Radim13
Fogl Lukáš40Kapoun Petr31
Králík Daniel13Felgr Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52 SK Ledříček Bartošovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlín Miloš
Kňážek Jan
 
 
Jura Pavel
Drahorád Radek
 
 
     1301
2.Kňážek Miroslav
Kňážek Radovan ml.
 
 
Mackowiak Marek
Bečička Lubomír
 
 
     0302
3.Havlín MilošMackowiak Marek     0303
4.Kňážek JanDrahorád Radek     3113
5.Kňážek Radovan ml.Jura Pavel     0314
6.Kňážek MiroslavBečička Lubomír     1315
7.Kňážek JanMackowiak Marek     0316
8.Kňážek Radovan ml.Drahorád Radek     0317
9.Kňážek MiroslavJura Pavel     0318
10.Havlín MilošBečička Lubomír     0319
11.Kňážek Radovan ml.Mackowiak Marek     03110
12.Kňážek MiroslavDrahorád Radek     03111
13.Havlín MilošJura Pavel     03112
14.Kňážek JanBečička Lubomír     03113
15.Kňážek MiroslavMackowiak Marek     03114
16.Havlín MilošDrahorád Radek     03115
17.Kňážek JanJura Pavel     03116
18.Kňážek Radovan ml.Bečička Lubomír     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlín Miloš04Mackowiak Marek40
Kňážek Jan13Drahorád Radek31
Kňážek Radovan ml.04Jura Pavel40
Kňážek Miroslav04Bečička Lubomír40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leicht Jan
Kosek Miroslav
 
 
Bečka Jan
Bečka Pavel
 
 
     3110
2.Špaček Miroslav
Krejsa Daniel
 
 
Diblík Milan
Vencl Jiří
 
 
     3120
3.Leicht JanBečka Jan     0321
4.Kosek MiroslavBečka Pavel     3131
5.Krejsa DanielDiblík Milan     3041
6.Špaček MiroslavVencl Josef     3151
7.Kosek MiroslavBečka Jan     2352
8.Krejsa DanielBečka Pavel     3062
9.Špaček MiroslavDiblík Milan     2363
10.Leicht JanVencl Josef     0364
11.Krejsa DanielBečka Jan     3174
12.Špaček MiroslavBečka Pavel     3184
13.Leicht JanDiblík Milan     1385
14.Kosek MiroslavVencl Josef     3195
15.Špaček MiroslavBečka Jan     32105
16.Leicht JanVencl Jiří     30115
17.Kosek MiroslavDiblík Milan     13116
18.Krejsa DanielVencl Josef     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Leicht Jan13Bečka Jan22
Kosek Miroslav22Bečka Pavel03
Krejsa Daniel40Diblík Milan31
Špaček Miroslav31Vencl Josef13
   Vencl Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nekoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 TJ Sokol Tatenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Ladislav
Kristek Josef
 
 
Burešová Lucie
Lehký Jaroslav
 
 
     2301
2.Martínek Ladislav
Totušek Miloslav
 
 
Bezstarosti Jan
Beneš Jan
 
 
     3111
3.Totušek MiloslavBurešová Lucie     2312
4.Martínek LadislavLehký Jaroslav     0313
5.Stejskal LadislavBezstarosti Jan     3123
6.Kristek JosefBeneš Jan     3033
7.Martínek LadislavBurešová Lucie     0334
8.Stejskal LadislavLehký Jaroslav     3044
9.Kristek JosefBezstarosti Jan     3054
10.Totušek MiloslavBeneš Jan     3064
11.Stejskal LadislavBurešová Lucie     0365
12.Kristek JosefLehký Jaroslav     3175
13.Totušek MiloslavBezstarosti Jan     3185
14.Martínek LadislavBeneš Jan     3195
15.Kristek JosefBurešová Lucie     32105
16.Totušek MiloslavLehký Jaroslav     13106
17.Martínek LadislavBezstarosti Jan     23107
18.Stejskal LadislavBeneš Jan     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totušek Miloslav22Burešová Lucie31
Martínek Ladislav13Lehký Jaroslav22
Stejskal Ladislav31Bezstarosti Jan13
Kristek Josef40Beneš Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline