Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:22528:469AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Boicherot Rémy
 
 
Táborský Roman
Krenk Tomáš
 
 
4-10-6223210
2.Sýs Alan
Látal Jan
 
 
Čihák Josef ml.
Stínil Václav
 
 
-7-8-8  0311
3.Sýs AlanČihák Josef ml.6-28-9113221
4.Látal JanTáborský Roman-810-10-9 1322
5.Boicherot RémyKrenk Tomáš8-1-61083232
6.Kočí ŠtěpánStínil Václav9103  3042
7.Látal JanČihák Josef ml.3-56-883252
8.Boicherot RémyTáborský Roman576  3062
9.Kočí ŠtěpánKrenk Tomáš10-47-9-82363
10.Sýs AlanStínil Václav476  3073
11.Boicherot RémyČihák Josef ml.-84-87103283
12.Kočí ŠtěpánTáborský Roman-5448 3193
13.Sýs AlanKrenk Tomáš-1197-71032103
14.Látal JanStínil Václav104-85 31  
15.Kočí ŠtěpánČihák Josef ml.         
16.Sýs AlanTáborský Roman         
17.Látal JanKrenk Tomáš         
18.Boicherot RémyStínil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýs Alan30Čihák Josef ml.03
Látal Jan11Táborský Roman12
Boicherot Rémy30Krenk Tomáš12
Kočí Štěpán21Stínil Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37 TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Landa Josef
 
 
Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
     2301
2.Meloun Petr
Huleš Jiří
 
 
Rod Karel
Michálek Vojtěch
 
 
     3211
3.Huleš JiříRod Karel     2312
4.Landa JosefSchützner Vladimír     2313
5.Bratka ArnoštLukáč Michal     0314
6.Meloun PetrMichálek Vojtěch     3024
7.Landa JosefRod Karel     1325
8.Bratka ArnoštSchützner Vladimír     3035
9.Meloun PetrLukáč Michal     3045
10.Huleš JiříMichálek Vojtěch     3155
11.Bratka ArnoštRod Karel     1356
12.Meloun PetrSchützner Vladimír     1357
13.Huleš JiříLukáč Michal     3267
14.Landa JosefMichálek Vojtěch     0368
15.Meloun PetrRod Karel     3178
16.Huleš JiříSchützner Vladimír     3188
17.Landa JosefLukáč Michal     0389
18.Bratka ArnoštMichálek Vojtěch     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Huleš Jiří31Rod Karel31
Landa Josef04Schützner Vladimír22
Bratka Arnošt13Lukáč Michal22
Meloun Petr31Michálek Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:41 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Pejchal Vlastimil
 
 
Budík Bohuslav st.
Píšan Ondřej
 
 
     3210
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Pluska Oleh
Svoboda Igor
 
 
     3120
3.Tůma LadislavPíšan Ondřej     2321
4.Fišer PetrBudík Bohuslav st.     3231
5.Pejchal VlastimilPluska Oleh     1332
6.Müller RadekSvoboda Igor     3142
7.Fišer PetrPíšan Ondřej     1343
8.Pejchal VlastimilBudík Bohuslav st.     3253
9.Müller RadekPluska Oleh     3263
10.Tůma LadislavSvoboda Igor     3173
11.Pejchal VlastimilPíšan Ondřej     1374
12.Müller RadekBudík Bohuslav st.     3184
13.Tůma LadislavPluska Oleh     3294
14.Fišer PetrSvoboda Igor     2395
15.Müller RadekPíšan Ondřej     1396
16.Tůma LadislavBudík Bohuslav st.     2397
17.Fišer PetrPluska Oleh     0398
18.Pejchal VlastimilSvoboda Igor     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Ladislav22Píšan Ondřej40
Fišer Petr13Budík Bohuslav st.13
Pejchal Vlastimil13Pluska Oleh22
Müller Radek31Svoboda Igor22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30, Herna H1: Sokolovna Kbely, Mladoboleslavská ul., Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, nově vchod z ulice Mladoboleslavská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseku. Herna H2: Na Hřebenech II, Kavčí Hory, Praha 4, Metro C – Pražského povstání ( 6 min. pěšky ) anebo 121 BUS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33 Avia Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poluk Alexandr
Hrdý Jiří
 
 
Žydel Jan
Taraňko Mikhail
 
 
     2301
2.Vohák Karel
Svoboda Vladimír
 
 
Mach Jakub
Říha Karel
 
 
     3011
3.Svoboda VladimírTaraňko Mikhail     0312
4.Poluk AlexandrMach Jakub     1313
5.Hrdý JiříŽydel Jan     0314
6.Vohák KarelŘíha Karel     3024
7.Poluk AlexandrTaraňko Mikhail     3134
8.Hrdý JiříMach Jakub     0335
9.Vohák KarelŽydel Jan     0336
10.Svoboda VladimírŘíha Karel     3246
11.Hrdý JiříTaraňko Mikhail     0347
12.Vohák KarelMach Jakub     3057
13.Svoboda VladimírŽydel Jan     2358
14.Poluk AlexandrŘíha Karel     2359
15.Vohák KarelTaraňko Mikhail     03510
16.Svoboda VladimírMach Jakub         
17.Poluk AlexandrŽydel Jan         
18.Hrdý JiříŘíha Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Vladimír12Taraňko Mikhail31
Poluk Alexandr12Mach Jakub21
Hrdý Jiří03Žydel Jan30
Vohák Karel22Říha Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:30, Sokolovna Radotín, Vykoukových 622, Praha 5 - Radotín,vlakem z hlavního nádraží nebo ze Smíchova nebo autobusem 244, 165, 246 do zastávky Nádraží Radotín, dále pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Tomáš
Růžička Petr
 
 
Huňa Vladimír
Smrčina Zdeněk
 
 
     1301
2.Záleský Jan
Ulrych Jiří
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
     3011
3.Záleský JanHuňa Vladimír     1312
4.Ulrych JiříSmrčina Zdeněk     2313
5.Kuběna TomášGerdžikov Svetoslav     1314
6.Růžička JiříKrieger Karel     3024
7.Ulrych JiříHuňa Vladimír     0325
8.Kuběna TomášSmrčina Zdeněk     0326
9.Růžička JiříGerdžikov Svetoslav     3136
10.Záleský JanKrieger Karel     2337
11.Kuběna TomášHuňa Vladimír     3247
12.Růžička JiříSmrčina Zdeněk     2348
13.Záleský JanGerdžikov Svetoslav     1349
14.Ulrych JiříKrieger Karel     3159
15.Růžička JiříHuňa Vladimír     13510
16.Záleský JanSmrčina Zdeněk     03  
17.Ulrych JiříGerdžikov Svetoslav         
18.Kuběna TomášKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záleský Jan03Huňa Vladimír31
Ulrych Jiří12Smrčina Zdeněk30
Kuběna Tomáš12Gerdžikov Svetoslav21
Růžička Jiří22Krieger Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36655:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Brož Josef
Martinek Patrik
 
 
67-64 3110
2.Dobeš Tomáš st.
Janeba Vladimír
 
 
Procházka Radek
Kohout Pavel
 
 
-9-7-2  0311
3.Slavata JosefProcházka Radek747  3021
4.Janeba VladimírKohout Pavel-36-7-6 1322
5.Pinkas JanMartinek Patrik575  3032
6.Dobeš Tomáš st.Brož Josef-8855 3142
7.Janeba VladimírProcházka Radek10-9-9-8 1343
8.Pinkas JanKohout Pavel-8510-983253
9.Dobeš Tomáš st.Martinek Patrik9-2-9-9 1354
10.Slavata JosefBrož Josef-9149 3164
11.Pinkas JanProcházka Radek-8-37-6 1365
12.Dobeš Tomáš st.Kohout Pavel-779-983275
13.Slavata JosefMartinek Patrik-13-48-9 1376
14.Janeba VladimírBrož Josef-97-59-112377
15.Dobeš Tomáš st.Procházka Radek-10-14-6  0378
16.Slavata JosefKohout Pavel9128  3088
17.Janeba VladimírMartinek Patrik-11-8-10  0389
18.Pinkas JanBrož Josef53-7-683299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavata Josef31Procházka Radek31
Janeba Vladimír04Kohout Pavel13
Pinkas Jan31Martinek Patrik31
Dobeš Tomáš st.22Brož Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS