Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patro.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Bedřich
Marko Jiří
 
 
Vaněk Martin
Forgáč Andrej
 
 
     3110
2.Němický Jiří
Ouroda František
 
 
Hadrava Petr
Štencek Jiří
 
 
     1311
3.Marko JiříForgáč Andrej     2312
4.Korec LadislavŠtencek Jiří     0313
5.Toman BedřichHadrava Petr     2314
6.Němický JiříVaněk Martin     0315
7.Korec LadislavForgáč Andrej     0316
8.Toman BedřichŠtencek Jiří     0317
9.Němický JiříHadrava Petr     3227
10.Marko JiříVaněk Martin     3037
11.Toman BedřichForgáč Andrej     1338
12.Němický JiříŠtencek Jiří     1339
13.Marko JiříHadrava Petr     13310
14.Korec LadislavVaněk Martin         
15.Němický JiříForgáč Andrej         
16.Marko JiříŠtencek Jiří         
17.Korec LadislavHadrava Petr         
18.Toman BedřichVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marko Jiří12Forgáč Andrej30
Korec Ladislav02Štencek Jiří30
Toman Bedřich03Hadrava Petr21
Němický Jiří12Vaněk Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:45, Tělocvična TJ Malešice, Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jeviště, MHD č. 297 - areál domova důchodců v Rektorské ulicii, nebo stanice sídliště Malešice 133, 163, 188, 195, 177 a cca 7 min. pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22587:494TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Dufek Stanislav
 
 
Handl Erich
Čáha Jiří
 
 
847  3010
2.Marek Jaroslav
Jiřička Miroslav
 
 
Kucharčík Jan
Zerkal Sergey
 
 
109-10-8-92311
3.Marek JaroslavKucharčík Jan-97-9-7 1312
4.Jiřička MiroslavZerkal Sergey-610-810-52313
5.Dufek StanislavHandl Erich514-5-943223
6.Skoupý LiborČáha Jiří594  3033
7.Jiřička MiroslavKucharčík Jan-4314-5-82334
8.Dufek StanislavZerkal Sergey-365-1043244
9.Skoupý LiborHandl Erich888  3054
10.Marek JaroslavČáha Jiří420  3064
11.Dufek StanislavKucharčík Jan-4-94-8 1365
12.Skoupý LiborZerkal Sergey-787-583275
13.Marek JaroslavHandl Erich477  3085
14.Jiřička MiroslavČáha Jiří-74610 3195
15.Skoupý LiborKucharčík Jan575  30105
16.Marek JaroslavZerkal Sergey         
17.Jiřička MiroslavHandl Erich         
18.Dufek StanislavČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jaroslav21Kucharčík Jan31
Jiřička Miroslav12Zerkal Sergey12
Dufek Stanislav21Handl Erich03
Skoupý Libor40Čáha Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalaš Vladislav
Stránský Zdeněk
 
 
Vláčil Jiří
Elčkner Miroslav
 
 
     3110
2.Nevmeržický Vadim
Sixta Jaroslav
 
 
Horčák Martin
Traxler Jan
 
 
     3120
3.Sixta JaroslavTraxler Jan     3230
4.Kalaš VladislavVláčil Jiří     3040
5.Stránský ZdeněkElčkner Miroslav     3150
6.Nevmeržický VadimHorčák Martin     3060
7.Kalaš VladislavTraxler Jan     3070
8.Stránský ZdeněkVláčil Jiří     3180
9.Nevmeržický VadimElčkner Miroslav     3090
10.Sixta JaroslavHorčák Martin     31100
11.Stránský ZdeněkTraxler Jan         
12.Nevmeržický VadimVláčil Jiří         
13.Sixta JaroslavElčkner Miroslav         
14.Kalaš VladislavHorčák Martin         
15.Nevmeržický VadimTraxler Jan         
16.Sixta JaroslavVláčil Jiří         
17.Kalaš VladislavElčkner Miroslav         
18.Stránský ZdeněkHorčák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sixta Jaroslav20Traxler Jan02
Kalaš Vladislav20Vláčil Jiří02
Stránský Zdeněk20Elčkner Miroslav02
Nevmeržický Vadim20Horčák Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jan
Nguyen Van Vui
 
 
Suvorov Maxim
Pova Josef
 
 
     3210
2.Šrámek Daniel
Vaňásek Jiří ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Šimek JanLátal Jan     3230
4.Vaňásek Jiří ml.Suvorov Maxim     0331
5.Šrámek DanielPova Josef     0332
6.Nguyen Van VuiWO    3042
7.Vaňásek Jiří ml.Látal Jan     2343
8.Šrámek DanielSuvorov Maxim     0344
9.Nguyen Van VuiPova Josef     3154
10.Šimek JanWO    3064
11.Šrámek DanielLátal Jan     2365
12.Nguyen Van VuiSuvorov Maxim     1366
13.Šimek JanPova Josef     3176
14.Vaňásek Jiří ml.WO    3086
15.Nguyen Van VuiLátal Jan     3096
16.Šimek JanSuvorov Maxim     30106
17.Vaňásek Jiří ml.Pova Josef     23  
18.Šrámek DanielWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šimek Jan30Látal Jan22
Vaňásek Jiří ml.02Suvorov Maxim31
Šrámek Daniel03Pova Josef12
Nguyen Van Vui21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10 TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Šimeček Jan
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
     3010
2.Daníček Adam
Franc Michal
 
 
Hajný Josef
Lhoták Petr
 
 
     3220
3.Daníček AdamKonopa Josef     3030
4.Šimeček JanKrieger Karel     3040
5.Franc MichalHajný Josef     1341
6.Bialas FilipLhoták Petr     3051
7.Šimeček JanKonopa Josef     3161
8.Franc MichalKrieger Karel     3071
9.Bialas FilipHajný Josef     3281
10.Daníček AdamLhoták Petr     3091
11.Franc MichalKonopa Josef     32101
12.Bialas FilipKrieger Karel         
13.Daníček AdamHajný Josef         
14.Šimeček JanLhoták Petr         
15.Bialas FilipKonopa Josef         
16.Daníček AdamKrieger Karel         
17.Šimeček JanHajný Josef         
18.Franc MichalLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daníček Adam20Konopa Josef03
Šimeček Jan20Krieger Karel02
Franc Michal21Hajný Josef11
Bialas Filip20Lhoták Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16510:429SF SKK EL Nino Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Vladimír
Dvořák Jan nejml.
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
-1579-983210
2.Buchar Michael
Kubát Petr
 
 
Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
978  3020
3.Kubát PetrFabian Jiří-4-398-82321
4.Dvořák Jan nejml.Brenner Zdeněk-58-11-13 1322
5.Novotný MiroslavDusbaba Miroslav173  3032
6.Buchar MichaelHezina Jiří468  3042
7.Dvořák Jan nejml.Fabian Jiří-8-15-8  0343
8.Novotný MiroslavBrenner Zdeněk8-10-6983253
9.Buchar MichaelDusbaba Miroslav274  3063
10.Kubát PetrHezina Jiří-7-864103273
11.Novotný MiroslavFabian Jiří108-98 3183
12.Buchar MichaelBrenner Zdeněk61311  3093
13.Kubát PetrTotzauer Karel675  30103
14.Dvořák Jan nejml.Hezina Jiří         
15.Buchar MichaelFabian Jiří         
16.Kubát PetrBrenner Zdeněk         
17.Dvořák Jan nejml.Totzauer Karel         
18.Novotný MiroslavHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubát Petr21Fabian Jiří21
Dvořák Jan nejml.02Brenner Zdeněk12
Novotný Miroslav30Dusbaba Miroslav02
Buchar Michael30Hezina Jiří02
   Totzauer Karel01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS