Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15. TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30240:359TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Modl Josef
Satorie Miroslav
 
 
Kalaš Vladislav
Jágr Martin
 
 
-5-7-8  0301
2.Holub Martin
Siblík Michal
 
 
Šimek Filip
Hladík Ivo
 
 
-10-9-12  0302
3.Siblík MichalJágr Martin-4-12-8  0303
4.Modl JosefKalaš Vladislav-4-8-5  0304
5.Satorie MiroslavHladík Ivo-5-5-4  0305
6.Holub MartinŠimek Filip7-8-9-8 1306
7.Modl JosefJágr Martin-6-4-7  0307
8.Satorie MiroslavKalaš Vladislav-4-3-9  0308
9.Holub MartinHladík Ivo-68-8-6 1309
10.Siblík MichalŠimek Filip-67-8-9 13010
11.Satorie MiroslavJágr Martin-7-6-9  03  
12.Holub MartinKalaš Vladislav         
13.Siblík MichalHladík Ivo         
14.Modl JosefŠimek Filip         
15.Holub MartinJágr Martin         
16.Siblík MichalKalaš Vladislav         
17.Modl JosefHladík Ivo         
18.Satorie MiroslavŠimek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Siblík Michal02Jágr Martin20
Modl Josef02Kalaš Vladislav20
Satorie Miroslav02Hladík Ivo20
Holub Martin02Šimek Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou ).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
     0301
2.Lhoták Petr
Krieger Karel
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     1302
3.Krieger KarelTáborský Michal     1303
4.Pavlíček LadislavSkála Patrik     3213
5.Lhoták PetrZáhorský Vladislav     3123
6.Hajný JosefKolařík Ivan     3133
7.Pavlíček LadislavTáborský Michal     3143
8.Lhoták PetrSkála Patrik     2344
9.Hajný JosefZáhorský Vladislav     3054
10.Krieger KarelKolařík Ivan     1355
11.Lhoták PetrTáborský Michal     2356
12.Hajný JosefSkála Patrik     3066
13.Krieger KarelZáhorský Vladislav     3076
14.Pavlíček LadislavKolařík Ivan     3186
15.Hajný JosefTáborský Michal     2387
16.Krieger KarelSkála Patrik     3097
17.Pavlíček LadislavZáhorský Vladislav     0398
18.Lhoták PetrKolařík Ivan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krieger Karel22Táborský Michal31
Pavlíček Ladislav31Skála Patrik13
Lhoták Petr22Záhorský Vladislav13
Hajný Josef31Kolařík Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32311:425TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
Hrubec Vladimír
Kubát Jan st.
 
 
-65-126113210
2.Vokál Roman
Hodoušek David
 
 
Bláha Jaroslav
Krejsa Josef
 
 
-8-9-10  0311
3.Krieger JanHrubec Vladimír-7-7-4  0312
4.Vokál RomanBláha Jaroslav-410-9-2 1313
5.Najbertová LucieKrejsa Josef1058  3023
6.Hodoušek DavidKubát Jan st.-8-6-6  0324
7.Vokál RomanHrubec Vladimír-6-2-8  0325
8.Najbertová LucieBláha Jaroslav-3-2-8  0326
9.Hodoušek DavidKrejsa Josef-89-5-6 1327
10.Krieger JanKubát Jan st.-5-9-8  0328
11.Najbertová LucieHrubec Vladimír-7-7-9  0329
12.Hodoušek DavidBláha Jaroslav-65-5-6 13210
13.Krieger JanKrejsa Josef         
14.Vokál RomanKubát Jan st.         
15.Hodoušek DavidHrubec Vladimír         
16.Krieger JanBláha Jaroslav         
17.Vokál RomanKrejsa Josef         
18.Najbertová LucieKubát Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Jan02Hrubec Vladimír30
Vokál Roman02Bláha Jaroslav30
Najbertová Lucie12Krejsa Josef11
Hodoušek David03Kubát Jan st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Petrovice, Bellova 56, Praha 10. Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13462:379TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Matuška František
 
 
Szilágyi Tomáš
Monyč Valerij
 
 
788  3010
2.Zajíček Luděk
Marek Vladimír
 
 
Srníček Milan
Fejks Michal
 
 
699  3020
3.Matuška FrantišekSzilágyi Tomáš1544  3030
4.Zajíček LuděkFejks Michal365  3040
5.Kuttler KarelMonyč Valerij558  3050
6.Marek VladimírSrníček Milan5-6-8493260
7.Zajíček LuděkSzilágyi Tomáš938  3070
8.Kuttler KarelFejks Michal-464-6-152371
9.Marek VladimírMonyč Valerij-5-78883281
10.Matuška FrantišekSrníček Milan614-49 3191
11.Kuttler KarelSzilágyi Tomáš-7-9-10  0392
12.Marek VladimírFejks Michal7-910-8932102
13.Matuška FrantišekMonyč Valerij         
14.Zajíček LuděkSrníček Milan         
15.Marek VladimírSzilágyi Tomáš         
16.Matuška FrantišekFejks Michal         
17.Zajíček LuděkMonyč Valerij         
18.Kuttler KarelSrníček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuška František20Szilágyi Tomáš12
Zajíček Luděk20Fejks Michal12
Kuttler Karel12Monyč Valerij02
Marek Vladimír30Srníček Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:30 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Motlíková Ilona
 
 
Stínil Václav
Šimon Milan
 
 
     3010
2.Jirčík Stanislav
Slunéčko Jindřich
 
 
David Jan
Skopal Tadeáš
 
 
     3220
3.Lamprecht Matyᚊimon Milan     3130
4.Slunéčko JindřichDavid Jan     0331
5.Jirčík StanislavStínil Václav     0332
6.Motlík PavelSkopal Tadeáš     3142
7.Slunéčko JindřichŠimon Milan     3252
8.Jirčík StanislavDavid Jan     3162
9.Motlík PavelStínil Václav     1363
10.Lamprecht MatyášSkopal Tadeáš     3273
11.Jirčík StanislavŠimon Milan     1374
12.Motlík PavelDavid Jan     3084
13.Lamprecht MatyášStínil Václav     1385
14.Slunéčko JindřichSkopal Tadeáš     3095
15.Motlík PavelŠimon Milan     0396
16.Lamprecht MatyášDavid Jan     0397
17.Slunéčko JindřichStínil Václav     30107
18.Jirčík StanislavSkopal Tadeáš     23  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lamprecht Matyáš22Šimon Milan22
Slunéčko Jindřich31David Jan22
Jirčík Stanislav12Stínil Václav31
Motlík Pavel22Skopal Tadeáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patro..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29 KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Petr
Matoušek Jiří
 
 
Hartmann Miroslav
Klofanda Ladislav
 
 
     3210
2.Kachlík Jan
Tvrdík Petr
 
 
Beneš Milan
Přeučil Jiří
 
 
     3120
3.Matoušek JiříPřeučil Jiří     0321
4.Bukovský PetrBeneš Milan     2322
5.Kachlík JanHartmann Miroslav     2323
6.Tvrdík PetrKlofanda Ladislav     0324
7.Bukovský PetrPřeučil Jiří     3134
8.Kachlík JanBeneš Milan     3044
9.Tvrdík PetrHartmann Miroslav     3154
10.Matoušek JiříKlofanda Ladislav     3064
11.Kachlík JanPřeučil Jiří     1365
12.Tvrdík PetrBeneš Milan     3075
13.Matoušek JiříHartmann Miroslav     1376
14.Bukovský PetrKlofanda Ladislav     0377
15.Tvrdík PetrPřeučil Jiří     3087
16.Matoušek JiříBeneš Milan     3197
17.Bukovský PetrHartmann Miroslav     32107
18.Kachlík JanKlofanda Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jiří22Přeučil Jiří22
Bukovský Petr22Beneš Milan13
Kachlík Jan12Hartmann Miroslav22
Tvrdík Petr31Klofanda Ladislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS