Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6 – Přední Kopanina, autobusem od metra Dejvická č. 161, 312 do stanice Přední Kopanina.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17326:261nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselá Zdeňka
Portešová Hana
 
 
Kaucká Hana
Ratajová Jana
 
 
444  3010
2.Částková StanislavaKaucká Hana-4-6-8  0311
3.Kyselá ZdeňkaRatajová Jana54-12-8-62312
4.Portešová HanaWO    3022
5.Kyselá ZdeňkaKaucká Hana-5-9-4  0323
6.Částková StanislavaWO    3033
7.Portešová HanaRatajová Jana8-712-993243
8.Kyselá ZdeňkaWO    3053
9.Portešová HanaKaucká Hana12-6-29-72354
10.Částková StanislavaRatajová Jana-6-7-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Částková Stanislava02Kaucká Hana30
Kyselá Zdeňka02Ratajová Jana21
Portešová Hana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Košíře ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou ).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Čápová Kateřina
Bulantová Pavla
 
 
     3110
2.Vlachová JanaFüllsacková Barbora     0311
3.Štanclová HelenaČápová Kateřina     3021
4.Hošková StanislavaBulantová Pavla     2322
5.Štanclová HelenaFüllsacková Barbora     3132
6.Vlachová JanaBulantová Pavla     0333
7.Hošková StanislavaČápová Kateřina     3143
8.Štanclová HelenaBulantová Pavla     0344
9.Hošková StanislavaFüllsacková Barbora     3054
10.Vlachová JanaČápová Kateřina     0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vlachová Jana03Füllsacková Barbora12
Štanclová Helena21Čápová Kateřina12
Hošková Stanislava21Bulantová Pavla30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18296:312TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Suková Helena
 
 
Špicarová Ivana
Hájková Anna
 
 
-6-0-13  0301
2.Malá BoženaReisnerová Martina11-7-7-6 1302
3.Bláhová RomanaŠpicarová Veronika603  3012
4.Suková HelenaŠpicarová Ivana7813  3022
5.Bláhová RomanaReisnerová Martina6-2-7-8 1323
6.Malá BoženaŠpicarová Ivana-67-6-6 1324
7.Suková HelenaŠpicarová Veronika1122  3034
8.Bláhová RomanaŠpicarová Ivana-6-4-6  0335
9.Suková HelenaReisnerová Martina4913  3045
10.Malá BoženaHájková Anna8-8-8-2 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malá Božena03Reisnerová Martina21
Bláhová Romana12Špicarová Veronika02
Suková Helena30Špicarová Ivana21
   Hájková Anna10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:16 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Gabriela
Svobodová Šárka
 
 
Vysušilová Stanislava
Chalupová Ludmila
 
 
     3210
2.Šišková GabrielaHypšová Daniela     3120
3.Dvořáková AnnaVysušilová Stanislava     3130
4.Svobodová ŠárkaChalupová Ludmila     3140
5.Dvořáková AnnaHypšová Daniela     3250
6.Šišková GabrielaChalupová Ludmila     3160
7.Svobodová ŠárkaVysušilová Stanislava     3070
8.Dvořáková AnnaChalupová Ludmila     0371
9.Svobodová ŠárkaHypšová Daniela     3281
10.Šišková GabrielaVysušilová Stanislava     0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šišková Gabriela21Hypšová Daniela03
Dvořáková Anna21Vysušilová Stanislava12
Svobodová Šárka30Chalupová Ludmila12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18.00. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarošová Sylva
Bartoňová Tereza
 
 
Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
     1301
2.Jarošová SylvaGrossmannová Jana     2302
3.Procházková LucieJeřábková Dana     0303
4.Bartoňová TerezaKriegerová Helena     0304
5.Procházková LucieGrossmannová Jana     0305
6.Jarošová SylvaKriegerová Helena     0306
7.Bartoňová TerezaJeřábková Dana     0307
8.Procházková LucieKriegerová Helena     0308
9.Bartoňová TerezaGrossmannová Jana     0309
10.Jarošová SylvaJeřábková Dana     23010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jarošová Sylva03Grossmannová Jana30
Procházková Lucie03Jeřábková Dana30
Bartoňová Tereza03Kriegerová Helena30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS