Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Bakalář pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:Krejčí Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33410:496TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
-8-78-4 1301
2.Hrazdira Patrik
Slapnička Jakub
 
 
Novotný Petr
Slobodzian Adam
 
 
-6-4-4  0302
3.Fiala JakubMarat Petr9-77-983212
4.Slapnička JakubFausek Matěj-8-4-2  0313
5.Hrazdira PatrikNovotný Petr-108-4-2 1314
6.Krahulec PetrSlobodzian Adam810-811 3124
7.Slapnička JakubMarat Petr-89-10-8 1325
8.Hrazdira PatrikFausek Matěj-8-9-9  0326
9.Krahulec PetrNovotný Petr5-9-8-8 1327
10.Fiala JakubSlobodzian Adam957  3037
11.Hrazdira PatrikMarat Petr-108-89-12338
12.Krahulec PetrFausek Matěj7-1-82-92339
13.Fiala JakubNovotný Petr-5-8-6  03310
14.Slapnička JakubSlobodzian Adam         
15.Krahulec PetrMarat Petr         
16.Fiala JakubFausek Matěj         
17.Slapnička JakubNovotný Petr         
18.Hrazdira PatrikSlobodzian Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Jakub21Marat Petr21
Slapnička Jakub02Fausek Matěj30
Hrazdira Patrik03Novotný Petr30
Krahulec Petr12Slobodzian Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Staněk Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Tenglová Jaroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17500:435TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
-13-11-6  0301
2.Bakalář Daniel
Houška Michal
 
 
Urban Oto
Fišar Martin
 
 
-106-9893211
3.Bakalář DanielDe Filippo Martin8-10-9943221
4.Houška MichalKočvara Martin10310  3031
5.Fiala OtakarFišar Martin945  3041
6.Janda JanUrban Oto9-6-69-92342
7.Houška MichalDe Filippo Martin8-834 3152
8.Fiala OtakarKočvara Martin811-117 3162
9.Janda JanFišar Martin89-99 3172
10.Bakalář DanielUrban Oto82-910 3182
11.Fiala OtakarDe Filippo Martin10-2-6543292
12.Janda JanKočvara Martin12-598 31102
13.Bakalář DanielFišar Martin         
14.Houška MichalUrban Oto         
15.Janda JanDe Filippo Martin         
16.Bakalář DanielKočvara Martin         
17.Houška MichalFišar Martin         
18.Fiala OtakarUrban Oto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bakalář Daniel20De Filippo Martin03
Houška Michal20Kočvara Martin03
Fiala Otakar30Fišar Martin02
Janda Jan21Urban Oto11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Cír Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Batesta Chodov A TTSTAR.czRozhodčí:Čech Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28651:576KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Vorlíček Luboš
 
 
Noveský Leon
Kořínek Jan
 
 
-8-8-9  0301
2.Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
Minář Marek
Huleš Petr
 
 
10-88-873211
3.Přibík JanKořínek Jan-9-8-9  0312
4.Kettner MartinMinář Marek613-94 3122
5.Vorlíček LubošHuleš Petr-6-118-11 1323
6.Pisár PetrNoveský Leon-95-8873233
7.Kettner MartinKořínek Jan9-7-810-102334
8.Vorlíček LubošMinář Marek584  3044
9.Pisár PetrHuleš Petr13-1576 3154
10.Přibík JanNoveský Leon-54-81083264
11.Vorlíček LubošKořínek Jan-3-105663274
12.Pisár PetrMinář Marek563  3084
13.Přibík JanHuleš Petr-4-453-82385
14.Kettner MartinNoveský Leon-8-987-102386
15.Pisár PetrKořínek Jan475  3096
16.Přibík JanMinář Marek5812  30106
17.Kettner MartinHuleš Petr         
18.Vorlíček LubošNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přibík Jan22Kořínek Jan22
Kettner Martin12Minář Marek04
Vorlíček Luboš21Huleš Petr21
Pisár Petr40Noveský Leon12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16505:418TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-83-109123210
2.Volák Martin
Koděra Filip
 
 
Říšský Pavel
Končal Adam
 
 
5-9-910153220
3.Koděra FilipHoch Jiří-8-89-9 1321
4.Volák MartinŘíšský Pavel8-10118 3131
5.Hejda VáclavKončal Adam9-9411 3141
6.Vaculík PetrFranc Štěpán-125811 3151
7.Volák MartinHoch Jiří-7-8-10  0352
8.Hejda VáclavŘíšský Pavel452  3062
9.Vaculík PetrKončal Adam348  3072
10.Koděra FilipFranc Štěpán11-994 3182
11.Hejda VáclavHoch Jiří-4-1391273292
12.Vaculík PetrŘíšský Pavel556  30102
13.Koděra FilipKončal Adam         
14.Volák MartinFranc Štěpán         
15.Vaculík PetrHoch Jiří         
16.Koděra FilipŘíšský Pavel         
17.Volák MartinKončal Adam         
18.Hejda VáclavFranc Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip11Hoch Jiří21
Volák Martin11Říšský Pavel03
Hejda Václav30Končal Adam02
Vaculík Petr30Franc Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pinta Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Trnka Václav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35695:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-7-79873210
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
123-77 3120
3.Vaněček PetrPejša Karel ml.15-10-7-9 1321
4.Kirchman OndřejFaktor Radovan66-6-993231
5.Klier JakubKocura Jiří9-310-9-82332
6.Legát PetrDrechsler Dušan7-687 3142
7.Kirchman OndřejPejša Karel ml.67-87 3152
8.Klier JakubFaktor Radovan98-9-7-52353
9.Legát PetrKocura Jiří-12686 3163
10.Vaněček PetrDrechsler Dušan6106  3073
11.Klier JakubPejša Karel ml.6-9-6-6 1374
12.Legát PetrFaktor Radovan7-5-5-9 1375
13.Vaněček PetrKocura Jiří10-5-812-22376
14.Kirchman OndřejDrechsler Dušan887  3086
15.Legát PetrPejša Karel ml.-4-105-9 1387
16.Vaněček PetrFaktor Radovan-10-6-9  0388
17.Kirchman OndřejKocura Jiří5310  3098
18.Klier JakubDrechsler Dušan-96-13-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaněček Petr13Pejša Karel ml.31
Kirchman Ondřej40Faktor Radovan31
Klier Jakub04Kocura Jiří22
Legát Petr22Drechsler Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Horek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Korbel Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35622:646TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-7-9-9  0301
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
-76-79-12302
3.Šlehofer Stanislav ml.Kolář Vlastimil-4-8-8  0303
4.Korbel PetrPospíšil Milan-5810-8-102304
5.Kubát JanKrameš Jan ml.-710-96-52305
6.Chodounský MartinKuba Josef9-58-963215
7.Korbel PetrKolář Vlastimil-108-10-6 1316
8.Kubát JanPospíšil Milan-6-9-17  0317
9.Chodounský MartinKrameš Jan ml.8107  3027
10.Šlehofer Stanislav ml.Kuba Josef1159  3037
11.Kubát JanKolář Vlastimil-7-10-6  0338
12.Chodounský MartinPospíšil Milan1196  3048
13.Šlehofer Stanislav ml.Krameš Jan ml.-710313 3158
14.Korbel PetrKuba Josef-759-8-52359
15.Chodounský MartinKolář Vlastimil-869-673269
16.Šlehofer Stanislav ml.Pospíšil Milan4814  3079
17.Korbel PetrKrameš Jan ml.4-7-7-10 13710
18.Kubát JanKuba Josef9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlehofer Stanislav ml.31Kolář Vlastimil31
Korbel Petr04Pospíšil Milan22
Kubát Jan03Krameš Jan ml.22
Chodounský Martin40Kuba Josef12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline