Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1342:181SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommerová Helenka
Kohlmannová Aneta
 
 
Severová Michaela
Holubová Klaudie
 
 
267  3010
2.Kohlmannová AnetaHromiaková Andrea1046  3020
3.Loukotová ReginaSeverová Michaela-45105 3130
4.Sommerová HelenkaHolubová Klaudie042  3040
5.Loukotová ReginaHromiaková Andrea839  3050
6.Kohlmannová AnetaHolubová Klaudie843  3060
7.Sommerová HelenkaSeverová Michaela585  3070
8.Loukotová ReginaHolubová Klaudie833  3080
9.Sommerová HelenkaHromiaková Andrea434  3090
10.Kohlmannová AnetaSeverová Michaela7915  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta30Hromiaková Andrea03
Loukotová Regina30Severová Michaela03
Sommerová Helenka30Holubová Klaudie03
Na utkání se dostavil komisař ČAST p.Václav Drozda.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Sázel Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24326:376TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Bydžovská Hana
Poláková Pavlína
 
 
-5986 3110
2.Dvořáková LenkaBartošková Marta7-8-10-4 1311
3.Klempířová JiřinaBydžovská Hana-6-7-9  0312
4.Pospíšilová CarmenPoláková Pavlína-9-67-3 1313
5.Klempířová JiřinaBartošková Marta-9-4-8  0314
6.Dvořáková LenkaPoláková Pavlína-67-8683224
7.Pospíšilová CarmenBydžovská Hana9-4-7-8 1325
8.Klempířová JiřinaPoláková Pavlína595  3035
9.Pospíšilová CarmenBartošková Marta-8-57-4 1336
10.Dvořáková LenkaBydžovská Hana-810-98-52337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka12Bartošková Marta30
Klempířová Jiřina12Bydžovská Hana30
Pospíšilová Carmen03Poláková Pavlína12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Union Plzeň, Plzeň Radčická 4Rozhodčí:Pinta Petr
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21353:392TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Lenka
Šebková Kristýna
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-7-68-5 1301
2.Pintová RadkaSuchomanová Jana11-8-4-6 1302
3.Šebková KristýnaUlihrachová Jitka-12997 3112
4.Černá LenkaČerná Martina-10-65-4 1313
5.Šebková KristýnaSuchomanová Jana-9-118-10 1314
6.Pintová RadkaČerná Martina-889-573224
7.Černá LenkaUlihrachová Jitka10910  3034
8.Šebková KristýnaČerná Martina7149  3044
9.Černá LenkaSuchomanová Jana-6-65-5 1345
10.Pintová RadkaUlihrachová Jitka9-6-6-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pintová Radka12Suchomanová Jana30
Šebková Kristýna21Ulihrachová Jitka12
Černá Lenka12Černá Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:Chmelenský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:Valdhans Miloslav
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:14355:318TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Schoberová Martina
Bartoňová Jitka
 
 
11-97-3-52301
2.Janečková JaroslavaBartoňová Jitka-9-7-5  0302
3.Polcarová AnežkaSchoberová Martina847  3012
4.Matoušová AnetaŠimůnková Veronika6119  3022
5.Polcarová AnežkaBartoňová Jitka-91056 3132
6.Janečková JaroslavaŠimůnková Veronika-10-3119-12333
7.Matoušová AnetaBartoňová Tereza546  3043
8.Polcarová AnežkaŠimůnková Veronika94-42 3153
9.Matoušová AnetaBartoňová Jitka6-6-46-92354
10.Matoušová JanaBartoňová Tereza755  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janečková Jaroslava02Bartoňová Jitka21
Polcarová Anežka30Schoberová Martina01
Matoušová Aneta21Šimůnková Veronika12
Matoušová Jana10Bartoňová Tereza02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline