Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15442:381KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
Uhlář Radim
Kocián Petr
 
 
537  3010
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
 
 
75-4-10113220
3.Kudela PetrVelebil Lukáš-699-1093230
4.Wallik LukášBystřičan Josef-7-128943240
5.Vícha RadomírUhlář Radim989  3050
6.Dzida JanKocián Petr5116  3060
7.Wallik LukášVelebil Lukáš-5810-593270
8.Vícha RadomírBystřičan Josef-5-6-10  0371
9.Dzida JanUhlář Radim646  3081
10.Kudela PetrKocián Petr96-99 3191
11.Vícha RadomírVelebil Lukáš-8-3-7  0392
12.Dzida JanBystřičan Josef414  30102
13.Kudela PetrUhlář Radim4-6   11  
14.Wallik LukášKocián Petr         
15.Dzida JanVelebil Lukáš         
16.Kudela PetrBystřičan Josef         
17.Wallik LukášUhlář Radim         
18.Vícha RadomírKocián Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudela Petr20Velebil Lukáš12
Wallik Lukáš20Bystřičan Josef12
Vícha Radomír12Uhlář Radim02
Dzida Jan30Kocián Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Hašek Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19496:427TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Wawrosz Pavel
 
 
Slováček Libor
Došek Jaroslav
 
 
6-8-10663210
2.Gembala Jan
Novotný Jiří
 
 
Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
 
 
-57-11073220
3.Novotný JiříSagáčik Štefan8-91110 3130
4.Gembala JanDošek Jaroslav7-6-8793240
5.Sikora RadekSlováček Libor-9-10-8  0341
6.Wawrosz PavelCvečko Daniel9-10510 3151
7.Gembala JanSagáčik Štefan-9-9-5  0352
8.Sikora RadekDošek Jaroslav447  3062
9.Wawrosz PavelSlováček Libor7411  3072
10.Novotný JiříCvečko Daniel6411  3082
11.Sikora RadekSagáčik Štefan11-4-10-9 1383
12.Wawrosz PavelDošek Jaroslav-5355 3193
13.Novotný JiříSlováček Libor-9482 31103
14.Gembala JanCvečko Daniel-8-9-7  03  
15.Wawrosz PavelSagáčik Štefan         
16.Novotný JiříDošek Jaroslav         
17.Gembala JanSlováček Libor         
18.Sikora RadekCvečko Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří30Sagáčik Štefan21
Gembala Jan11Došek Jaroslav03
Sikora Radek12Slováček Libor12
Wawrosz Pavel30Cvečko Daniel02
ŽK: Sikora Radek (Orlová)- raketa hozená na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5373:235TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cabiš Michal
Solanský Pavel
 
 
Míček Petr
Glac Michal
 
 
934  3010
2.Bugaj Pavel
Černocký Dominik
 
 
Ryl Ivan
Černota Pavel
 
 
-7773 3120
3.Solanský PavelČernota Pavel785  3030
4.Cabiš MichalGlac Michal-1187-1083240
5.Bugaj PavelRyl Ivan36-62 3150
6.Černocký DominikMíček Petr686  3060
7.Cabiš MichalČernota Pavel4107  3070
8.Bugaj PavelGlac Michal-8449 3180
9.Černocký DominikRyl Ivan185  3090
10.Solanský PavelMíček Petr864  30100
11.Bugaj PavelČernota Pavel6-6   11  
12.Černocký DominikGlac Michal         
13.Solanský PavelRyl Ivan         
14.Cabiš MichalMíček Petr         
15.Černocký DominikČernota Pavel         
16.Solanský PavelGlac Michal         
17.Cabiš MichalRyl Ivan         
18.Bugaj PavelMíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Pavel20Černota Pavel02
Cabiš Michal20Glac Michal02
Bugaj Pavel20Ryl Ivan02
Černocký Dominik20Míček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:40738:751TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křenek Tomáš
Palásek Michal
 
 
Vlček Pavel
Hladil David
 
 
-8-3-11  0301
2.Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
Orlovský Pavel
Bazalka Michal
 
 
412-9-5133211
3.Lapisz BřetislavOrlovský Pavel-10678 3121
4.Kupec RostislavVlček Pavel79-16 3131
5.Kovačik JakubHladil David-11-18710-132332
6.Křenek TomášBazalka Michal595  3042
7.Kupec RostislavOrlovský Pavel8-5-10993252
8.Kovačik JakubVlček Pavel-867-773262
9.Křenek TomášHladil David-3-1164-112363
10.Lapisz BřetislavBazalka Michal775  3073
11.Palásek MichalOrlovský Pavel-34-98-32374
12.Křenek TomášVlček Pavel-8-9-9  0375
13.Lapisz BřetislavHladil David7-8-4-2 1376
14.Kupec RostislavBazalka Michal9-47-1083286
15.Křenek TomášOrlovský Pavel8-5-8-10 1387
16.Lapisz BřetislavVlček Pavel7-56-8-82388
17.Kupec RostislavHladil David97-9-13-102389
18.Palásek MichalBazalka Michal8-4-109-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lapisz Břetislav22Orlovský Pavel22
Kupec Rostislav31Vlček Pavel22
Kovačik Jakub11Hladil David40
Křenek Tomáš13Bazalka Michal13
Palásek Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Soukup Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16515:424TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
63-77 3110
2.Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
-58104 3120
3.Křen LuborŽvátora Miroslav-7-7-11  0321
4.Račák VítězslavRabenseifner Milan9-499 3131
5.Jahůdka PetrWiesner Petr9126  3041
6.Bojko KarelMüller Jiří1386  3051
7.Račák VítězslavŽvátora Miroslav772  3061
8.Jahůdka PetrRabenseifner Milan9-1257 3171
9.Bojko KarelWiesner Petr33-63 3181
10.Křen LuborMüller Jiří-910-72-72382
11.Jahůdka PetrŽvátora Miroslav-1610-611-102383
12.Bojko KarelRabenseifner Milan97-67 3193
13.Křen LuborWiesner Petr2-975 31103
14.Račák VítězslavMüller Jiří         
15.Bojko KarelŽvátora Miroslav         
16.Křen LuborRabenseifner Milan         
17.Račák VítězslavWiesner Petr         
18.Jahůdka PetrMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor12Žvátora Miroslav21
Račák Vítězslav20Rabenseifner Milan03
Jahůdka Petr21Wiesner Petr03
Bojko Karel30Müller Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Jániš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí:Vykoukal Martin
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33687:663TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
1598  3010
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
 
 
-495-993220
3.Dufek JanKonečný Lukáš-7-911-6 1321
4.Nedbálek MichalMergenthal Otmar-8127-8-112322
5.Oharek DavidPlšek Josef42-812 3132
6.Karal MartinKrál Filip-759-9-52333
7.Nedbálek MichalKonečný Lukáš-6-3-6  0334
8.Oharek DavidMergenthal Otmar-10-391373244
9.Karal MartinPlšek Josef-99-10363254
10.Dufek JanKrál Filip5137  3064
11.Oharek DavidKonečný Lukáš-6-118-5 1365
12.Karal MartinMergenthal Otmar5-7-87-112366
13.Dufek JanPlšek Josef26-78 3176
14.Nedbálek MichalKrál Filip-5-8-6  0377
15.Karal MartinKonečný Lukáš-6867 3187
16.Dufek JanMergenthal Otmar3-6-9383297
17.Nedbálek MichalPlšek Josef1112-99 31107
18.Oharek DavidKrál Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Jan31Konečný Lukáš31
Nedbálek Michal13Mergenthal Otmar22
Oharek David21Plšek Josef04
Karal Martin22Král Filip21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline