Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OndraticeVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JezerniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37688:663TJ Sokol Ondratice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Zich Petr ml.
 
 
Venclů Lukáš
Gorecki Pavel
 
 
-7-108-8 1301
2.Janík Michal st.
Vlach Michal
 
 
Raška Jiří
Šuba Vojtěch ml.
 
 
-4-7-8  0302
3.Vlach MichalŠuba Bedřich-12-12-3  0303
4.Janík Michal st.Venclů Lukáš-9-8-7  0304
5.Zich Petr ml.Šuba Vojtěch ml.-554-413214
6.Beneš Jan ml.Raška Jiří1103  3024
7.Janík Michal st.Šuba Bedřich9-69-993234
8.Zich Petr ml.Venclů Lukáš-69-59-52335
9.Beneš Jan ml.Šuba Vojtěch ml.-8999 3145
10.Vlach MichalRaška Jiří65-67 3155
11.Zich Petr ml.Šuba Bedřich-7-1091113265
12.Beneš Jan ml.Venclů Lukáš-10-9010-52366
13.Vlach MichalGorecki Pavel-10-84-9 1367
14.Janík Michal st.Raška Jiří-8-8-7  0368
15.Beneš Jan ml.Šuba Bedřich8-898 3178
16.Vlach MichalVenclů Lukáš-6-97953288
17.Janík Michal st.Gorecki Pavel135-85 3198
18.Zich Petr ml.Raška Jiří2-11115 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Michal22Šuba Bedřich13
Janík Michal st.22Venclů Lukáš31
Zich Petr ml.31Šuba Vojtěch ml.02
Beneš Jan ml.31Raška Jiří13
   Gorecki Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc Neředín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30679:586TJ Sokol Čechovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Zdeněk
Stužka Oldřich ml.
 
 
Dubský Pavel
Gargel Zbyněk
 
 
478  3010
2.Jančík Jiří
Vejmola Pavel
 
 
Lechner Radim
Saksa Ivan
 
 
-7-97843220
3.Stužka Oldřich ml.Gargel Zbyněk-10-64-8 1321
4.Vejmola PavelLechner Radim-696-1253231
5.Jančík JiříSaksa Ivan-9-8-7  0332
6.Šťastný ZdeněkDubský Pavel-4574 3142
7.Vejmola PavelGargel Zbyněk58-12-5-92343
8.Jančík JiříLechner Radim-93-812-62344
9.Šťastný ZdeněkSaksa Ivan336  3054
10.Stužka Oldřich ml.Dubský Pavel856  3064
11.Jančík JiříGargel Zbyněk8-4-85-22365
12.Šťastný ZdeněkLechner Radim-82-84-62366
13.Stužka Oldřich ml.Saksa Ivan1016  3076
14.Vejmola PavelDubský Pavel-785-933286
15.Šťastný ZdeněkGargel Zbyněk7-9-88123296
16.Stužka Oldřich ml.Lechner Radim-77-9-11 1397
17.Vejmola PavelSaksa Ivan8610  30107
18.Jančík JiříDubský Pavel-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stužka Oldřich ml.22Gargel Zbyněk31
Vejmola Pavel31Lechner Radim31
Jančík Jiří03Saksa Ivan13
Šťastný Zdeněk31Dubský Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BukVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MohelniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K.D. BukRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12450:347TJ Sokol Buk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divina Jiří
Bluma Jindřich
 
 
Jarmar Petr
Hojgr Stanislav
 
 
8-659 3110
2.Koutný Pavel
Hrubý Martin
 
 
Ellner Martin
Hojgr Jan
 
 
972  3020
3.Hrubý MartinHojgr Jan45-810 3130
4.Divina JiříEllner Martin8-9-7-9 1331
5.Bluma JindřichJarmar Petr11-1157 3141
6.Koutný PavelHojgr Stanislav497  3051
7.Divina JiříHojgr Jan106-106 3161
8.Bluma JindřichEllner Martin-9-9-6  0362
9.Koutný PavelJarmar Petr-8-9101253272
10.Hrubý MartinHojgr Stanislav977  3082
11.Bluma JindřichHojgr Jan355  3092
12.Koutný PavelEllner Martin962  30102
13.Hrubý MartinJarmar Petr         
14.Divina JiříHojgr Stanislav         
15.Koutný PavelHojgr Jan         
16.Hrubý MartinEllner Martin         
17.Divina JiříJarmar Petr         
18.Bluma JindřichHojgr Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Martin20Hojgr Jan03
Divina Jiří11Ellner Martin21
Bluma Jindřich21Jarmar Petr02
Koutný Pavel30Hojgr Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BludovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11403:313SK Přerov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Maděrka Svatopluk
 
 
Srb Pavel
Brokeš Josef
 
 
697  3010
2.Hrabica Marián
Netesal Jiří
 
 
Jelínek Jakub
Blaťák Marek
 
 
99-7-683220
3.Maděrka SvatoplukSrb Pavel898  3030
4.Hrabica MariánJelínek Jakub6-55-773240
5.Netesal JiříBrokeš Josef7-56-893250
6.Valašík LukášBlaťák Marek58-67 3160
7.Hrabica MariánSrb Pavel-758-753270
8.Netesal JiříJelínek Jakub6-1057 3180
9.Valašík LukášBrokeš JosefWO    3090
10.Maděrka SvatoplukBlaťák Marek97-56 31100
11.Netesal JiříSrb Pavel         
12.Valašík LukášJelínek Jakub         
13.Maděrka SvatoplukBrokeš Josef         
14.Hrabica MariánBlaťák Marek         
15.Valašík LukášSrb Pavel         
16.Maděrka SvatoplukJelínek Jakub         
17.Hrabica MariánBrokeš Josef         
18.Netesal JiříBlaťák Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maděrka Svatopluk20Srb Pavel02
Hrabica Marián20Jelínek Jakub02
Netesal Jiří20Brokeš Josef01
Valašík Lukáš10Blaťák Marek02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jeseník BVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol ŠternberkRozhodčí:Bartošek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Macík Antonín
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15497:423KST Jeseník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Vinkler Vladimír
 
 
Pischel Jiří
Vyhnálek Tomáš
 
 
6106  3010
2.Schopf Karel
Veigl Lukáš
 
 
Prázdný Pavel st.
Coufal Ondřej
 
 
-7-10-5  0311
3.Schopf KarelVyhnálek Tomáš-10688 3121
4.Veigl LukášPischel Jiří-2-4-11  0322
5.Vinkler VladimírPrázdný Pavel st.-10-639-82323
6.Janoštík PetrCoufal Ondřej1076  3033
7.Veigl LukášVyhnálek Tomáš101110  3043
8.Vinkler VladimírPischel Jiří428  3053
9.Janoštík PetrPrázdný Pavel st.847  3063
10.Schopf KarelCoufal Ondřej10-68-7-122364
11.Vinkler VladimírVyhnálek Tomáš9-8811 3174
12.Janoštík PetrPischel Jiří957  3084
13.Schopf KarelPrázdný Pavel st.55-87 3194
14.Veigl LukášCoufal Ondřej896  30104
15.Janoštík PetrVyhnálek Tomáš         
16.Schopf KarelPischel Jiří         
17.Veigl LukášPrázdný Pavel st.         
18.Vinkler VladimírCoufal Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schopf Karel21Vyhnálek Tomáš03
Veigl Lukáš21Pischel Jiří12
Vinkler Vladimír21Prázdný Pavel st.12
Janoštík Petr30Coufal Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Agachi Konstantin
HOSTUJÍCÍ:KST Město AlbrechticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13465:333TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Jan
Šubčík Jiří
 
 
Sopčák Lukáš
Adamec Štěpán
 
 
-1210-7-7 1301
2.Rabenseifner Milan
Žvátora Miroslav
 
 
Kozák Petr
Vyhňák Zdeněk
 
 
566  3011
3.Rabenseifner MilanSopčák Lukáš6-5-9-9 1312
4.Šubčík JiříAdamec Štěpán868  3022
5.Malý JanVyhňák Zdeněk489  3032
6.Žvátora MiroslavKozák Petr554  3042
7.Šubčík JiříSopčák Lukáš3-77-873252
8.Malý JanAdamec Štěpán5-9-9733262
9.Žvátora MiroslavVyhňák Zdeněk116  3072
10.Rabenseifner MilanKozák Petr366  3082
11.Malý JanSopčák Lukáš8-5-8-6 1383
12.Žvátora MiroslavAdamec Štěpán665  3093
13.Rabenseifner MilanVyhňák Zdeněk656  30103
14.Šubčík JiříKozák Petr         
15.Žvátora MiroslavSopčák Lukáš         
16.Rabenseifner MilanAdamec Štěpán         
17.Šubčík JiříVyhňák Zdeněk         
18.Malý JanKozák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rabenseifner Milan21Sopčák Lukáš21
Šubčík Jiří20Adamec Štěpán03
Malý Jan21Vyhňák Zdeněk03
Žvátora Miroslav30Kozák Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline