Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek František st.
Klečka Jaroslav
 
 
Jakubíček Matěj
Pijáček Lukáš
 
 
     2301
2.Bábík Miloslav
Zálešák Petr
 
 
Šereš Samuel
Šerešová Timea
 
 
     3011
3.Klečka JaroslavPijáček Lukáš     3221
4.Zálešák PetrJakubíček Matěj     0322
5.Hromek František st.Šereš Samuel     3032
6.Bábík MiloslavŠerešová Timea     3042
7.Zálešák PetrPijáček Lukáš     2343
8.Hromek František st.Jakubíček Matěj     3053
9.Bábík MiloslavŠereš Samuel     3163
10.Klečka JaroslavŠerešová Timea     3073
11.Hromek František st.Pijáček Lukáš     3283
12.Bábík MiloslavJakubíček Matěj     0384
13.Klečka JaroslavŠereš Samuel     3094
14.Zálešák PetrŠerešová Timea     30104
15.Bábík MiloslavPijáček Lukáš     23105
16.Klečka JaroslavJakubíček Matěj     32115
17.Zálešák PetrŠereš Samuel     30125
18.Hromek František st.Šerešová Timea     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klečka Jaroslav40Pijáček Lukáš22
Zálešák Petr22Jakubíček Matěj22
Hromek František st.40Šereš Samuel04
Bábík Miloslav22Šerešová Timea04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuralová Hana
Lungová Michaela
 
 
Šikuta Michal
Šibal Denis
 
 
     2301
2.Jurčeka Jaromír
Matza Pavel
 
 
Vavřínek Zdeněk
Zapletalová Sylva
 
 
     3111
3.Matza PavelŠibal Denis     3121
4.Šuralová HanaZapletalová Sylva     3031
5.Lungová MichaelaŠikuta Michal     0332
6.Jurčeka JaromírVavřínek Zdeněk     0333
7.Šuralová HanaŠibal Denis     3043
8.Lungová MichaelaZapletalová Sylva     3053
9.Jurčeka JaromírŠikuta Michal     0354
10.Matza PavelVavřínek Zdeněk     3064
11.Lungová MichaelaŠibal Denis     3274
12.Jurčeka JaromírZapletalová Sylva     3084
13.Matza PavelŠikuta Michal     0385
14.Šuralová HanaVavřínek Zdeněk     3095
15.Jurčeka JaromírŠibal Denis     31105
16.Matza PavelZapletalová Sylva     30115
17.Šuralová HanaŠikuta Michal     32125
18.Lungová MichaelaVavřínek Zdeněk     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matza Pavel31Šibal Denis04
Šuralová Hana40Zapletalová Sylva04
Lungová Michaela22Šikuta Michal31
Jurčeka Jaromír22Vavřínek Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
Hruška Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35574:568nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
Varmuža Mikuláš
Procháska Stanislav
 
 
-36-8-7 1301
2.Herzánová Denisa
Rybecký Patrik
 
 
Grabovský Jaroslav st.
Říha Martin
 
 
-6-5-2  0302
3.Hruška JaroslavKrál Ondřej231  3012
4.Herzánová DenisaŘíha Martin-9-2-5  0313
5.Rybecký PatrikProcháska Stanislav-9-5-6  0314
6.Příkaský LiborVarmuža Mikuláš-3-89-8 1315
7.Herzánová DenisaKrál Ondřej9-8-10833225
8.Rybecký PatrikŘíha Martin6-7-10-4 1326
9.Příkaský LiborProcháska Stanislav-7799 3136
10.Hruška JaroslavVarmuža Mikuláš5-78-483246
11.Rybecký PatrikKrál Ondřej489  3056
12.Příkaský LiborŘíha Martin8-9-61033266
13.Hruška JaroslavProcháska Stanislav84-73 3176
14.Herzánová DenisaVarmuža Mikuláš-9-9-6  0377
15.Příkaský LiborKrál Ondřej244  3087
16.Hruška JaroslavŘíha Martin634  3097
17.Herzánová DenisaProcháska Stanislav-11-8-6  0398
18.Rybecký PatrikVarmuža Mikuláš-46-6-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Jaroslav40Král Ondřej04
Herzánová Denisa13Říha Martin22
Rybecký Patrik13Procháska Stanislav22
Příkaský Libor31Varmuža Mikuláš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Pavel
Zetocha František
 
 
Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
     3110
2.Šeda Roman
Častulíková Lenka
 
 
Slonka Jakub
Jamný Ondřej
 
 
     3120
3.Častulíková LenkaSvoboda Libor     1321
4.Zetocha FrantišekSvoboda Jakub     1322
5.Bruckner PavelSlonka Jakub     3032
6.Šeda RomanJamný Ondřej     3142
7.Zetocha FrantišekSvoboda Libor     3252
8.Bruckner PavelSvoboda Jakub     2353
9.Šeda RomanSlonka Jakub     3163
10.Častulíková LenkaJamný Ondřej     3073
11.Bruckner PavelSvoboda Libor     3283
12.Šeda RomanSvoboda Jakub     0384
13.Častulíková LenkaSlonka Jakub     3194
14.Zetocha FrantišekJamný Ondřej     30104
15.Šeda RomanSvoboda Libor     32114
16.Častulíková LenkaSvoboda Jakub     23115
17.Zetocha FrantišekSlonka Jakub     31125
18.Bruckner PavelJamný Ondřej     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Častulíková Lenka22Svoboda Libor13
Zetocha František31Svoboda Jakub40
Bruckner Pavel31Slonka Jakub04
Šeda Roman31Jamný Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pantlík Ladislav
Chvátal Antonín st.
 
 
Glos Tomáš
Bartoník Jakub
 
 
     3010
2.Jestřáb Tomáš
Kostelanský Stanislav
 
 
Straková Agáta
Valuch David
 
 
     3220
3.Hála JosefGlos Tomáš     3030
4.Pantlík LadislavBartoník Jakub     3040
5.Chvátal Antonín st.Straková Agáta     3050
6.Jestřáb TomášValuch David     3060
7.Pantlík LadislavGlos Tomáš     3070
8.Chvátal Antonín st.Bartoník Jakub     3180
9.Jestřáb TomášStraková Agáta     3090
10.Hála JosefValuch David     30100
11.Chvátal Antonín st.Glos Tomáš     30110
12.Jestřáb TomášBartoník Jakub     31120
13.Hála JosefStraková Agáta     31130
14.Pantlík LadislavValuch David     30140
15.Jestřáb TomášGlos Tomáš     31150
16.Hála JosefBartoník Jakub     30160
17.Pantlík LadislavStraková Agáta     30170
18.Chvátal Antonín st.Valuch David     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Josef40Glos Tomáš04
Pantlík Ladislav40Bartoník Jakub04
Chvátal Antonín st.40Straková Agáta04
Jestřáb Tomáš40Valuch David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:52 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Martin
Jahoda Viktor
 
 
Valoušek Jindřich
Hřebíček Miroslav
 
 
     2301
2.Křižka Marek
Ondrůšek Vlastislav
 
 
Ráb Pavel
Hrubý Petr
 
 
     0302
3.Křižka MartinHřebíček Miroslav     3112
4.Křižka MarekRáb Pavel     0313
5.Jahoda ViktorKudrna Jaromír     1314
6.Macuch MartinHrubý Petr     0315
7.Křižka MarekHřebíček Miroslav     0316
8.Jahoda ViktorRáb Pavel     0317
9.Macuch MartinKudrna Jaromír     0318
10.Křižka MartinHrubý Petr     1319
11.Jahoda ViktorHřebíček Miroslav     03110
12.Macuch MartinRáb Pavel     03111
13.Křižka MartinKudrna Jaromír     03112
14.Křižka MarekHrubý Petr     03113
15.Macuch MartinHřebíček Miroslav     03114
16.Křižka MartinRáb Pavel     03115
17.Křižka MarekKudrna Jaromír     03116
18.Jahoda ViktorHrubý Petr     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křižka Martin13Hřebíček Miroslav31
Křižka Marek04Ráb Pavel40
Jahoda Viktor04Kudrna Jaromír40
Macuch Martin04Hrubý Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:35 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Zdeněk
Profota Adam
 
 
Zelinka Vladimír
Štefánek Vlastimil
 
 
     0301
2.Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
Zůbková Lenka
Šálek Karel
 
 
     3011
3.Profota AdamZelinka Vladimír     0312
4.Petřík MarekŠtefánek Vlastimil     3122
5.Profota ZdeněkZůbková Lenka     3032
6.Petřík Tadeᚊálek Karel     1333
7.Petřík MarekZelinka Vladimír     3043
8.Profota ZdeněkŠtefánek Vlastimil     1344
9.Petřík TadeášZůbková Lenka     0345
10.Profota AdamŠálek Karel     0346
11.Profota ZdeněkZelinka Vladimír     3056
12.Petřík Tadeᚊtefánek Vlastimil     0357
13.Profota AdamZůbková Lenka     0358
14.Petřík MarekŠálek Karel     3268
15.Profotová AlžbětaZelinka Vladimír     0369
16.Profota AdamŠtefánek Vlastimil     03610
17.Petřík MarekZůbková Lenka     30710
18.Profota ZdeněkŠálek Karel     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Profota Adam04Zelinka Vladimír22
Petřík Marek40Štefánek Vlastimil31
Profota Zdeněk31Zůbková Lenka22
Petřík Tadeáš03Šálek Karel22
Profotová Alžběta01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS