Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33607:607SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
-8-798-102301
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Gruber Josef
Kačinetz Alan
 
 
911-97 3111
3.Müller RadekŘepík Jaroslav4712  3021
4.Veselý LubošGruber Josef-8-78-7 1322
5.Moravec RomanKačinetz Alan5614  3032
6.Hondlík JosefKubera František6109  3042
7.Veselý LubošŘepík Jaroslav-7-6-4  0343
8.Moravec RomanGruber Josef9-7-77-82344
9.Hondlík JosefKačinetz Alan8-859 3154
10.Müller RadekKubera František214  3064
11.Moravec RomanŘepík Jaroslav-88-5-6 1365
12.Hondlík JosefGruber Josef10-8-8-7 1366
13.Müller RadekKačinetz Alan-96126 3176
14.Veselý LubošKubera František-118-810-102377
15.Hondlík JosefŘepík Jaroslav-4-9-9  0378
16.Kočvara TomášGruber Josef-5-4-10  0379
17.Veselý LubošKačinetz Alan-98-7-10 13710
18.Moravec RomanKubera František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Radek30Řepík Jaroslav31
Veselý Luboš04Gruber Josef40
Moravec Roman12Kačinetz Alan13
Hondlík Josef22Kubera František12
Kočvara Tomáš01   
Střídání - hráč Kočvara tomáš střídal Mullera Radka



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8435:208TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Horák Dominik
 
 
Ploc Marek
Němeček Jiří
 
 
4-8-6-8 1301
2.Chlumský Petr
Jelínek Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Jelínek TomášWO    3021
4.Horák DominikNěmeček Jiří-81475 3131
5.Remunda ŠtěpánPloc Marek4-1344 3141
6.Chlumský PetrPocz Štefan531  3051
7.Horák DominikWO    3061
8.Remunda ŠtěpánNěmeček Jiří6810  3071
9.Chlumský PetrPloc Marek241  3081
10.Jelínek TomášPocz Štefan-569-15-32382
11.Remunda ŠtěpánWO    3092
12.Chlumský PetrNěmeček Jiří526  30102
13.Jelínek TomášPloc Marek         
14.Horák DominikPocz Štefan         
15.Chlumský Petr         
16.Jelínek TomášNěmeček Jiří         
17.Horák DominikPloc Marek         
18.Remunda ŠtěpánPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jelínek Tomáš01Němeček Jiří03
Horák Dominik10Ploc Marek02
Remunda Štěpán20Pocz Štefan11
Chlumský Petr30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11439:330TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Hrabě Václav
Budík Bohuslav ml.
 
 
99-138 3110
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
13-699 3120
3.Provazník PetrBudík Bohuslav ml.9-26-763230
4.Milek PetrPřáda Jaroslav9310  3040
5.Rulec JakubHrabě Václav8-9-10-9 1341
6.Fišar MartinKocábek Pavel1098  3051
7.Milek PetrBudík Bohuslav ml.710WO  3061
8.Rulec JakubPřáda Jaroslav23-7-1583271
9.Fišar MartinHrabě Václav232  3081
10.Provazník PetrKocábek Pavel10-3-9883291
11.Rulec JakubBudík Bohuslav ml.WO    30101
12.Fišar MartinPřáda Jaroslav-8-7   02  
13.Provazník PetrHrabě Václav         
14.Milek PetrKocábek Pavel         
15.Fišar MartinBudík Bohuslav ml.         
16.Provazník PetrPřáda Jaroslav         
17.Milek PetrHrabě Václav         
18.Rulec JakubKocábek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Petr20Budík Bohuslav ml.02
Milek Petr20Přáda Jaroslav02
Rulec Jakub11Hrabě Václav11
Fišar Martin20Kocábek Pavel02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14458:364TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Cihlář Matěj
Polcar Vojtěch
 
 
WO    3010
2.Trnka Václav
Černý Martin
 
 
Vomlel Lukáš
Mirovský Ondřej
 
 
6-866 3120
3.Černý MartinPolcar Vojtěch-91499 3130
4.Flekač TomášVomlel Lukáš-55-7-9 1331
5.Forgáč AndrejMirovský Ondřej-9-712983241
6.Trnka VáclavCihlář Matěj869  3051
7.Flekač TomášPolcar Vojtěch7510  3061
8.Forgáč AndrejVomlel Lukáš-9-5-7  0362
9.Trnka VáclavMirovský Ondřej-41135 3172
10.Černý MartinCihlář Matěj67-8-1153282
11.Forgáč AndrejPolcar Vojtěch68-86 3192
12.Trnka VáclavVomlel Lukáš967  30102
13.Černý MartinMirovský Ondřej         
14.Flekač TomášCihlář Matěj         
15.Trnka VáclavPolcar Vojtěch         
16.Černý MartinVomlel Lukáš         
17.Flekač TomášMirovský Ondřej         
18.Forgáč AndrejCihlář Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Martin20Polcar Vojtěch03
Flekač Tomáš11Vomlel Lukáš21
Forgáč Andrej21Mirovský Ondřej02
Trnka Václav30Cihlář Matěj02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20529:467AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubový Jan
Annayev Sanjar
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-99-4-9 1301
2.Stano Peter
Gaydoš Vít
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
-68-97-82302
3.Gaydoš VítČernoch Jan78-97 3112
4.Kubový JanAmbrož Jiří9-747 3122
5.Annayev SanjarZámyslický Jaroslav769  3032
6.Stano PeterVeselý Vojtěch661  3042
7.Kubový JanČernoch Jan-4-9-6  0343
8.Annayev SanjarAmbrož Jiří-77-6-10 1344
9.Stano PeterZámyslický Jaroslav1359  3054
10.Gaydoš VítVeselý Vojtěch78-97 3164
11.Annayev SanjarČernoch Jan8-97-893274
12.Stano PeterAmbrož Jiří-776-783284
13.Gaydoš VítZámyslický Jaroslav789  3094
14.Kubový JanVeselý Vojtěch9-874 31104
15.Stano PeterČernoch Jan         
16.Gaydoš VítAmbrož Jiří         
17.Kubový JanZámyslický Jaroslav         
18.Annayev SanjarVeselý Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gaydoš Vít30Černoch Jan12
Kubový Jan21Ambrož Jiří12
Annayev Sanjar21Zámyslický Jaroslav03
Stano Peter30Veselý Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38606:659TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
-10493 3110
2.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Diblíková Klára
Sklenář Ondřej
 
 
68-9-893220
3.Balák PavelPospíšil David676  3030
4.Nejedlý PavelSklenář Ondřej-4-9-5  0331
5.Svoboda RobertDiblíková Klára-10-4-8  0332
6.Šimáček MilanBohumský Petr-6-89-7 1333
7.Nejedlý PavelPospíšil David9-898 3143
8.Svoboda RobertSklenář Ondřej-6-5-11  0344
9.Šimáček MilanDiblíková Klára-8-5-6  0345
10.Balák PavelBohumský Petr-8-1099-52346
11.Svoboda RobertPospíšil David-8-71010103256
12.Šimáček MilanSklenář Ondřej-88-7983266
13.Balák PavelDiblíková Klára-47-28-72367
14.Nejedlý PavelBohumský Petr899  3077
15.Šimáček MilanPospíšil David-10-6-10  0378
16.Balák PavelSklenář Ondřej37-10-8-82379
17.Nejedlý PavelDiblíková Klára6-510-6-623710
18.Svoboda RobertBohumský Petr7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balák Pavel13Pospíšil David13
Nejedlý Pavel22Sklenář Ondřej31
Svoboda Robert12Diblíková Klára40
Šimáček Milan13Bohumský Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy