Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:37568:603TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
-9-10-9  0301
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Král Martin
Tomek Jakub
 
 
-6-554-102302
3.Žambokréthyová MilenaŠevčík Ivan96-7-563212
4.Laštůvka PetrKrál Martin-999-8-92313
5.Navrátil LadislavŠimberský Jiří-46-61183223
6.Hadrava MiloslavTomek Jakub-6-9-9  0324
7.Laštůvka PetrŠevčík Ivan-88-8-9 1325
8.Navrátil LadislavKrál Martin-9-78-7 1326
9.Hadrava MiloslavŠimberský Jiří875  3036
10.Žambokréthyová MilenaTomek Jakub-14688 3146
11.Navrátil LadislavŠevčík Ivan-46-7-2 1347
12.Hadrava MiloslavKrál Martin8-77-5-82348
13.Žambokréthyová MilenaŠimberský Jiří-25-9283258
14.Laštůvka PetrTomek Jakub-8-989-92359
15.Hadrava MiloslavŠevčík Ivan-3-75-6 13510
16.Žambokréthyová MilenaKrál Martin         
17.Laštůvka PetrŠimberský Jiří         
18.Navrátil LadislavTomek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žambokréthyová Milena30Ševčík Ivan31
Laštůvka Petr03Král Martin30
Navrátil Ladislav12Šimberský Jiří03
Hadrava Miloslav13Tomek Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:Ptáček
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Šaršoun
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Pleticha
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32254:398TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Popelka Antonín
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
-6-8-9  0301
2.Šaršoun Jaroslav
Červenka Boris
 
 
Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
-5-5-1  0302
3.Ptáček JanValeš Zbyněk-5-8-9  0303
4.Červenka BorisKucharčík Jan-4-8-6  0304
5.Šaršoun JaroslavHrdlička Jakub-8-5-5  0305
6.Popelka AntonínRadil Milan-1565-6-82306
7.Červenka BorisValeš Zbyněk-2-8-6  0307
8.Šaršoun JaroslavKucharčík Jan-7-5-4  0308
9.Popelka AntonínHrdlička Jakub9-98-7103218
10.Ptáček JanRadil Milan-9-11-9  0319
11.Šaršoun JaroslavValeš ZbyněkWO    03110
12.Popelka AntonínKucharčík Jan         
13.Ptáček JanHrdlička Jakub         
14.Červenka BorisRadil Milan         
15.Popelka AntonínValeš Zbyněk         
16.Ptáček JanKucharčík Jan         
17.Červenka BorisHrdlička Jakub         
18.Šaršoun JaroslavRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jan02Valeš Zbyněk20
Červenka Boris02Kucharčík Jan20
Šaršoun Jaroslav02Hrdlička Jakub11
Popelka Antonín11Radil Milan20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:32599:622TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Matuna Václav
 
 
Hájek Karel
Matuška František
 
 
6106  3010
2.Komín Ondřej
Kadavý Ondřej
 
 
Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
1010-13-6-62311
3.Komín OndřejMatuška František-9-8-4  0312
4.Cankař RadekPícha David-779-2-72313
5.Matuna VáclavPecka Zdeněk1155  3023
6.Kadavý OndřejHájek Karel127-3-7-92324
7.Cankař RadekMatuška František-910-8-7 1325
8.Matuna VáclavPícha David779  3035
9.Kadavý OndřejPecka Zdeněk-9-6-7  0336
10.Komín OndřejHájek Karel-1-6-8  0337
11.Matuna VáclavMatuška František126-4-10103247
12.Kadavý OndřejPícha David-10-10-15  0348
13.Komín OndřejPecka Zdeněk795  3058
14.Cankař RadekHájek Karel995  3068
15.Kadavý OndřejMatuška František9-10-6-6 1369
16.Komín OndřejPícha David3512  3079
17.Cankař RadekPecka Zdeněk-512-1010-1023710
18.Matuna VáclavHájek Karel878  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej22Matuška František31
Cankař Radek13Pícha David22
Matuna Václav30Pecka Zdeněk22
Kadavý Ondřej04Hájek Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:34560:565TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Myslivec Jiří
 
 
Hampl Pavel
Fausek Jiří
 
 
-10-29-8 1301
2.Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
8-84-9-92302
3.Myslivec JiříHampl Pavel-9-12-9  0303
4.Lüder JanBenák Vít7-65-983213
5.Karpíšek OndřejFausek Jiří4813  3023
6.Doležal KarelBenák Jan5-95-8-102324
7.Lüder JanHampl Pavel99-7-9-42325
8.Karpíšek OndřejBenák Vít-6-58-6 1326
9.Doležal KarelFausek Jiří2-12-6853236
10.Myslivec JiříBenák Jan6-912-10-72337
11.Karpíšek OndřejHampl Pavel-99-7-4 1338
12.Doležal KarelBenák Vít-9-97-8 1339
13.Myslivec JiříFausek Jiří666  3049
14.Lüder JanBenák Jan3-38-8-1123410
15.Doležal KarelHampl Pavel8910  30  
16.Myslivec JiříBenák Vít         
17.Lüder JanFausek Jiří         
18.Karpíšek OndřejBenák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myslivec Jiří12Hampl Pavel30
Lüder Jan12Benák Vít21
Karpíšek Ondřej12Fausek Jiří03
Doležal Karel12Benák Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12455:370TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Baier Miroslav
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
766  3010
2.Železný Miroslav
Pešina Jiří
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
128-1210 3120
3.Železný MiroslavFlídr Josef-34-121193230
4.Veselý FilipPospíšil Alois-8-7815103240
5.Baier MiroslavBratka Arnošt95-98 3150
6.Pešina JiříArsenjev Petr57-36 3160
7.Veselý FilipFlídr Josef-1110116 3170
8.Baier MiroslavPospíšil Alois977  3080
9.Pešina JiříBratka Arnošt99-48 3190
10.Železný MiroslavArsenjev Petr-116-9-9 1391
11.Baier MiroslavFlídr JosefWO    30101
12.Pešina JiříPospíšil Alois         
13.Železný MiroslavBratka Arnošt         
14.Veselý FilipArsenjev Petr         
15.Pešina JiříFlídr Josef         
16.Železný MiroslavPospíšil Alois         
17.Veselý FilipBratka Arnošt         
18.Baier MiroslavArsenjev Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Železný Miroslav11Flídr Josef02
Veselý Filip20Pospíšil Alois02
Baier Miroslav20Bratka Arnošt02
Pešina Jiří20Arsenjev Petr11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22557:451KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Lhoták Petr
Huňa Vladimír
 
 
-74-8-9 1301
2.Peller Marek
Smrkovský Petr
 
 
Holštein Jaroslav
Mikšátko Roman
 
 
454  3011
3.Peller MarekHuňa Vladimír-5-7-7  0312
4.Boštíková VěraLhoták Petr1170  3022
5.Marko JiříHolštein Jaroslav-771-11-82323
6.Smrkovský PetrKrieger Karel665  3033
7.Boštíková VěraHuňa Vladimír-117-6-7 1334
8.Marko JiříLhoták Petr-76-8-8 1335
9.Smrkovský PetrHolštein Jaroslav556  3045
10.Peller MarekKrieger Karel-766-993255
11.Marko JiříHuňa Vladimír-41169 3165
12.Smrkovský PetrLhoták Petr395  3075
13.Peller MarekHolštein Jaroslav-76310 3185
14.Boštíková VěraKrieger Karel63-48 3195
15.Smrkovský PetrHuňa Vladimír-9-1138332105
16.Peller MarekLhoták Petr         
17.Boštíková VěraHolštein Jaroslav         
18.Marko JiříKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peller Marek21Huňa Vladimír22
Boštíková Věra21Lhoták Petr12
Marko Jiří12Holštein Jaroslav12
Smrkovský Petr40Krieger Karel03
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy