Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:Nosál Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33411:484TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef ml.
Nosál Martin
 
 
Doležal Karel
Lüder Jan
 
 
-8-754-72301
2.Hložek Vojtěch
Kopřiva Jan
 
 
Obraz Martin
Provazník Lukáš
 
 
-63-6-7 1302
3.Kopřiva JanDoležal Karel-8-2-12  0303
4.Čihák Josef ml.Obraz Martin10-799 3113
5.Hložek VojtěchLüder Jan-6-10-7  0314
6.Nosál MartinProvazník Lukáš-8-716-7 1315
7.Čihák Josef ml.Doležal Karel4710  3025
8.Hložek VojtěchObraz Martin-9-7-4  0326
9.Nosál MartinLüder Jan8-108-883236
10.Kopřiva JanProvazník Lukáš-9-7-8  0337
11.Hložek VojtěchDoležal Karel7-7-8-7 1338
12.Nosál MartinObraz Martin-6-78-2 1339
13.Kopřiva JanLüder Jan-8-7-8  03310
14.Čihák Josef ml.Provazník Lukáš         
15.Nosál MartinDoležal Karel         
16.Kopřiva JanObraz Martin         
17.Čihák Josef ml.Lüder Jan         
18.Hložek VojtěchProvazník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Jan03Doležal Karel21
Čihák Josef ml.20Obraz Martin21
Hložek Vojtěch03Lüder Jan21
Nosál Martin12Provazník Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23565:522PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Pocz Štefan
 
 
Kalaš Vladislav
Svatoš Daniel
 
 
78-105 3110
2.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Konopásek Luboš
Jágr Martin
 
 
875  3020
3.Pocz TomášKonopásek Luboš-77106 3130
4.Pocz ŠtefanKalaš Vladislav8-2106 3140
5.Jirků JaromírSvatoš Daniel8-974 3150
6.Turek TomášJágr Martin4610  3060
7.Pocz ŠtefanKonopásek Luboš-4-58-16 1361
8.Jirků JaromírKalaš Vladislav6-6-8-8 1362
9.Turek TomášSvatoš Daniel-10-69573272
10.Pocz TomášJágr Martin88-11-11103282
11.Jirků JaromírKonopásek Luboš99-7-11-42383
12.Turek TomášKalaš Vladislav-11-881163293
13.Pocz TomášSvatoš Daniel-6-6-11  0394
14.Pocz ŠtefanJágr Martin4-879 31104
15.Turek TomášKonopásek Luboš         
16.Pocz TomášKalaš Vladislav         
17.Pocz ŠtefanSvatoš Daniel         
18.Jirků JaromírJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pocz Tomáš21Konopásek Luboš21
Pocz Štefan21Kalaš Vladislav12
Jirků Jaromír12Svatoš Daniel12
Turek Tomáš30Jágr Martin03
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8392:211TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Vaněk Martin
 
 
Prokeš Jan
Pour Lukáš
 
 
-6441 3110
2.Kotrč Pavel
Vokál Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Kotrč PavelBeneš Karel-8-7-10  0321
4.Vaněk MartinPour Lukáš565  3031
5.Dalešický JosefProkeš Jan66-98 3141
6.Vokál JanWO    3051
7.Vaněk MartinBeneš Karel-6-96883261
8.Dalešický JosefPour Lukáš233  3071
9.Vokál JanProkeš Jan8-676 3181
10.Kotrč PavelWO    3091
11.Dalešický JosefBeneš Karel8810  30101
12.Vokál JanPour Lukáš         
13.Kotrč PavelProkeš Jan         
14.Vaněk Martin         
15.Vokál JanBeneš Karel         
16.Kotrč PavelPour Lukáš         
17.Vaněk MartinProkeš Jan         
18.Dalešický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotrč Pavel01Beneš Karel12
Vaněk Martin20Pour Lukáš02
Dalešický Josef30Prokeš Jan02
Vokál Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26566:528TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farář Petr
Chmelík David
 
 
Dlouhý Karel
Stočes Petr
 
 
782  3010
2.Vítek Milan
Šprongl Jaroslav
 
 
Ulrych Jiří
Pavlovský Tomáš
 
 
-7-8-7  0311
3.Šprongl JaroslavDlouhý Karel5-718 3121
4.Farář PetrUlrych Jiří-7-10-4  0322
5.Chmelík DavidPavlovský Tomáš-1048-993232
6.Vítek MilanStočes Petr859  3042
7.Farář PetrDlouhý Karel-6-12-7  0343
8.Chmelík DavidUlrych Jiří-8-6101153253
9.Vítek MilanPavlovský Tomáš754  3063
10.Šprongl JaroslavStočes Petr-9-789-102364
11.Chmelík DavidDlouhý Karel8-7-8693274
12.Vítek MilanUlrych Jiří-11-5-13  0375
13.Šprongl JaroslavPavlovský Tomáš-4109-893285
14.Farář PetrStočes Petr967  3095
15.Vítek MilanDlouhý Karel-106-107932105
16.Šprongl JaroslavUlrych Jiří-59-6-2 13  
17.Farář PetrPavlovský Tomáš         
18.Chmelík DavidStočes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprongl Jaroslav21Dlouhý Karel13
Farář Petr12Ulrych Jiří21
Chmelík David30Pavlovský Tomáš03
Vítek Milan31Stočes Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34540:567TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vožický Bohumil
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-9-993-52301
2.Kotlorz Lukáš
Hučko Tomáš
 
 
Pína Jan
Blažková Anežka
 
 
5-7-71193211
3.Kocánek JiříKnobloch Miroslav4-79-7-62312
4.Hučko TomášVeselý Filip-8-9-6  0313
5.Kotlorz LukášPína Jan-8-99-9 1314
6.Remunda Alexandros MatheosBlažková Anežka11-83-893224
7.Hučko TomášKnobloch Miroslav-87-5-7 1325
8.Kotlorz LukášVeselý Filip109-11-11-92326
9.Remunda Alexandros MatheosPína Jan386  3036
10.Kocánek JiříBlažková Anežka455  3046
11.Kotlorz LukášKnobloch Miroslav9-5-8-10 1347
12.Remunda Alexandros MatheosVeselý Filip-110-3-9 1348
13.Kocánek JiříPína Jan-510-4-11 1349
14.Hučko TomášBlažková Anežka882  3059
15.Remunda Alexandros MatheosKnobloch Miroslav-7-7-4  03510
16.Kocánek JiříVeselý Filip         
17.Hučko TomášPína Jan         
18.Kotlorz LukášBlažková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocánek Jiří12Knobloch Miroslav40
Hučko Tomáš12Veselý Filip30
Kotlorz Lukáš03Pína Jan21
Remunda Alexandros Matheos22Blažková Anežka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30614:559nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
7311  3010
2.Fusová Anička
Hladík Petr
 
 
Hrdlic Roman
Michálek David
 
 
897  3020
3.Fišer JosefVerner Pavel-7-56-6 1321
4.Elčkner Miroslav ml.Michálek David1047  3031
5.Hladík PetrHorčák Martin-8-98-7 1332
6.Fusová AničkaHrdlic Roman-9-6-9  0333
7.Elčkner Miroslav ml.Verner Pavel233  3043
8.Hladík PetrMichálek David799  3053
9.Fusová AničkaHorčák Martin-10886 3163
10.Fišer JosefHrdlic Roman7-8-7963273
11.Hladík PetrVerner Pavel-9-889-52374
12.Fusová AničkaMichálek David-8-6-7  0375
13.Fišer JosefHorčák Martin-7-11-9  0376
14.Elčkner Miroslav ml.Hrdlic Roman-9-1067-82377
15.Fusová AničkaVerner Pavel-95-7-9 1378
16.Fišer JosefMichálek David887  3088
17.Elčkner Miroslav ml.Horčák Martin406  3098
18.Hladík PetrHrdlic Roman-7-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Josef22Verner Pavel31
Elčkner Miroslav ml.31Michálek David13
Hladík Petr13Horčák Martin22
Fusová Anička13Hrdlic Roman31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy