Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13465:377TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
Dufek Stanislav
Jiřička Miroslav
 
 
-10468 3110
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Zseller Jiří
Vanka Petr
 
 
5713  3020
3.Klatovský KarelZseller Jiří-7-898113230
4.Studničný JaromírVanka Petr-75136 3140
5.Oppitz KarelJiřička Miroslav-736-8-62341
6.Hojovec OndřejDufek Stanislav85-87 3151
7.Studničný JaromírZseller Jiří897  3061
8.Oppitz KarelVanka Petr5212  3071
9.Hojovec OndřejJiřička Miroslav88-88 3181
10.Klatovský KarelDufek Stanislav-6-8-8  0382
11.Oppitz KarelZseller Jiří892  3092
12.Hojovec OndřejVanka Petr-9878 31102
13.Klatovský KarelJiřička Miroslav         
14.Studničný JaromírDufek Stanislav         
15.Hojovec OndřejZseller Jiří         
16.Klatovský KarelVanka Petr         
17.Studničný JaromírJiřička Miroslav         
18.Oppitz KarelDufek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klatovský Karel11Zseller Jiří03
Studničný Jaromír20Vanka Petr03
Oppitz Karel21Jiřička Miroslav11
Hojovec Ondřej30Dufek Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26613:544TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lodek Jan
Sutnar Bohuslav
 
 
Zahradník Václav
Mutl David
 
 
9-12-103-72301
2.Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
Bárta Vít
Brýna Karel
 
 
9-929 3111
3.Manko ViktorZahradník Václav-9675 3121
4.Michálek VojtěchBrýna Karel-8857 3131
5.Kuttler KarelMutl David-69109 3141
6.Lodek JanBárta Vít334  3051
7.Michálek VojtěchZahradník Václav-54-4-1 1352
8.Kuttler KarelBrýna Karel139-14-8-92353
9.Lodek JanMutl David327  3063
10.Manko ViktorBárta Vít-10-771043273
11.Kuttler KarelZahradník Václav7-9-5-6 1374
12.Lodek JanBrýna Karel6-6-8-6 1375
13.Manko ViktorMutl David779  3085
14.Michálek VojtěchBárta Vít8-849 3195
15.Lodek JanZahradník Václav-8-8-7  0396
16.Manko ViktorBrýna Karel-96810 31106
17.Michálek VojtěchMutl David         
18.Kuttler KarelBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Manko Viktor40Zahradník Václav31
Michálek Vojtěch21Brýna Karel22
Kuttler Karel12Mutl David03
Lodek Jan22Bárta Vít03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27614:584SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Kořének František
 
 
Drahota Jiří
Wavrečka Ronald
 
 
-106-5-9 1301
2.Gajda Jonáš
Pastorek Lukáš
 
 
Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
-8758 3111
3.Gajda JonášWavrečka Ronald-72-9773221
4.Kořének FrantišekDrahota Jiří1111-4-893231
5.Filípek MartinBoloňský Andrej98-10-9113241
6.Pastorek LukášHedervári Robert-87-57-62342
7.Kořének FrantišekWavrečka Ronald-58-5-6 1343
8.Filípek MartinDrahota Jiří7-9-8-6 1344
9.Pastorek LukášBoloňský Andrej8411  3054
10.Gajda JonášHedervári Robert43-710 3164
11.Filípek MartinWavrečka Ronald49-414 3174
12.Pastorek LukášDrahota Jiří119-5-5-22375
13.Gajda JonášBoloňský Andrej866  3085
14.Kořének FrantišekHedervári Robert997  3095
15.Pastorek LukášWavrečka Ronald-9-8-9  0396
16.Gajda JonášAdámek Miroslav1472  30106
17.Kořének FrantišekBoloňský Andrej48-85 31  
18.Filípek MartinHedervári Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajda Jonáš40Wavrečka Ronald22
Kořének František21Drahota Jiří21
Filípek Martin21Boloňský Andrej03
Pastorek Lukáš13Hedervári Robert12
   Adámek Miroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34635:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Tomáš
Ťuík Jan
 
 
Kňažík Ondřej
Litomiský Petr
 
 
-2-7-8  0301
2.Sochor David
Baxa Karel
 
 
Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
889  3011
3.Sochor DavidKňažík Ondřej-116-6-8 1312
4.Dalešický TomášLitomiský Petr-8118-8113222
5.Ťuík JanČerný Ondřej-86-55103232
6.Baxa KarelErben Michal88-7-7-72333
7.Dalešický TomášKňažík Ondřej-6-58-4 1334
8.Ťuík JanLitomiský Petr4-1-7-9 1335
9.Baxa KarelČerný Ondřej1010-6-7-42336
10.Sochor DavidErben Michal894  3046
11.Ťuík JanKňažík Ondřej-1-99-12 1347
12.Baxa KarelLitomiský Petr-81107 3157
13.Sochor DavidČerný Ondřej691  3067
14.Dalešický TomášErben Michal11-6-5-8 1368
15.Baxa KarelKňažík Ondřej-7-6-5  0369
16.Sochor DavidLitomiský Petr758  3079
17.Dalešický TomášČerný Ondřej6-9511 3189
18.Ťuík JanErben Michal-87411 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor David31Kňažík Ondřej40
Dalešický Tomáš22Litomiský Petr13
Ťuík Jan22Černý Ondřej13
Baxa Karel13Erben Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37493:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
WO    0301
2.Klouček Martin
Kubáň Tomáš
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
3-58-793211
3.Kučera DušanTáborský Michal-89-64153221
4.Kubáň TomášSkála Patrik-10-7115-62322
5.Záhorský VladislavWO    0323
6.Klouček MartinKolařík Ivan556  3033
7.Kubáň TomášTáborský Michal6-8-2-9 1334
8.Skála PatrikWO    0335
9.Klouček MartinZáhorský Vladislav595  3045
10.Kučera DušanKolařík Ivan-935-653255
11.Táborský MichalWO    0356
12.Klouček MartinSkála Patrik85-8-533266
13.Kučera DušanZáhorský Vladislav88-74 3176
14.Kubáň TomášKolařík Ivan8-5-4-13 1377
15.Klouček MartinTáborský Michal-4-5-5  0378
16.Kučera DušanSkála Patrik-5999 3188
17.Kubáň TomášZáhorský Vladislav997  3098
18.Kolařík IvanWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Dušan40Táborský Michal21
Kubáň Tomáš13Skála Patrik12
Klouček Martin31Záhorský Vladislav03
   Kolařík Ivan12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36537:572TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
Suchý Adam
Stejskal Radek
 
 
-710127 3110
2.Mikšátko Roman
Holštein Jaroslav
 
 
Gargulák František
Kunert Ladislav
 
 
-75-5-5 1311
3.Krieger KarelStejskal Radek-9-610-10 1312
4.Mikšátko RomanSuchý Adam-5-11-6  0313
5.Holštein JaroslavKunert Ladislav759  3023
6.Žďárský ZdeněkGargulák František626  3033
7.Mikšátko RomanStejskal Radek-9-5-7  0334
8.Holštein JaroslavSuchý Adam-7-7-8  0335
9.Žďárský ZdeněkKunert Ladislav-6-78543245
10.Krieger KarelGargulák František-9-6-8  0346
11.Holštein JaroslavStejskal Radek-4-6-7  0347
12.Žďárský ZdeněkSuchý Adam-67-9753257
13.Krieger KarelKunert Ladislav-6-569-82358
14.Mikšátko RomanGargulák František8-10810 3168
15.Žďárský ZdeněkStejskal Radek1-8-7-6 1369
16.Krieger KarelSuchý Adam7-11-15-9 13610
17.Mikšátko RomanKunert Ladislav         
18.Holštein JaroslavGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Karel04Stejskal Radek40
Mikšátko Roman12Suchý Adam31
Holštein Jaroslav12Kunert Ladislav12
Žďárský Zdeněk31Gargulák František12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy