Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23556:511TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Huleš Jiří
 
 
Ezr Petr
Ezr František
 
 
510-44 3110
2.Krejsa Josef
Hrubec Vladimír
 
 
Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
8-674 3120
3.Huleš JiříEzr Petr8-9-10-9 1321
4.Hrubec VladimírKotrč Michal4-699 3131
5.Krejsa JosefEzr František84-3-10-52332
6.Dušek ZdeněkVyvadil Jiří4104  3042
7.Hrubec VladimírEzr Petr6-7-4-7 1343
8.Krejsa JosefKotrč Michal-6-7-6  0344
9.Dušek ZdeněkEzr František5915  3054
10.Huleš JiříVyvadil Jiří779  3064
11.Krejsa JosefEzr Petr7-5-3-7 1365
12.Dušek ZdeněkKotrč Michal8-4156 3175
13.Huleš JiříEzr František346  3085
14.Hrubec VladimírVyvadil Jiří-83912 3195
15.Dušek ZdeněkEzr Petr-9-8-8  0396
16.Huleš JiříKotrč Michal1296  30106
17.Hrubec VladimírEzr František         
18.Krejsa JosefVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Huleš Jiří31Ezr Petr40
Hrubec Vladimír21Kotrč Michal13
Krejsa Josef03Ezr František12
Dušek Zdeněk31Vyvadil Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34453:523TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
-58-66-112301
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Elčkner Miroslav
Traxler Jan
 
 
10-958 3111
3.Helisová KateřinaFusová Anička1196  3021
4.Patho GabrielTraxler Jan-5-8-5  0322
5.Winter DanielElčkner Miroslav-6-66-9 1323
6.Patho RóbertČermák Jiří8-9-10-8 1324
7.Patho GabrielFusová Anička-26-11-5 1325
8.Winter DanielTraxler Jan6-3-8-6 1326
9.Patho RóbertElčkner Miroslav-8463 3136
10.Helisová KateřinaČermák Jiří512-11-6-72337
11.Winter DanielFusová Anička-2-6-5  0338
12.Patho RóbertTraxler Jan-3-5-4  0339
13.Helisová KateřinaElčkner Miroslav-88-8763249
14.Patho GabrielČermák Jiří-5-11-6  03410
15.Patho RóbertFusová Anička         
16.Helisová KateřinaTraxler Jan         
17.Patho GabrielElčkner Miroslav         
18.Winter DanielČermák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helisová Kateřina21Fusová Anička21
Patho Gabriel03Traxler Jan30
Winter Daniel03Elčkner Miroslav12
Patho Róbert12Čermák Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
CAKO ARENA -Jizerská 328\\\\4 PrahaRozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:157
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15485:430TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peštuka Zdeněk
Holub Martin
 
 
Havlíková Jana
Herčík Lubomír
 
 
9-1065 3110
2.Pejchal Vlastimil
Pastír Jiří
 
 
Němický Jiří
Říha Karel
 
 
9-878 3120
3.Pastír JiříNěmický Jiří996  3030
4.Pejchal VlastimilHavlíková Jana10-8-6-6 1331
5.Holub MartinŘíha Karel9-3-7-9 1332
6.Peštuka ZdeněkHerčík Lubomír859  3042
7.Pejchal VlastimilNěmický Jiří-76-810-82343
8.Holub MartinHavlíková Jana-7-6-5  0344
9.Peštuka ZdeněkŘíha Karel557  3054
10.Pastír JiříHerčík Lubomír969  3064
11.Holub MartinNěmický Jiří-9999 3174
12.Peštuka ZdeněkHavlíková Jana884  3084
13.Pastír JiříŘíha Karel896  3094
14.Pejchal VlastimilHerčík Lubomír8911  30104
15.Peštuka ZdeněkNěmický Jiří         
16.Pastír JiříHavlíková Jana         
17.Pejchal VlastimilŘíha Karel         
18.Holub MartinHerčík Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastír Jiří30Němický Jiří12
Pejchal Vlastimil12Havlíková Jana21
Holub Martin12Říha Karel12
Peštuka Zdeněk30Herčík Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17499:433SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Trnovský Ivo
 
 
Bednárik Martin
Novotný Marek
 
 
-9899 3110
2.Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
Handl Erich
Chaloupek Petr
 
 
-7469 3120
3.Botek RadomírChaloupek Petr-108-77-32321
4.Nacher PatrikHandl Erich166-125 3131
5.Trnovský IvoBednárik Martin-89-5-5 1332
6.Bajtler MartinNovotný Marek66-87 3142
7.Nacher PatrikChaloupek Petr784  3052
8.Trnovský IvoHandl Erich8-4310 3162
9.Bajtler MartinBednárik Martin6-711-1133272
10.Botek RadomírNovotný Marek-5558 3182
11.Trnovský IvoChaloupek Petr-1089-1053292
12.Bajtler MartinHandl Erich6-589 31102
13.Botek RadomírBednárik Martin         
14.Nacher PatrikNovotný Marek         
15.Bajtler MartinChaloupek Petr         
16.Botek RadomírHandl Erich         
17.Nacher PatrikBednárik Martin         
18.Trnovský IvoNovotný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botek Radomír11Chaloupek Petr12
Nacher Patrik20Handl Erich03
Trnovský Ivo21Bednárik Martin11
Bajtler Martin30Novotný Marek02
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33660:653SK Slivenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Třesohlavý Josef
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
-7-8-8  0301
2.Jůzek Karel
Hrbek Ivan
 
 
Farář Petr
Sejpka Ladislav
 
 
-5-1179-92302
3.Třesohlavý JosefFarář Petr-69910 3112
4.Jůzek KarelDvořák Petr-1187-9-102313
5.Hrbek IvanSejpka Ladislav3-85-873223
6.Hartmann MiroslavNagy Ondrej-74-8983233
7.Jůzek KarelFarář Petr685  3043
8.Hrbek IvanDvořák Petr6-2-58-72344
9.Hartmann MiroslavSejpka Ladislav-1010107 3154
10.Třesohlavý JosefNagy Ondrej473  3064
11.Hrbek IvanFarář Petr-6-5-12  0365
12.Hartmann MiroslavDvořák Petr-4-4-9  0366
13.Třesohlavý JosefSejpka Ladislav107-91 3176
14.Jůzek KarelNagy Ondrej-810119 3186
15.Hartmann MiroslavFarář Petr-3-510593296
16.Třesohlavý JosefDvořák Petr-139-12-5 1397
17.Jůzek KarelSejpka Ladislav-56-581032107
18.Hrbek IvanNagy Ondrej-4-6-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Třesohlavý Josef31Farář Petr13
Jůzek Karel31Dvořák Petr40
Hrbek Ivan12Sejpka Ladislav04
Hartmann Miroslav31Nagy Ondrej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:49Konec
utkání
21:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23590:528TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Haba Martin
 
 
Král Jakub
Král Ludvík st.
 
 
279  3010
2.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
-8-912863220
3.Szilágyi TomášZimmel Václav910-9-4-42321
4.Fiala AlešDiblík Radek53-117 3131
5.Haba MartinKrál Ludvík st.-8-3-5  0332
6.Fejks MichalKrál Jakub79-9-453242
7.Fiala AlešZimmel Václav-39-4-5 1343
8.Haba MartinDiblík Radek-51056 3153
9.Fejks MichalKrál Ludvík st.599  3063
10.Szilágyi TomášKrál Jakub794  3073
11.Haba MartinZimmel Václav-9-981783283
12.Fejks MichalDiblík Radek7-8-166-82384
13.Szilágyi TomášKrál Ludvík st.-10-1033-92385
14.Fiala AlešKrál Jakub774  3095
15.Fejks MichalZimmel Václav796  30105
16.Szilágyi TomášDiblík Radek         
17.Fiala AlešKrál Ludvík st.         
18.Haba MartinKrál Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szilágyi Tomáš12Zimmel Václav22
Fiala Aleš21Diblík Radek12
Haba Martin21Král Ludvík st.21
Fejks Michal31Král Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy