Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova 3215, KLadnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33642:617TJ Slovan Lochovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řáha Vladimír
Kříž Petr
 
 
Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
6-1-10-8 1301
2.Špalek Miroslav
Pavlíček Ondřej
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Zitta Přemysl
 
 
476  3011
3.Špalek MiroslavČerný Vít-86-9-10 1312
4.Řáha VladimírŠmejkal Radek-8-8916-72313
5.Kříž PetrZitta Přemysl94-8-7-42314
6.Pavlíček OndřejJirkovský Antonín ml.815  3024
7.Řáha VladimírČerný Vít59-6-7-82325
8.Kříž PetrŠmejkal Radek-12-10-1  0326
9.Pavlíček OndřejZitta Přemysl772  3036
10.Špalek MiroslavJirkovský Antonín ml.7119  3046
11.Kříž PetrČerný Vít-611-4-8 1347
12.Pavlíček OndřejŠmejkal Radek385  3057
13.Špalek MiroslavZitta Přemysl834  3067
14.Řáha VladimírJirkovský Antonín ml.-7-7-9  0368
15.Pavlíček OndřejČerný Vít-8-9101153278
16.Špalek MiroslavŠmejkal Radek68-1011 3188
17.Řáha VladimírZitta Přemysl-8-8-8  0389
18.Kříž PetrJirkovský Antonín ml.9-5-87-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špalek Miroslav31Černý Vít31
Řáha Vladimír04Šmejkal Radek22
Kříž Petr04Zitta Přemysl22
Pavlíček Ondřej40Jirkovský Antonín ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23552:502TJ Sokol Hořovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
896  3010
2.Chládek Luboš
Růžička Josef
 
 
Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
-4-9-9  0311
3.Homolka PavelBochňák David10-688 3121
4.Chládek LubošSchmelz Richard5-94-1013231
5.Růžička JosefHudečková Hana-131097 3141
6.Šmíd JanKulíšek Marek663  3051
7.Chládek LubošBochňák David-95-81073261
8.Růžička JosefSchmelz Richard4-9-912-72362
9.Šmíd JanHudečková Hana-51035 3172
10.Homolka PavelKulíšek Marek888  3082
11.Růžička JosefBochňák DavidWO    0383
12.Šmíd JanSchmelz Richard74-78 3193
13.Homolka PavelHudečková Hana-48-116-62394
14.Chládek LubošKulíšek Marek-10-68-8 1395
15.Šmíd JanBochňák David9110  30105
16.Homolka PavelSchmelz Richard         
17.Chládek LubošHudečková Hana         
18.Růžička JosefKulíšek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Homolka Pavel21Bochňák David03
Chládek Luboš21Schmelz Richard12
Růžička Josef11Hudečková Hana12
Šmíd Jan40Kulíšek Marek12
WO01WO10
Teplota z: 18°C k: 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:23603:436TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajer Jiří
Mencl Jiří
 
 
Glogar Jaroslav
Beneš Tomáš
 
 
-5-13104-62301
2.Škach Martin
Prágr Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Mencl JiříGlogar Jaroslav5-10-10-3 1312
4.Škach MartinBeneš Tomáš-74-9-8 1313
5.Prágr LukášČuba Milan759  3023
6.Bajer JiříWO    3033
7.Škach MartinGlogar Jaroslav-9-7106-72334
8.Prágr LukášBeneš Tomáš9-1337 3144
9.Bajer JiříČuba Milan167  3054
10.Mencl JiříWO    3064
11.Prágr LukášGlogar Jaroslav-3-5-5  0365
12.Bajer JiříBeneš Tomáš473  3075
13.Mencl JiříČuba Milan-3366 3185
14.Škach MartinWO    3095
15.Bajer JiříGlogar Jaroslav9-7-610-92396
16.Mencl JiříBeneš Tomáš-88-7-11 1397
17.Škach MartinČuba Milan859  30107
18.Prágr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mencl Jiří12Glogar Jaroslav40
Škach Martin12Beneš Tomáš22
Prágr Lukáš21Čuba Milan04
Bajer Jiří21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17487:326TJ Sadská A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Švarc Ivo
Špinar Rostislav
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
7-4-9-7 1311
3.Špinar RostislavSmrček Michal6-9-6-7 1312
4.Kyncl JiříZika Ondřej-7-9-6  0313
5.Pych Luděk ml.Levenec Petr644  3023
6.Švarc IvoWO    3033
7.Kyncl JiříSmrček Michal-87-10863243
8.Pych Luděk ml.Zika Ondřej458  3053
9.Švarc IvoLevenec Petr-6-48-4 1354
10.Špinar RostislavWO    3064
11.Pych Luděk ml.Smrček Michal-7759 3174
12.Švarc IvoZika Ondřej3310  3084
13.Špinar RostislavLevenec Petr-8-127993294
14.Kyncl JiříWO    30104
15.Švarc IvoSmrček Michal         
16.Špinar RostislavZika Ondřej         
17.Kyncl JiříLevenec Petr         
18.Pych Luděk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špinar Rostislav11Smrček Michal12
Kyncl Jiří11Zika Ondřej12
Pych Luděk ml.30Levenec Petr12
Švarc Ivo11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2345:164TTC Brandýs nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
869  3010
2.Mifka Alexius
Sysel Vojtěch
 
 

 
 
WO    3020
3.Blažek MartinLev Daniel-7635 3130
4.Sysel VojtěchVaculík Stanislav ml.9911  3040
5.Mifka AlexiusLev Leoš368  3050
6.Šubrt JaroslavWO    3060
7.Sysel VojtěchLev Daniel4-578 3170
8.Mifka AlexiusVaculík Stanislav ml.2108  3080
9.Šubrt JaroslavLev Leoš776  3090
10.Blažek MartinWO    30100
11.Mifka AlexiusLev Daniel         
12.Šubrt JaroslavVaculík Stanislav ml.         
13.Blažek MartinLev Leoš         
14.Sysel Vojtěch         
15.Šubrt JaroslavLev Daniel         
16.Blažek MartinVaculík Stanislav ml.         
17.Sysel VojtěchLev Leoš         
18.Mifka Alexius         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažek Martin10Lev Daniel02
Sysel Vojtěch20Vaculík Stanislav ml.02
Mifka Alexius20Lev Leoš02
Šubrt Jaroslav10   
WO30WO03
teplota z. 21st teplota k. 21st

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy