Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:45362:549TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Milan st.
Janeček Martin
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
7-5-8-6 1301
2.Štefl Václav
Palát Dominik
 
 
Iglo Leypold Matěj
Bodlák Jan
 
 
-3-13-7  0302
3.Čakovský Milan st.Dvořák Petr-6-6-9  0303
4.Štefl VáclavIglo Leypold Matěj-8-7-4  0304
5.Palát DominikBodlák Jan-9-510-5 1305
6.Janeček MartinDražinovský Tomáš-9-1-10  0306
7.Štefl VáclavDvořák Petr-9-5-6  0307
8.Palát DominikIglo Leypold Matěj-4-5-2  0308
9.Janeček MartinBodlák Jan8-8-75-42309
10.Čakovský Milan st.Dražinovský Tomáš-9-1189-523010
11.Palát DominikDvořák PetrWO    30110
12.Janeček MartinIglo Leypold MatějWO    03111
13.Čakovský Milan st.Bodlák JanWO    03112
14.Štefl VáclavDražinovský TomášWO    03113
15.Janeček MartinDvořák PetrWO    30213
16.Čakovský Milan st.Iglo Leypold MatějWO    03214
17.Štefl VáclavBodlák JanWO    30314
18.Palát DominikDražinovský TomášWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čakovský Milan st.02Dvořák Petr20
Štefl Václav02Iglo Leypold Matěj20
Palát Dominik02Bodlák Jan20
Janeček Martin02Dražinovský Tomáš20
WO35WO53



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38655:628TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan
Ondráček Evžen
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
8-898 3110
2.Vilhelm Oldřich
Poláček Petr
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-7126-14-62311
3.Dvořák JanČihák Milan-29-7-9 1312
4.Ondráček EvženVacek Miroslav8-8-71193222
5.Poláček PetrPokorný Petr-77-4-8 1323
6.Vilhelm OldřichBurda Roman75-128 3133
7.Ondráček EvženČihák Milan-7-8-7  0334
8.Poláček PetrVacek Miroslav5-72-6-102335
9.Vilhelm OldřichPokorný Petr-7-4-9  0336
10.Dvořák JanBurda Roman9-11-4-9 1337
11.Poláček PetrČihák Milan9-10-11-8 1338
12.Vilhelm OldřichVacek Miroslav1053  3048
13.Dvořák JanPokorný Petr-6-9-9  0349
14.Ondráček EvženBurda Roman-9-94683259
15.Vilhelm OldřichČihák Milan317  3069
16.Dvořák JanVacek Miroslav-4-96613279
17.Ondráček EvženPokorný Petr-3-11-11  03710
18.Poláček PetrBurda RomanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jan13Čihák Milan31
Ondráček Evžen22Vacek Miroslav13
Poláček Petr03Pokorný Petr40
Vilhelm Oldřich31Burda Roman12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39596:638TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Cyrus Miroslav
Cikán Michal
 
 
3-1010-3-82301
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Mucha Ondřej
Beran Tomáš
 
 
-57-8-6 1302
3.Hájek ZdeněkBeran Tomáš9810  3012
4.Piroutek KvětoslavMucha Ondřej-364-12-102313
5.Třešňák JosefCikán Michal-8797 3123
6.Kyncl MiloslavCyrus Miroslav756  3033
7.Piroutek KvětoslavBeran Tomáš9-10-3-12 1334
8.Třešňák JosefMucha Ondřej7-969 3144
9.Kyncl MiloslavCikán Michal-5-5-9  0345
10.Hájek ZdeněkCyrus Miroslav8-14-87-72346
11.Třešňák JosefBeran Tomáš-9-5-6  0347
12.Kyncl MiloslavMucha Ondřej5-7-10-9 1348
13.Hájek ZdeněkCikán Michal4-7-59-102349
14.Piroutek KvětoslavCyrus Miroslav-7856 3159
15.Kyncl MiloslavBeran Tomáš-8-154-11 13510
16.Hájek ZdeněkMucha OndřejWO    30610
17.Piroutek KvětoslavCikán MichalWO    03611
18.Třešňák JosefCyrus MiroslavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Zdeněk12Beran Tomáš31
Piroutek Květoslav12Mucha Ondřej21
Třešňák Josef21Cikán Michal21
Kyncl Miloslav13Cyrus Miroslav12
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:41589:637TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-9-74-7 1301
2.Váňa Miroslav
Zrcek Miroslav
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
78-2-7133211
3.Hrazdíra JiříKvasnička Daniel ml.-7-6-9  0312
4.Váňa MiroslavKvasnička Jan394  3022
5.Nádvorník ŠtěpánBečvářová Michaela10-9-8-9 1323
6.Zrcek MiroslavŠmíd Ondřej774  3033
7.Váňa MiroslavKvasnička Daniel ml.7-9-2-8 1334
8.Nádvorník ŠtěpánKvasnička Jan3-8-89-42335
9.Zrcek MiroslavBečvářová Michaela124-11-7-62336
10.Hrazdíra JiříŠmíd Ondřej10-1311-8-52337
11.Žydyk RomanKvasnička Daniel ml.-5-1010-4 1338
12.Zrcek MiroslavKvasnička Jan2710  3048
13.Hrazdíra JiříBečvářová Michaela-11-4-6  0349
14.Váňa MiroslavŠmíd Ondřej-88-9-5 13410
15.Zrcek MiroslavKvasnička Daniel ml.-57-9-10 13411
16.Hrazdíra JiříKvasnička JanWO    30511
17.Váňa MiroslavBečvářová MichaelaWO    03512
18.Žydyk RomanŠmíd Ondřej-8-9-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří03Kvasnička Daniel ml.40
Váňa Miroslav12Kvasnička Jan12
Nádvorník Štěpán02Bečvářová Michaela30
Zrcek Miroslav22Šmíd Ondřej31
Žydyk Roman02   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:26654:589TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurel David
Motl Milan
 
 
Čebiš Luboš
Mokříž Bohuslav
 
 
888  3010
2.Dvořák Jaroslav
Vydra Milan
 
 
Mošna Petr
Buriánek Daniel
 
 
-9-910753220
3.Motl MilanMošna Petr98-45 3130
4.Sláčal PavelBuriánek Daniel13-8-8-4 1331
5.Dvořák JaroslavČebiš Luboš-489-583241
6.Kurel DavidMokříž Bohuslav566  3051
7.Sláčal PavelMošna Petr-4-10210103261
8.Dvořák JaroslavBuriánek Daniel656  3071
9.Kurel DavidČebiš Luboš897  3081
10.Motl MilanMokříž Bohuslav811-119 3191
11.Dvořák JaroslavMošna Petr8-7-68932101
12.Kurel DavidBuriánek Daniel-1086-9532111
13.Motl MilanČebiš Luboš8-98-10-823112
14.Sláčal PavelMokříž Bohuslav-8-789732122
15.Kurel DavidMošna PetrWO    30132
16.Motl MilanBuriánek DanielWO    03133
17.Sláčal PavelČebiš LubošWO    30143
18.Dvořák JaroslavMokříž BohuslavWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motl Milan21Mošna Petr03
Sláčal Pavel21Buriánek Daniel12
Dvořák Jaroslav30Čebiš Luboš12
Kurel David30Mokříž Bohuslav03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37559:500TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
Vala Martin
Majer Pavel
 
 
564  3010
2.Stárek Martin
Černý Roman
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
-5-9-8  0311
3.Černý RomanDusil Filip-5-6-3  0312
4.Stárek MartinMajer Pavel-9-9-6  0313
5.Stárek Karel ml.Štus Radek-6-11-12  0314
6.Stárek Karel st.Vala Martin10-8-9563224
7.Stárek MartinDusil Filip-56-4-5 1325
8.Stárek Karel ml.Majer Pavel-9-11-11  0326
9.Stárek Karel st.Štus Radek-5-9-10  0327
10.Černý RomanVala Martin9-9-6-6 1328
11.Stárek Karel ml.Dusil Filip-6-7-3  0329
12.Stárek Karel st.Majer Pavel3-108-833239
13.Černý RomanŠtus Radek-8-9-9  03310
14.Stárek MartinVala MartinWO    30410
15.Stárek Karel st.Dusil FilipWO    30510
16.Černý RomanMajer Pavel-9-8710-923511
17.Stárek MartinŠtus RadekWO    30611
18.Stárek Karel ml.Vala MartinWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Roman04Dusil Filip30
Stárek Martin02Majer Pavel31
Stárek Karel ml.03Štus Radek30
Stárek Karel st.21Vala Martin11
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy