Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 5. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "D"Vrchní
rozhodčí:
Málek Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25697:575KST Zlín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivá Martina
Juřica Jan
 
 
Rizovski Ivan
Maršálek Martin
 
 
-6-8-8  0301
2.Dufek Filip
Málek Tomáš
 
 
Čech Jan
Kotásek Richard
 
 
6106  3011
3.Dufek FilipRizovski Ivan1036  3021
4.Juřica JanMaršálek Martin69-6-7-102322
5.Málek TomášČech Jan377  3032
6.Šedivá MartinaKotásek Richard-10585 3142
7.Juřica JanRizovski Ivan-9-99-10 1343
8.Málek TomášMaršálek Martin666  3053
9.Šedivá MartinaČech Jan11-897 3163
10.Dufek FilipKotásek Richard553  3073
11.Málek TomášRizovski Ivan4-76-9-92374
12.Šedivá MartinaMaršálek Martin99-76 3184
13.Dufek FilipČech Jan4106  3094
14.Laštovka VojtěchKotásek Richard-11410-8-92395
15.Šedivá MartinaRizovski Ivan-7-56-11 1396
16.Dufek FilipMaršálek Martin889  30106
17.Laštovka VojtěchČech Jan7-9-68632116
18.Málek TomášKotásek Richard8-8-104232126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Filip40Rizovski Ivan31
Juřica Jan02Maršálek Martin13
Málek Tomáš31Čech Jan04
Šedivá Martina31Kotásek Richard13
Laštovka Vojtěch11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 5. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PPK Malenovice z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovar Zlínský Švec, Švermova 101, Zlín - Malenovice, Pivovar, 1. patro, parkování z vrchní strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49 SK Slavičín "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Radek
Fagoš Ondřej
 
 
Rohlena Ivo
Drápala Tobiáš
 
 
     0301
2.Mokroš Richard
Sedlář Radek
 
 
Plášek Jonáš
Plášek Hubert
 
 
     0302
3.Fagoš JanRohlena Ivo     0303
4.Mokroš RichardDrápala Tobiáš     0304
5.Sedláček RadekPlášek Hubert     3014
6.Sedlář RadekPlášek Jonáš     0315
7.Mokroš RichardRohlena Ivo     0316
8.Sedláček RadekDrápala Tobiáš     1317
9.Sedlář RadekPlášek Hubert     3127
10.Fagoš JanPlášek Jonáš     0328
11.Sedláček RadekRohlena Ivo     0329
12.Sedlář RadekDrápala Tobiáš     13210
13.Fagoš JanPlášek Hubert     03211
14.Mokroš RichardPlášek Jonáš     23212
15.Sedlář RadekRohlena Ivo     13213
16.Fagoš JanDrápala Tobiáš     03214
17.Mokroš RichardPlášek Hubert     13215
18.Sedláček RadekPlášek Jonáš     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fagoš Jan04Rohlena Ivo40
Mokroš Richard04Drápala Tobiáš40
Sedláček Radek13Plášek Hubert22
Sedlář Radek13Plášek Jonáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 5. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slopné "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:12 TJ Sokol Mysločovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Jaroslav ml.
Šidlík Jaromír
 
 
Váňa Jakub
Tkadlecová Tereza
 
 
     3010
2.Gazda Zdeněk
Malota Filip
 
 
Kozubík Jan
Trunkát Evžen
 
 
     3120
3.Gazda ZdeněkVáňa Jakub     3130
4.Gazdoš Jaroslav ml.Tkadlecová Tereza     3040
5.Šidlík JaromírKozubík Jan     3050
6.Malota FilipTrunkát Evžen     3060
7.Gazdoš Jaroslav ml.Váňa Jakub     3070
8.Šidlík JaromírTkadlecová Tereza     3080
9.Malota FilipKozubík Jan     3090
10.Gazda ZdeněkTrunkát Evžen     30100
11.Šidlík JaromírVáňa Jakub     30110
12.Malota FilipTkadlecová Tereza     32120
13.Kolařík Milan st.Kozubík Jan     30130
14.Gazdoš Jaroslav ml.Trunkát Evžen     13131
15.Malota FilipVáňa Jakub     31141
16.Kolařík Milan st.Tkadlecová Tereza     32151
17.Gazdoš Jaroslav ml.Kozubík Jan     30161
18.Šidlík JaromírTrunkát Evžen     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gazda Zdeněk20Váňa Jakub04
Gazdoš Jaroslav ml.31Tkadlecová Tereza04
Šidlík Jaromír40Kozubík Jan04
Malota Filip40Trunkát Evžen13
Kolařík Milan st.20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS