Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Bousov 55Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34640:671ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Karel
Pavlišta Jaroslav
 
 
Volf Petr ml.
Ďurfina Karel
 
 
8-9108 3110
2.Doubek Miroslav
Nitray Jozef
 
 
Rampas František
Sajdl Vladimír
 
 
5-48-893220
3.Pavlišta JaroslavVolf Petr ml.-6-8-4  0321
4.Nitray JozefSajdl Vladimír-149-6-9 1322
5.Novotný KarelRampas František8-978 3132
6.Doubek MiroslavĎurfina Karel13123  3042
7.Nitray JozefVolf Petr ml.-910-89-92343
8.Novotný KarelSajdl Vladimír9-11-9393253
9.Doubek MiroslavRampas František7-973 3163
10.Pavlišta JaroslavĎurfina Karel77-4-763273
11.Novotný KarelVolf Petr ml.-3-10-9  0374
12.Doubek MiroslavSajdl Vladimír7125  3084
13.Pavlišta JaroslavRampas František-98-410-72385
14.Nitray JozefĎurfina Karel8-9108 3195
15.Doubek MiroslavVolf Petr ml.9118  30105
16.Pavlišta JaroslavSajdl Vladimír-2-6-5  03106
17.Nitray JozefRampas František8-4-8-9 13107
18.Novotný KarelĎurfina KarelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlišta Jaroslav13Volf Petr ml.31
Nitray Jozef13Sajdl Vladimír22
Novotný Karel21Rampas František22
Doubek Miroslav40Ďurfina Karel03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50426:637TJ Plazy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Barva Jaroslav
 
 
Marek Jiří
Magušin Petr
 
 
9-8-38-32301
2.Šlambor Oldřich st.
Najman Jiří
 
 
Vyrtych Jiří
Stejskal Jindřich
 
 
-9-5-8  0302
3.Blažek LubomírMarek Jiří-4-2-8  0303
4.Šlambor Oldřich st.Magušin Petr-7-2-4  0304
5.Barva JaroslavVyrtych Jiří-1010-4-6 1305
6.Najman JiříStejskal Jindřich-8-6-10  0306
7.Šlambor Oldřich st.Marek Jiří-3-10-8  0307
8.Barva JaroslavMagušin Petr-8-5-6  0308
9.Najman JiříVyrtych Jiří-8-68-8 1309
10.Blažek LubomírStejskal Jindřich-6-6-4  03010
11.Barva JaroslavMarek Jiří-10-810131732110
12.Najman JiříMagušin Petr-28-9-7 13111
13.Blažek LubomírVyrtych Jiří-8-4-2  03112
14.Šlambor Oldřich st.Stejskal Jindřich-5-4-6  03113
15.Najman JiříMarek JiříWO    30213
16.Blažek LubomírMagušin Petr-2-3-6  03214
17.Šlambor Oldřich st.Vyrtych Jiří-2-5-2  03215
18.Barva JaroslavStejskal Jindřich-6-8-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Lubomír04Marek Jiří21
Šlambor Oldřich st.04Magušin Petr40
Barva Jaroslav13Vyrtych Jiří40
Najman Jiří03Stejskal Jindřich40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21674:561TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďánský Karel
Michal Jaroslav
 
 
Honzák Jakub
Kačírková Květa
 
 
596  3010
2.Mlčoch Petr
Venera Petr
 
 
May Pavel
Skála Jiří
 
 
-5758 3120
3.Žďánský KarelKačírková Květa-6-710-7 1321
4.Michal JaroslavMay Pavel8119  3031
5.Mlčoch PetrHonzák Jakub5-264 3141
6.Venera PetrSkála Jiří-89-51263251
7.Michal JaroslavKačírková Květa158  3061
8.Mlčoch PetrMay Pavel-8-89-11 1362
9.Venera PetrHonzák Jakub-10-9128-112363
10.Žďánský KarelSkála Jiří893  3073
11.Mlčoch PetrKačírková Květa666  3083
12.Venera PetrMay Pavel4-9-108123293
13.Žďánský KarelHonzák Jakub736  30103
14.Michal JaroslavSkála Jiří11-3-9-5 13104
15.Venera PetrKačírková Květa538  30114
16.Žďánský KarelMay Pavel1472  30124
17.Michal JaroslavHonzák Jakub6710  30134
18.Mlčoch PetrSkála Jiří-9-910-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žďánský Karel31Kačírková Květa13
Michal Jaroslav31May Pavel13
Mlčoch Petr22Honzák Jakub13
Venera Petr31Skála Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46559:679SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Kopal Jaroslav
Strouhal Jiří
 
 
-9-71712-52301
2.Volák Martin
Růžička Tomáš
 
 
Šaněk Pavel
Pejta Petr st.
 
 
-510-4-8 1302
3.Klaus Tomᚊaněk Pavel-3-97-3 1303
4.Volák MartinPejta Petr st.79-7-2-92304
5.Růžička TomášStrouhal Jiří-6-4-8  0305
6.Trlida MichalKopal Jaroslav8-6-7-1 1306
7.Volák MartinŠaněk Pavel-1010-7983216
8.Růžička TomášPejta Petr st.-7-8-8  0317
9.Trlida MichalStrouhal Jiří-5-9-4  0318
10.Klaus TomášKopal Jaroslav-5-9-5  0319
11.Růžička Tomᚊaněk Pavel-8-8-7  03110
12.Trlida MichalPejta Petr st.-10-6-4  03111
13.Klaus TomášStrouhal Jiří-106-6-5 13112
14.Volák MartinKopal Jaroslav55-82 31212
15.Trlida MichalŠaněk Pavel-6114-9-723213
16.Klaus TomášPejta Petr st.-7-6-10  03214
17.Volák MartinStrouhal Jiří57-59 31314
18.Růžička TomášKopal Jaroslav576  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klaus Tomáš04Šaněk Pavel31
Volák Martin31Pejta Petr st.40
Růžička Tomáš13Strouhal Jiří31
Trlida Michal04Kopal Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Na Střelnici Bělá p.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:50479:666TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
Veselý Martin
Bernát Jan
 
 
-11984 3110
2.Kudrnáč Jiří
Samler David
 
 
Soumar Vladimír
Durdis Petr st.
 
 
-2-878-72311
3.Grundman Pavel st.Bernát Jan7-4-5-4 1312
4.Kudrnáč JaroslavVeselý Martin7-5-8-9 1313
5.Kudrnáč JiříReiter Jiří-4-79-4 1314
6.Samler DavidDurdis Petr st.-79-7-8 1315
7.Kudrnáč JaroslavBernát Jan-10-7-8  0316
8.Kudrnáč JiříVeselý Martin-8-3-6  0317
9.Samler DavidReiter Jiří-7-8-3  0318
10.Grundman Pavel st.Durdis Petr st.8-5-11-6 1319
11.Kudrnáč JiříBernát Jan-47-9-6 13110
12.Samler DavidVeselý Martin-8-3-3  03111
13.Grundman Pavel st.Soumar Vladimír-4-5-4  03112
14.Kudrnáč JaroslavDurdis Petr st.-6-9-5  03113
15.Samler DavidBernát Jan-75-4-4 13114
16.Grundman Pavel st.Veselý Martin410-89 31214
17.Kudrnáč JaroslavSoumar Vladimír-8-9-5  03215
18.Kudrnáč JiříDurdis Petr st.-5-8-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grundman Pavel st.13Bernát Jan40
Kudrnáč Jaroslav04Veselý Martin31
Kudrnáč Jiří04Reiter Jiří20
Samler David04Durdis Petr st.40
   Soumar Vladimír20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy