Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
Kurek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29625:552Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedoba Roman
Jokiel Patrik
 
 
Fojtík Luděk
Krček Kamil
 
 
-98-7-7 1301
2.Buchta Andrzej
Siuda Tomáš
 
 
Pavlištík Břetislav
Velička Lukáš
 
 
28-93 3111
3.Siuda TomášKrček Kamil-7-8-6  0312
4.Buchta AndrzejPavlištík Břetislav8-83-9113222
5.Heczko KazimierzFojtík Luděk-96-89-102323
6.Niedoba RomanVelička Lukáš86-114 3133
7.Buchta AndrzejKrček Kamil7-576 3143
8.Heczko KazimierzPavlištík Břetislav8-84-5-82344
9.Niedoba RomanFojtík Luděk365  3054
10.Siuda TomášVelička Lukáš-7-6-6  0355
11.Heczko KazimierzKrček Kamil-5-6-6  0356
12.Niedoba RomanPavlištík Břetislav63-96 3166
13.Siuda TomášFojtík Luděk57-810 3176
14.Buchta AndrzejVelička Lukáš696  3086
15.Niedoba RomanKrček Kamil6-79-7-92387
16.Siuda TomášPavlištík Břetislav7-554 3197
17.Buchta AndrzejFojtík Luděk766  30107
18.Heczko KazimierzVelička Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siuda Tomáš22Krček Kamil31
Buchta Andrzej40Pavlištík Břetislav13
Heczko Kazimierz03Fojtík Luděk13
Niedoba Roman31Velička Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry BVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:30660:622TJ Odry B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság Pavel
Barša Michal
 
 
Müller Dominik
Válek Petr
 
 
5-1177 3110
2.Hendrych Vojtěch
Gajdičiar Ondřej
 
 
Taichman Ivo
Němčík Pavel
 
 
9-99-6-62311
3.Hendrych VojtěchMüller Dominik-3-9-8  0312
4.Barša MichalNěmčík Pavel4-4-68133222
5.Gajdičiar OndřejTaichman Ivo488  3032
6.Orság PavelVálek Petr12-777 3142
7.Barša MichalMüller Dominik-767-7-52343
8.Gajdičiar OndřejNěmčík Pavel84-77 3153
9.Orság PavelTaichman Ivo-7486 3163
10.Hendrych VojtěchVálek Petr11-89-5-142364
11.Gajdičiar OndřejMüller Dominik-79-1212-102365
12.Orság PavelNěmčík Pavel887  3075
13.Hendrych VojtěchTaichman Ivo-810-10793285
14.Barša MichalVálek Petr-5-11-8  0386
15.Orság PavelMüller Dominik-8-96193296
16.Hendrych VojtěchNěmčík Pavel-455-8432106
17.Barša MichalTaichman Ivo         
18.Gajdičiar OndřejVálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Vojtěch22Müller Dominik31
Barša Michal12Němčík Pavel04
Gajdičiar Ondřej21Taichman Ivo03
Orság Pavel40Válek Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Nový Jičín CVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22579:498KST Nový Jičín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrlant Jaromír
Kratochvíl Roman
 
 
Šigut Dalibor
Szopa Marek
 
 
565  3010
2.Rajnoch Tomáš
Trabura Lubomír
 
 
Szotkowski Jan
Gruszka Jan
 
 
4-11-86-52311
3.Kopecký Stanislav st.Szotkowski Jan-29-87-62312
4.Rajnoch TomášGruszka Jan-9877 3122
5.Trabura LubomírŠigut Dalibor626  3032
6.Havrlant JaromírSzopa Marek8-9106 3142
7.Rajnoch TomášSzotkowski Jan-11-69-11 1343
8.Kratochvíl RomanGruszka Jan109-96 3153
9.Havrlant JaromírŠigut Dalibor7-857 3163
10.Kopecký Stanislav st.Szopa Marek525  3073
11.Kratochvíl RomanSzotkowski Jan-11-10-6  0374
12.Havrlant JaromírGruszka Jan887  3084
13.Kopecký Stanislav st.Šigut Dalibor-6-77-9 1385
14.Rajnoch TomášSzopa Marek69-116 3195
15.Havrlant JaromírSzotkowski Jan-911-79732105
16.Kopecký Stanislav st.Gruszka Jan2107  30  
17.Rajnoch Tomᚊigut Dalibor         
18.Kratochvíl RomanSzopa Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Stanislav st.12Szotkowski Jan31
Rajnoch Tomáš21Gruszka Jan03
Trabura Lubomír10Šigut Dalibor12
Havrlant Jaromír40Szopa Marek03
Kratochvíl Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27643:588TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Petr
Pajak Wojciech
 
 
Berbr Aleš
Berbr Marek
 
 
789  3010
2.Hudeczek Roman
Vantuch Tomáš
 
 
Drozd Aleš
Zavřel Ivo
 
 
7-89-9-112311
3.Pajak WojciechBerbr Aleš-10-108-4 1312
4.Hudeczek RomanDrozd Aleš8-81110 3122
5.Vantuch TomášBerbr Marek3-5-8793232
6.Kocián PetrZavřel Ivo276  3042
7.Hudeczek RomanBerbr Aleš76-8-8-32343
8.Vantuch TomášDrozd Aleš7-8-3-7 1344
9.Kocián PetrBerbr Marek6-646 3154
10.Pajak WojciechZavřel Ivo5-788 3164
11.Vantuch TomášBerbr Aleš-2911-9-82365
12.Kocián PetrDrozd Aleš-847-953275
13.Pajak WojciechBerbr Marek578  3085
14.Hudeczek RomanZavřel Ivo6-127-273295
15.Kocián PetrBerbr Aleš9-7-98-92396
16.Pajak WojciechDrozd Aleš878  30106
17.Hudeczek RomanBerbr Marek         
18.Vantuch TomášZavřel Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pajak Wojciech31Berbr Aleš40
Hudeczek Roman21Drozd Aleš13
Vantuch Tomáš12Berbr Marek03
Kocián Petr31Zavřel Ivo03
Počet diváků: 1
DOVZ: VDD Wojciech Pajak



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23602:532TJ Frenštát pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Julius ml.
Lorenc Roman
 
 
Návrat Lubomír
Přibyl Jan
 
 
-9599 3110
2.Krajčí Josef
Tichavský Filip
 
 
Machander Dalimil
Branny Daniel
 
 
8-76-573220
3.Krajčí JosefMachander Dalimil-97-8-10 1321
4.Šindler JaroslavNávrat Lubomír611-8-4-62322
5.Kantor Julius ml.Přibyl Jan-127-6953232
6.Lorenc RomanBranny Daniel-875-7103242
7.Šindler JaroslavMachander Dalimil97-11-9-92343
8.Kantor Julius ml.Návrat Lubomír776  3053
9.Lorenc RomanPřibyl Jan35-9-973263
10.Krajčí JosefBranny Daniel-893-8-102364
11.Kantor Julius ml.Machander Dalimil6910  3074
12.Lorenc RomanNávrat Lubomír986  3084
13.Krajčí JosefPřibyl Jan610-6-1173294
14.Tichavský FilipBranny Daniel7810  30104
15.Lorenc RomanMachander Dalimil         
16.Krajčí JosefNávrat Lubomír         
17.Tichavský FilipPřibyl Jan         
18.Kantor Julius ml.Branny Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krajčí Josef12Machander Dalimil21
Šindler Jaroslav02Návrat Lubomír12
Kantor Julius ml.30Přibyl Jan03
Lorenc Roman30Branny Daniel12
Tichavský Filip10   
DOZP : VDD - Josef Krajčí Střídání: Tichavský za Šindlera



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33735:686Stolní tenis Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pustka Matouš
Pavliska Martin
 
 
Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
-6-88793210
2.Pustka Mikuláš
Mohyla Petr
 
 
Ivánek Svatomír
Velička Martin
 
 
6710  3020
3.Pavliska MartinIvánek Svatomír-79-8-5 1321
4.Pustka MikulášPopelář Radim11-10-9-12 1322
5.Pustka MatoušNeubauer Valdemar-12373 3132
6.Mohyla PetrVelička Martin9-104-593242
7.Pustka MikulášIvánek Svatomír-948-10-82343
8.Pustka MatoušPopelář Radim788  3053
9.Mohyla PetrNeubauer Valdemar9-811-1453263
10.Pavliska MartinVelička Martin355  3073
11.Pustka MatoušIvánek Svatomír589  3083
12.Mohyla PetrPopelář Radim7-7-98-102384
13.Pavliska MartinNeubauer Valdemar7-12-119-82385
14.Pustka MikulášVelička Martin8-12-109-82386
15.Mohyla PetrIvánek Svatomír9-8-4-8 1387
16.Pavliska MartinPopelář Radim9-85-8123297
17.Pustka MikulášNeubauer Valdemar-5-4-3  0398
18.Pustka MatoušVelička Martin595  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavliska Martin22Ivánek Svatomír31
Pustka Mikuláš04Popelář Radim22
Pustka Matouš40Neubauer Valdemar22
Mohyla Petr22Velička Martin13
DOVZ: VDD Petr Mohyla

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy