Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Orság Erik
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Novák Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35493:543T. J. Sokol Olomouc-Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Petr
Závada Adam
 
 
Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
5-8-6-10 1301
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Chalupa Jakub
Dočkal Tomáš
 
 
6-7-7-9 1302
3.Krejčiřík DavidValošek Jan-6-5-10  0303
4.Závada AdamChalupa Jakub886  3013
5.Doležel TomášKovačik Jakub-54-1010103223
6.Polák PetrDočkal Tomáš66-114 3133
7.Závada AdamValošek Jan-7-8-10  0334
8.Doležel TomášChalupa Jakub976  3044
9.Polák PetrKovačik Jakub-5-9-6  0345
10.Vítek PavelDočkal Tomáš-5-9-11  0346
11.Doležel TomášValošek Jan37-9-2-42347
12.Polák PetrChalupa Jakub-9-78-3 1348
13.Vítek PavelKovačik Jakub-8-8-7  0349
14.Závada AdamDočkal Tomáš8-109-6103259
15.Polák PetrValošek Jan-89-6-8 13510
16.Vítek PavelChalupa Jakub         
17.Závada AdamKovačik Jakub         
18.Doležel TomášDočkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčiřík David01Valošek Jan40
Závada Adam21Chalupa Jakub12
Doležel Tomáš21Kovačik Jakub21
Polák Petr13Dočkal Tomáš12
Vítek Pavel02   
Počet diváků: 5
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20506:453TJ Sokol Šarovy z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Dorňák Zdeněk
 
 
Mergenthal Otmar
Plšek Josef
 
 
456  3010
2.Plhák Jan ml.
Jahůdka Petr
 
 
Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
4-69-4103220
3.Jahůdka PetrKonečný Lukáš9-4-6-7 1321
4.Plhák Jan ml.Král Filip-12-7-4  0322
5.Dorňák ZdeněkPlšek Josef778  3032
6.Bojko KarelMergenthal Otmar566  3042
7.Plhák Jan ml.Konečný Lukáš-16-7-6  0343
8.Dorňák ZdeněkKrál Filip6-698 3153
9.Bojko KarelPlšek Josef588  3063
10.Jahůdka PetrMergenthal Otmar1027  3073
11.Dorňák ZdeněkKonečný Lukáš69-6-4-102374
12.Bojko KarelKrál Filip-6888 3184
13.Jahůdka PetrPlšek Josef45-96 3194
14.Solař MartinMergenthal Otmar-10-5-6  0395
15.Bojko KarelKonečný Lukáš648  30105
16.Jahůdka PetrKrál Filip         
17.Solař MartinPlšek Josef         
18.Dorňák ZdeněkMergenthal Otmar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahůdka Petr21Konečný Lukáš31
Plhák Jan ml.02Král Filip12
Dorňák Zdeněk21Plšek Josef03
Bojko Karel40Mergenthal Otmar12
Solař Martin01   
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Bereza Oldřich
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33402:509TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Šoc Milan
 
 
Tobola Petr
Pěnkava Pavel
 
 
-6-8-7  0301
2.Vlach Martin
Skalský Ondřej
 
 
Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
-887-8-62302
3.Šoc MilanMaršálek Vladimír-4-5-13  0303
4.Vlach MartinKaloč Svatopluk10-8-4-8 1304
5.Dufek JakubTobola Petr-8813-8-62305
6.Skalský OndřejPěnkava Pavel7912  3015
7.Vlach MartinMaršálek Vladimír6-8-6-4 1316
8.Dufek JakubKaloč Svatopluk-7-1-1  0317
9.Skalský OndřejTobola Petr-8-1088123227
10.Šoc MilanPěnkava Pavel-18-5-4 1328
11.Dufek JakubMaršálek Vladimír-9-7-7  0329
12.Skalský OndřejKaloč Svatopluk411-41 3139
13.Šoc MilanTobola Petr-69-4-3 13310
14.Vlach MartinPěnkava Pavel         
15.Skalský OndřejMaršálek Vladimír         
16.Šoc MilanKaloč Svatopluk         
17.Vlach MartinTobola Petr         
18.Dufek JakubPěnkava Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šoc Milan03Maršálek Vladimír30
Vlach Martin02Kaloč Svatopluk21
Dufek Jakub03Tobola Petr21
Skalský Ondřej30Pěnkava Pavel11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:34356:451KST Vsetín z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrka Svatopluk
Otáhal Bořek
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
6-8-6873210
2.Zlámal Jaromír
Jarolím Tomáš
 
 
Cvečko Daniel
Došek Jaroslav
 
 
-6-8-8  0311
3.Jarolím TomášSagáčik Štefan-7-2-10  0312
4.Zlámal JaromírSlováček Libor-8-8-8  0313
5.Maděrka SvatoplukCvečko Daniel-4-69-6 1314
6.Otáhal BořekDošek Jaroslav-98-72123224
7.Zlámal JaromírSagáčik Štefan-10-6-9  0325
8.Maděrka SvatoplukSlováček Libor-11-107-7 1326
9.Otáhal BořekCvečko Daniel9-11-4-6 1327
10.Jarolím TomášDošek Jaroslav-7-7-7  0328
11.Maděrka SvatoplukSagáčik Štefan-7-10-10  0329
12.Otáhal BořekSlováček Libor-8-6-7  03210
13.Jarolím TomášCvečko Daniel-35   11  
14.Zlámal JaromírDošek Jaroslav         
15.Otáhal BořekSagáčik Štefan         
16.Jarolím TomášSlováček Libor         
17.Zlámal JaromírCvečko Daniel         
18.Maděrka SvatoplukDošek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jarolím Tomáš02Sagáčik Štefan30
Zlámal Jaromír02Slováček Libor30
Maděrka Svatopluk03Cvečko Daniel20
Otáhal Bořek12Došek Jaroslav11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Filipec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32514:549TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štůsek David
Vrtal Oldřich
 
 
Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
79-10-6-82301
2.Unzeitig Daniel
Skalický Jiří
 
 
Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
-5-10-11  0302
3.Štůsek DavidVelebil Lukáš9-9109 3112
4.Skalický JiříBugaj Pavel-45-8-6 1313
5.Unzeitig DanielCabiš Michal6-11-8-10 1314
6.Vrtal OldřichSolanský Pavel-9-26-6 1315
7.Skalický JiříVelebil Lukáš-8-4-6  0316
8.Unzeitig DanielBugaj Pavel-8-784-92317
9.Vrtal OldřichCabiš Michal11811  3027
10.Štůsek DavidSolanský Pavel1098  3037
11.Unzeitig DanielVelebil Lukáš7-6-11-7 1338
12.Vrtal OldřichBugaj Pavel-8-116-9 1339
13.Štůsek DavidCabiš Michal8-8116 3149
14.Skalický JiříSolanský Pavel-118-125-523410
15.Vrtal OldřichVelebil Lukáš-7-118  12  
16.Štůsek DavidBugaj Pavel         
17.Skalický JiříCabiš Michal         
18.Unzeitig DanielSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štůsek David30Velebil Lukáš21
Skalický Jiří03Bugaj Pavel30
Unzeitig Daniel03Cabiš Michal12
Vrtal Oldřich12Solanský Pavel21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33375:458TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Siebert Karel
Wollný Michal
 
 
Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
-3-7-1  0301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Kadlec Vít
Merta Marek
 
 
-7-77-6 1302
3.Burdík VítězslavVybíral Filip-4-11-10  0303
4.Harazim ZdeněkPlachta Jakub10-5-3-7 1304
5.Siebert KarelKadlec Vít-7-9-9  0305
6.Wollný MichalMerta Marek96-56 3115
7.Harazim ZdeněkVybíral Filip7-9-7-7 1316
8.Siebert KarelPlachta Jakub-8-8-6  0317
9.Wollný MichalKadlec Vít36-69 3127
10.Burdík VítězslavMerta Marek7-985 3137
11.Siebert KarelVybíral Filip-7-9-3  0338
12.Wollný MichalPlachta Jakub-77-10-9 1339
13.Burdík VítězslavKadlec Vít-8-10-7  03310
14.Harazim ZdeněkMerta Marek         
15.Wollný MichalVybíral Filip         
16.Burdík VítězslavPlachta Jakub         
17.Harazim ZdeněkKadlec Vít         
18.Siebert KarelMerta Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burdík Vítězslav12Vybíral Filip30
Harazim Zdeněk02Plachta Jakub30
Siebert Karel03Kadlec Vít21
Wollný Michal21Merta Marek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS