Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:Stavoimpex HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26617:459TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Grela Marek Pawel
 
 

Melek Milan
 
 
WO    3010
2.Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
Gráf Jiří
Hasil Tomáš
 
 
6-9-11-13 1311
3.Plachta JakubHasil Tomáš-211-9-9 1312
4.Štalzer AdamGráf Jiří-66-6773222
5.Grela Marek PawelMelek Milan7413  3032
6.Vybíral FilipWO    3042
7.Štalzer AdamHasil Tomáš-6-4-10  0343
8.Grela Marek PawelGráf Jiří9-916 3153
9.Vybíral FilipMelek Milan-45-8-9 1354
10.Plachta JakubWO    3064
11.Grela Marek PawelHasil Tomáš1084  3074
12.Vybíral FilipGráf Jiří7-8-6-12 1375
13.Plachta JakubMelek Milan624  3085
14.Štalzer AdamWO    3095
15.Vybíral FilipHasil Tomáš-69-7-8 1396
16.Plachta JakubGráf Jiří-84-911-62397
17.Štalzer AdamMelek Milan-73-97632107
18.Karásek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plachta Jakub12Hasil Tomáš31
Štalzer Adam21Gráf Jiří22
Grela Marek Pawel30Melek Milan13
Vybíral Filip03   
WO40WO04
Počet diváků: 4
Poslední dvouhra skončila v čase 16:58.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:Merenda Ladislav
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Šmída Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35660:682ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Soukup Adam
Oharek David
 
 
975  3010
2.Jiříček Dalibor
Vincek Martin
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
13-117-5-92311
3.Masnica MichalSoukup Adam-10-8-7  0312
4.Jiříček DaliborDufek Jan-2-88-8 1313
5.Vincek MartinNedbálek Michal-710-7783223
6.Polášek RadovanOharek David117-77 3133
7.Záškodný MarekSoukup Adam-12-5-6  0334
8.Vincek MartinDufek Jan-2-810-4 1335
9.Polášek RadovanNedbálek Michal9-1286 3145
10.Masnica MichalOharek David68-10-10-72346
11.Vincek MartinSoukup Adam-69810 3156
12.Polášek RadovanDufek Jan-947-893266
13.Masnica MichalNedbálek Michal10-268 3176
14.Záškodný MarekOharek David-8-6-7  0377
15.Polášek RadovanSoukup Adam11-388 3187
16.Masnica MichalDufek Jan-6-7-3  0388
17.Záškodný MarekNedbálek Michal4514  3098
18.Vincek MartinOharek David7-95-8732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masnica Michal13Soukup Adam22
Jiříček Dalibor01Dufek Jan31
Vincek Martin31Nedbálek Michal04
Polášek Radovan40Oharek David22
Záškodný Marek12   
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36495:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Dzida Jan
Knybel Kamil
 
 
WO    0301
2.Siwiec Matěj
Harenčák Jakub
 
 
Kudela Petr
Musil David
 
 
-797-383211
3.Siwiec MatějDzida Jan77-510 3121
4.Knybel KamilWO    0322
5.Rusnák AlešMusil David5-55-773232
6.Harenčák JakubKudela Petr-7-494-72333
7.Dzida JanWO    0334
8.Rusnák AlešKnybel Kamil-10-9143113244
9.Harenčák JakubMusil David899  3054
10.Siwiec MatějKudela Petr8-9102 3164
11.Rusnák AlešDzida Jan-87126 3174
12.Harenčák JakubKnybel Kamil-2-8-9  0375
13.Siwiec MatějMusil David7610  3085
14.Kudela PetrWO    0386
15.Harenčák JakubDzida Jan9-5-5-3 1387
16.Siwiec MatějKnybel Kamil-104-71-02388
17.Musil DavidWO    0389
18.Rusnák AlešKudela Petr979  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Siwiec Matěj31Dzida Jan12
Rusnák Aleš40Knybel Kamil21
Harenčák Jakub13Musil David03
   Kudela Petr12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Schenk Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:281641:1573TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mihailovič Nikola
Novotný Jiří
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
56-810 3110
2.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
386  3020
3.Novotný JiříTomica Daniel4-108-9-62321
4.Sikora FilipMatějíček Martin10-7-6-5 1322
5.Revay RadomírRybár Petr546  3032
6.Mihailovič NikolaMatějíček Miloš436  3042
7.Sikora FilipTomica Daniel567  3052
8.Revay RadomírMatějíček Martin-810-26-72353
9.Mihailovič NikolaRybár Petr85-8-733263
10.Novotný JiříMatějíček Miloš1569  3073
11.Revay RadomírTomica Daniel4-8-6-4 1374
12.Mihailovič NikolaMatějíček Martin8-7107 3184
13.Novotný JiříRybár Petr-8-898-92385
14.Sikora FilipMatějíček Miloš-6747 3195
15.Mihailovič NikolaTomica Daniel8-8-95-132396
16.Novotný JiříMatějíček Martin-0-0-1005  0397
17.Sikora FilipRybár Petr4-7-106832107
18.Revay RadomírMatějíček Miloš-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří13Tomica Daniel31
Sikora Filip31Matějíček Martin31
Revay Radomír12Rybár Petr13
Mihailovič Nikola31Matějíček Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Kafka Pavel
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Zelenková Anna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2354:225HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
Záboj Matěj
Pilner Jaroslav
 
 
496  3010
2.Štěpánek David
Kanta František
 
 
Janča Miroslav
Miffek Daniel
 
 
877  3020
3.Kanta FrantišekJanča Miroslav399  3030
4.Bárta DanielZáboj Matěj86-97 3140
5.Jadrný ŠimonMiffek Daniel387  3050
6.Štěpánek DavidPilner Jaroslav627  3060
7.Bárta DanielJanča Miroslav10-1066 3170
8.Jadrný ŠimonZáboj Matěj7108  3080
9.Štěpánek DavidMiffek Daniel385  3090
10.Kanta FrantišekPilner Jaroslav1256  30100
11.Jadrný ŠimonJanča Miroslav         
12.Štěpánek DavidZáboj Matěj         
13.Kanta FrantišekMiffek Daniel         
14.Bárta DanielPilner Jaroslav         
15.Štěpánek DavidJanča Miroslav         
16.Kanta FrantišekZáboj Matěj         
17.Bárta DanielMiffek Daniel         
18.Jadrný ŠimonPilner Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kanta František20Janča Miroslav02
Bárta Daniel20Záboj Matěj02
Jadrný Šimon20Miffek Daniel02
Štěpánek David20Pilner Jaroslav02
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29601:573TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Růžička Filip
 
 
Rýgl Vojtěch
Valeš Jakub
 
 
9-6-9-9 1301
2.Mejzlík Martin
Šmerda Marek
 
 
Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
7-10-5-7 1302
3.Mejzlík MartinŠváb Richard-3-8-7  0303
4.Šenkapoul PetrRýgl Vojtěch9-3-8-9 1304
5.Růžička FilipValeš Jakub12-106-573214
6.Šmerda MarekVoňka Jakub910-104 3124
7.Šenkapoul PetrŠváb Richard-8-7-8  0325
8.Růžička FilipRýgl Vojtěch55-86 3135
9.Šmerda MarekValeš Jakub-9658 3145
10.Mejzlík MartinVoňka Jakub-6-5-8  0346
11.Růžička FilipŠváb Richard-1476 3156
12.Šmerda MarekRýgl Vojtěch2-1096 3166
13.Mejzlík MartinValeš Jakub1198  3076
14.Šenkapoul PetrVoňka Jakub758  3086
15.Šmerda MarekŠváb Richard94-66 3196
16.Mejzlík MartinRýgl Vojtěch9-2-86-72397
17.Šenkapoul PetrValeš Jakub1745  30107
18.Růžička FilipVoňka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mejzlík Martin13Šváb Richard22
Šenkapoul Petr22Rýgl Vojtěch22
Růžička Filip30Valeš Jakub04
Šmerda Marek40Voňka Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS