Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35633:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huňa Vladimír
Faistaver Patrik
 
 
Koutník Roman
Dalešický Tomáš
 
 
31210  3010
2.Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
Vaněk Martin
Dalešický Josef
 
 
-6-9-10  0311
3.Lhoták PetrDalešický Josef-1-29-8 1312
4.Faistaver PatrikVaněk Martin-87618 3122
5.Adam VáclavDalešický Tomáš-6-8-8  0323
6.Huňa VladimírKoutník Roman-877-1283233
7.Faistaver PatrikDalešický Josef-10-591393243
8.Adam VáclavVaněk Martin-7-7-6  0344
9.Huňa VladimírDalešický Tomáš11-10-9-9 1345
10.Lhoták PetrKoutník Roman-8987 3155
11.Adam VáclavDalešický Josef-7-6-6  0356
12.Huňa VladimírVaněk Martin885  3066
13.Lhoták PetrDalešický Tomáš-6-358-82367
14.Faistaver PatrikKoutník Roman7-186 3177
15.Huňa VladimírDalešický Josef6-2-92-82378
16.Lhoták PetrVaněk Martin8103  3088
17.Faistaver PatrikDalešický Tomáš5-579 3198
18.Adam VáclavKoutník Roman3-7-7-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Petr22Dalešický Josef31
Faistaver Patrik40Vaněk Martin13
Adam Václav04Dalešický Tomáš31
Huňa Vladimír22Koutník Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:157
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39677:724TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
Houček Jaroslav
Zahradník Václav
 
 
73-5-6-82301
2.Siblík Michal
Bauer Radek
 
 
Sedláček Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
-2-9-6  0302
3.Holub MartinSedláček Tomáš9-13-12-10 1303
4.Bauer RadekMoravec Lukáš-47-7753213
5.Siblík MichalHouček Jaroslav-7897 3123
6.Pejchal VlastimilZahradník Václav4-7157 3133
7.Bauer RadekSedláček Tomáš8-711-5-62334
8.Siblík MichalMoravec Lukáš-14911-5-62335
9.Pejchal VlastimilHouček Jaroslav1048  3045
10.Holub MartinZahradník Václav10-8-4-3 1346
11.Siblík MichalSedláček Tomáš9-7-8-7 1347
12.Pejchal VlastimilMoravec Lukáš-9-10-8  0348
13.Holub MartinHouček Jaroslav99-99 3158
14.Bauer RadekZahradník Václav71310  3068
15.Pejchal VlastimilSedláček Tomáš-7108-8-12369
16.Holub MartinMoravec Lukáš8-104-693279
17.Bauer RadekHouček Jaroslav-74-9753289
18.Siblík MichalZahradník Václav-2-7-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holub Martin22Sedláček Tomáš40
Bauer Radek31Moravec Lukáš22
Siblík Michal13Houček Jaroslav04
Pejchal Vlastimil22Zahradník Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:33627:627Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Bartoňová Tereza
 
 
Jůzek Karel
Helcl Daniel
 
 
-110-9-9 1301
2.Zerkal Sergey
Novosad Rostislav
 
 
Bratka Arnošt
Třesohlavý Josef
 
 
-6-4-6  0302
3.Komín OndřejBratka Arnošt-79-410-82303
4.Zerkal SergeyHelcl Daniel5-5310 3113
5.Bartoňová TerezaTřesohlavý Josef-6-118883223
6.Novosad RostislavJůzek Karel-686-9103233
7.Zerkal SergeyBratka Arnošt-8-6104-62334
8.Bartoňová TerezaHelcl Daniel39-109 3144
9.Novosad RostislavTřesohlavý Josef78-48 3154
10.Komín OndřejJůzek Karel105-125 3164
11.Bartoňová TerezaBratka Arnošt-99128 3174
12.Novosad RostislavHelcl Daniel55-9-663284
13.Komín OndřejTřesohlavý Josef-7-5-5  0385
14.Zerkal SergeyJůzek Karel73-98 3195
15.Novosad RostislavBratka Arnošt-8-8-4  0396
16.Komín OndřejHelcl Daniel-8-9-9  0397
17.Zerkal SergeyTřesohlavý Josef589  30107
18.Bartoňová TerezaJůzek Karel-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komín Ondřej13Bratka Arnošt31
Zerkal Sergey31Helcl Daniel13
Bartoňová Tereza30Třesohlavý Josef13
Novosad Rostislav31Jůzek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30307:402AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Merkl Roman
Hubač Martin
 
 
-7-6-6  0301
2.Hájek Karel
Novotný Václav
 
 
Košek Lukáš
Nguyen Dominik
 
 
-9-8-6  0302
3.Novotný VáclavKošek Lukáš-6-10-6  0303
4.Hájek KarelMerkl Roman10-9-3-3 1304
5.Lukáč MichalHubač Martin10-109-8-72305
6.Schützner VladimírNguyen Dominik7-7-10-7 1306
7.Hájek KarelKošek Lukáš-11-56-9 1307
8.Lukáč MichalMerkl Roman6-610-8-72308
9.Schützner VladimírHubač Martin6-5-8-10 1309
10.Novotný VáclavNguyen Dominik-1-11-7  03010
11.Lukáč MichalKošek Lukáš8    10  
12.Schützner VladimírMerkl Roman         
13.Novotný VáclavHubač Martin         
14.Hájek KarelNguyen Dominik         
15.Schützner VladimírKošek Lukáš         
16.Novotný VáclavMerkl Roman         
17.Hájek KarelHubač Martin         
18.Lukáč MichalNguyen Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Václav02Košek Lukáš20
Hájek Karel02Merkl Roman20
Lukáč Michal02Hubač Martin20
Schützner Vladimír02Nguyen Dominik20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36552:590TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pína Jan
Blažková Anežka
 
 
Bláha Jaroslav
Huleš Jiří
 
 
-10-5-5  0301
2.Dušek Jiří
Hoang Bien
 
 
Krejsa Josef
Hrubec Vladimír
 
 
-74-814-52302
3.Pína JanHuleš Jiří-8-7128113212
4.Hoang BienHrubec Vladimír-89-97-72313
5.Dušek JiříBláha Jaroslav9-119-553223
6.Blažková AnežkaKrejsa Josef-113-8463233
7.Hoang BienHuleš Jiří-812-1210-92334
8.Dušek JiříHrubec Vladimír-8-9-7  0335
9.Blažková AnežkaBláha Jaroslav-57-67-72336
10.Pína JanKrejsa Josef755  3046
11.Dušek JiříHuleš Jiří-6-4-4  0347
12.Blažková AnežkaHrubec Vladimír-5-65-10 1348
13.Pína JanBláha Jaroslav-8-5-7  0349
14.Hoang BienKrejsa Josef813  3059
15.Blažková AnežkaHuleš Jiří-149-7-2 13510
16.Pína JanHrubec Vladimír-8-78  12  
17.Hoang BienBláha Jaroslav-8575 31  
18.Dušek JiříKrejsa Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pína Jan21Huleš Jiří31
Hoang Bien12Hrubec Vladimír30
Dušek Jiří12Bláha Jaroslav21
Blažková Anežka13Krejsa Josef03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:32473:538TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Tomáš
Růžička Dominik
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Hladík Petr
 
 
11-910-1043210
2.Luňová Zuzana
Kocánek Jiří
 
 
Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
7-86-7-72311
3.Růžička DominikElčkner Miroslav ml.-7109-10-42312
4.Kaňka TomášHladík Petr1098  3022
5.Luňová ZuzanaFusová Anička10-2-88-82323
6.Kocánek JiříČermák Jiří-4-667-62324
7.Kaňka TomášElčkner Miroslav ml.-5-4-13  0325
8.Luňová ZuzanaHladík Petr-4-7-3  0326
9.Kocánek JiříFusová Anička1111-8-7-92327
10.Růžička DominikČermák Jiří-976-12-42328
11.Luňová ZuzanaElčkner Miroslav ml.-7-7-7  0329
12.Kocánek JiříHladík Petr788  3039
13.Růžička DominikFusová Anička-11-11-8  03310
14.Kaňka TomášČermák Jiří9-9-7-5 13  
15.Kocánek JiříElčkner Miroslav ml.         
16.Růžička DominikHladík Petr         
17.Kaňka TomášFusová Anička         
18.Luňová ZuzanaČermák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Dominik03Elčkner Miroslav ml.30
Kaňka Tomáš11Hladík Petr12
Luňová Zuzana03Fusová Anička30
Kocánek Jiří12Čermák Jiří20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy