Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22294:340Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
Mrázková Lia
Zuzáková Anežka
 
 
6-38-6-72301
2.Füri SilviaZuzáková Anežka-6-4-3  0302
3.Kriegerová HelenaMaršíková Jitka-7-4-4  0303
4.Jeřábková DanaMrázková Lia8-8-10-10 1304
5.Kriegerová HelenaZuzáková Anežka339  3014
6.Füri SilviaMrázková Lia-6-5-8  0315
7.Jeřábková DanaMaršíková Jitka-104118 3125
8.Kriegerová HelenaMrázková Lia-6103-12-72326
9.Jeřábková DanaZuzáková Anežka496  3036
10.Füri SilviaMaršíková Jitka-1-4-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Füri Silvia03Zuzáková Anežka12
Kriegerová Helena12Maršíková Jitka21
Jeřábková Dana21Mrázková Lia30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina ARozhodčí:Špicarová Veronika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:3343:158TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Kozáková Květoslava
Částková Stanislava
 
 
498  3010
2.Nesvačilová PetraOpánska Iveta383  3020
3.Špicarová VeronikaČástková Stanislava925  3030
4.Hájková AnnaKozáková Květoslava165  3040
5.Špicarová VeronikaOpánska Iveta545  3050
6.Nesvačilová PetraKozáková Květoslava638  3060
7.Hájková AnnaČástková Stanislava214  3070
8.Špicarová VeronikaKozáková Květoslava53-9-8-72371
9.Hájková AnnaOpánska Iveta113  3081
10.Nesvačilová PetraČástková Stanislava353  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvačilová Petra30Opánska Iveta03
Špicarová Veronika21Částková Stanislava03
Hájková Anna30Kozáková Květoslava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21261:353TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Filová Simona
 
 
Maláková Olga
Boegner Britta
 
 
8-49-5-52301
2.Bláhová KateřinaMalá Božena867  3011
3.Filová SimonaBoegner Britta-3-7-6  0312
4.Maláková OlgaWO    0313
5.Filová SimonaMalá Božena-71193 3123
6.Bláhová KateřinaMaláková Olga8-9810 3133
7.Boegner BrittaWO    0334
8.Filová SimonaMaláková Olga-659-10-102335
9.Malá BoženaWO    0336
10.Bláhová KateřinaBoegner Britta7-1074 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Kateřina30Malá Božena02
Filová Simona12Boegner Britta11
   Maláková Olga11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:47Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25325:367TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabiánová Natálie
Melíšková Tereza
 
 
Chalupová Ludmila
Hypšová Daniela
 
 
87-88 3110
2.Krajíčková ZuzanaHypšová Daniela4-8-9-4 1311
3.Fabiánová NatálieBalková Růžena-768-1083221
4.Melíšková TerezaChalupová Ludmila-79-8-4 1322
5.Fabiánová NatálieHypšová Daniela-1088-8-62323
6.Krajíčková ZuzanaChalupová Ludmila-3-7-6  0324
7.Melíšková TerezaBalková Růžena-7-6-9  0325
8.Fabiánová NatálieChalupová Ludmila7-3-7-5 1326
9.Melíšková TerezaHypšová Daniela-8-4-7  0327
10.Krajíčková ZuzanaBalková Růžena42-102 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krajíčková Zuzana12Hypšová Daniela30
Fabiánová Natálie12Balková Růžena12
Melíšková Tereza03Chalupová Ludmila30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22340:368nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalinová Martina
Pražáková Šárka
 
 
Hošková Stanislava
Veselíková Pavla
 
 
-108-10693210
2.Pražáková ŠárkaVlachová Jana-4286 3120
3.Kemlinková NelaHošková Stanislava-2-8-11  0321
4.Kalinová MartinaVeselíková Pavla-5-6101383231
5.Kemlinková NelaVlachová Jana-9-5-8  0332
6.Pražáková ŠárkaVeselíková Pavla-35-7-9 1333
7.Kalinová MartinaHošková Stanislava-97-8-6 1334
8.Kemlinková NelaVeselíková Pavla-7-3-6  0335
9.Kalinová MartinaVlachová Jana553  3045
10.Pražáková ŠárkaHošková Stanislava811-7-383255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pražáková Šárka21Vlachová Jana12
Kemlinková Nela03Hošková Stanislava21
Kalinová Martina21Veselíková Pavla21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy