Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37641:673SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
Wachtel Antonín
Beneš Jan
 
 
797  3010
2.Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
Kovařík Zdeněk
Hrdý Zdeněk
 
 
5-10-7-8 1311
3.Košťálek TomášWachtel Antonín7-5128 3121
4.Pech AdamKovařík Zdeněk10-7-6-5 1322
5.Kocourek LeošHrdý Zdeněk-9-4-4  0323
6.Antalecz MichalBeneš Jan436  3033
7.Pech AdamWachtel Antonín10-9-81293243
8.Kocourek LeošKovařík Zdeněk-5-2-10  0344
9.Antalecz MichalHrdý Zdeněk6-8-7-8 1345
10.Košťálek TomášBeneš Jan-10-105-9 1346
11.Kocourek LeošWachtel Antonín-10-7-3  0347
12.Antalecz MichalKovařík Zdeněk64-89 3157
13.Košťálek TomášHrdý Zdeněk-911-8783267
14.Pech AdamBeneš Jan-1199-9-112368
15.Antalecz MichalWachtel Antonín979  3078
16.Košťálek TomášKovařík Zdeněk7-2-109-92379
17.Pech AdamHrdý Zdeněk7-296 3189
18.Kocourek LeošBeneš Jan10-6-4-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťálek Tomáš22Wachtel Antonín13
Pech Adam22Kovařík Zdeněk31
Kocourek Leoš04Hrdý Zdeněk22
Antalecz Michal31Beneš Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18 ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Franc Petr
 
 
Růžičková Barbora
Gálová Natálie
 
 
     3010
2.Růžička Josef
Loefner Tomáš
 
 
Čmerda Tomáš
Pourová Dina
 
 
     3020
3.Dvořák JiříGálová Natálie     3030
4.Franc PetrPourová Dina     3040
5.Růžička JosefČmerda Tomáš     2341
6.Loefner TomášRůžičková Barbora     3051
7.Franc PetrGálová Natálie     3061
8.Růžička JosefPourová Dina     3171
9.Loefner TomášČmerda Tomáš     3181
10.Dvořák JiříRůžičková Barbora     3291
11.Růžička JosefGálová Natálie     31101
12.Loefner TomášPourová Dina     31111
13.Dvořák JiříČmerda Tomáš     23112
14.Franc PetrRůžičková Barbora     30122
15.Loefner TomášGálová Natálie     30132
16.Dvořák JiříPourová Dina     32142
17.Franc PetrČmerda Tomáš     03143
18.Růžička JosefRůžičková Barbora     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jiří31Gálová Natálie04
Franc Petr31Pourová Dina04
Růžička Josef31Čmerda Tomáš31
Loefner Tomáš40Růžičková Barbora04



Zápis o utkání
Název soutěže: nadstavba RS - třída B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál nad pohostinstvím PoleradyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempt Otakar
Pliska Daniel
 
 
Fiala Ondřej
Muhl Radek
 
 
     0301
2.Miškolci Milan
Bohuněk Ladislav
 
 
Švarcová Janetta
Sirotek Zdeněk
 
 
     3011
3.Pliska DanielFiala Ondřej     0312
4.Klempt OtakarSirotek Zdeněk     0313
5.Bohuněk LadislavŠvarcová Janetta     3023
6.Miškolci MilanMuhl Radek     3033
7.Klempt OtakarFiala Ondřej     1334
8.Bohuněk LadislavSirotek Zdeněk     3144
9.Miškolci MilanŠvarcová Janetta     3054
10.Pliska DanielMuhl Radek     0355
11.Bohuněk LadislavFiala Ondřej     3065
12.Miškolci MilanSirotek Zdeněk     3075
13.Pliska DanielŠvarcová Janetta     0376
14.Klempt OtakarMuhl Radek     0377
15.Miškolci MilanFiala Ondřej     3087
16.Pliska DanielSirotek Zdeněk     0388
17.Klempt OtakarŠvarcová Janetta     0389
18.Bohuněk LadislavMuhl Radek     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pliska Daniel04Fiala Ondřej22
Klempt Otakar04Sirotek Zdeněk22
Bohuněk Ladislav40Švarcová Janetta22
Miškolci Milan40Muhl Radek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS