Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 7 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136, Praha 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 05. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:959:100AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zuzáková AnežkaRulc Michal-7-10-6  0301
2.Juppa JáchymJandus Martin-5-9-3  0302
3.Vlasák ViktorMarhol Jan-6-8-5  0303
4.Zuzáková AnežkaJandus Martin         
5.Juppa JáchymRulc Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zuzáková Anežka01Rulc Michal10
Juppa Jáchym01Jandus Martin10
Vlasák Viktor01Marhol Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 7 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136, Praha 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 05. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:4136:120SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp MartinRek Dominik Lukáš765  3010
2.Svoboda SebastianNádvorník Václav-9-49-7 1311
3.Procházka MichalKlein Matouš1059  3021
4.Šíp MartinNádvorník Václav9-597 3131
5.Svoboda SebastianRek Dominik Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šíp Martin20Rek Dominik Lukáš01
Svoboda Sebastian01Nádvorník Václav11
Procházka Michal10Klein Matouš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 7 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136, Praha 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 05. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:310:9158:152AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Alexandros MatheosJaroňová Karolína354  3010
2.Ošmera JanSochor David-4-7-6  0311
3.Vavroušek MichalŠourek Pavel716  3021
4.Remunda Alexandros MatheosSochor David-569-8-12322
5.Ošmera JanJaroňová Karolína-3-866-62323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Remunda Alexandros Matheos11Jaroňová Karolína11
Ošmera Jan02Sochor David20
Vavroušek Michal10Šourek Pavel01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy