Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BRozhodčí:Jaška Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 08:00 Začátek
utkání
08:05Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Tomáš
Štarman Karel
 
 
Wávra Petr
Wávra Pavel
 
 
     1301
2.Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
     0302
3.Valdhans RudolfSteinmetz Roman     3212
4.Balský KarelWávra Pavel     1313
5.Štarman KarelWávra Petr     3123
6.Flodr TomášPlíva Roman     2324
7.Balský KarelSteinmetz Roman     1325
8.Štarman KarelWávra Pavel     1326
9.Flodr TomášWávra Petr     3136
10.Valdhans RudolfPlíva Roman     2337
11.Štarman KarelSteinmetz Roman     0338
12.Flodr TomášWávra Pavel     1339
13.Valdhans RudolfWávra Petr     3049
14.Balský KarelPlíva Roman     3159
15.Flodr TomášSteinmetz Roman     3169
16.Valdhans RudolfWávra Pavel     23610
17.Balský KarelWávra Petr         
18.Štarman KarelPlíva Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valdhans Rudolf22Steinmetz Roman22
Balský Karel12Wávra Pavel40
Štarman Karel12Wávra Petr03
Flodr Tomáš22Plíva Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SvitavyVrchní
rozhodčí:
Jansa Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Felberova SvitavyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35645:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Milan
Švancara Miroslav
 
 
Mynář Vojtěch
Langr Lukáš
 
 
989  3010
2.Bartošík Lubomír
Sleaman Gordon
 
 
Kleiner Marek
Chládek Pavel
 
 
-13684 3120
3.Švancara MiroslavMynář Vojtěch10-3-7-5 1321
4.Bartošík LubomírChládek Pavel-5859 3131
5.Sleaman GordonLangr Lukáš-10-6-9  0332
6.Jansa MilanKleiner Marek89-129 3142
7.Bartošík LubomírMynář Vojtěch-888-9103252
8.Sleaman GordonChládek Pavel-4-9-9  0353
9.Jansa MilanLangr Lukáš-9-11-9  0354
10.Švancara MiroslavKleiner Marek7-899 3164
11.Sleaman GordonMynář Vojtěch-6-2-12  0365
12.Jansa MilanChládek Pavel-89-58-72366
13.Švancara MiroslavLangr Lukáš8-79-4-72367
14.Bartošík LubomírKleiner Marek429  3077
15.Jansa MilanMynář Vojtěch8-8-78-92378
16.Švancara MiroslavChládek Pavel89-11-773288
17.Bartošík LubomírLangr Lukáš448  3098
18.Sleaman GordonKleiner Marek-6-7-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švancara Miroslav22Mynář Vojtěch31
Bartošík Lubomír40Chládek Pavel22
Sleaman Gordon04Langr Lukáš31
Jansa Milan13Kleiner Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
Dostálek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 5, Sudslava, 561 13, sál obecní hospodyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18 TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Jaroslav
Syrový Karel
 
 
Sychra Václav
Kovář Dušan
 
 
     0301
2.Dostálek Martin
Syrový Vojtěch
 
 
Fišer Lukáš
Fangl Jiří
 
 
     3111
3.Syrový VojtěchFišer Lukáš     3121
4.Dostálek JaroslavSychra Václav     0322
5.Syrový KarelKovář Dušan     3132
6.Dostálek MartinFangl Jiří     3142
7.Dostálek JaroslavFišer Lukáš     2343
8.Syrový KarelSychra Václav     3253
9.Dostálek MartinKovář Dušan     3063
10.Syrový VojtěchFangl Jiří     3073
11.Syrový KarelFišer Lukáš     3083
12.Dostálek MartinSychra Václav     2384
13.Syrový VojtěchKovář DušanWO    3094
14.Dostálek JaroslavFangl Jiří     30104
15.Dostálek MartinFišer Lukáš         
16.Syrový VojtěchSychra Václav         
17.Dostálek JaroslavKovář Dušan         
18.Syrový KarelFangl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch20Fišer Lukáš12
Dostálek Jaroslav12Sychra Václav21
Syrový Karel30Kovář Dušan02
Dostálek Martin21Fangl Jiří03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
Jakl Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí \"C\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38592:649TTC Ústí nad Orlicí \"C\"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojnar Jiří
Zemek Jiří
 
 
Jedlička Richard
Hájek Ladislav
 
 
7-5-8-3 1301
2.Pohl Pavel st.
Baťa Roman
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
88-99 3111
3.Baťa RomanNovák Aleš6917  3021
4.Zemek JiříJedlička Richard89-8-793231
5.Vojnar JiříHrdina Lukáš-96810 3141
6.Pohl Pavel st.Hájek Ladislav-7-1012-7 1342
7.Zemek JiříNovák Aleš-8-4-8  0343
8.Vojnar JiříJedlička Richard-5-11-10  0344
9.Pohl Pavel st.Hrdina Lukáš-74-66-102345
10.Baťa RomanHájek Ladislav-7-8-7  0346
11.Vojnar JiříNovák Aleš-87-5693256
12.Pohl Pavel st.Jedlička Richard-794-643266
13.Baťa RomanHrdina Lukáš89-8-3-82367
14.Zemek JiříHájek Ladislav-511-712-62368
15.Pohl Pavel st.Novák Aleš7-11-10-7 1369
16.Baťa RomanJedlička Richard-7-10-6  03610
17.Zemek JiříHrdina Lukáš         
18.Vojnar JiříHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťa Roman13Novák Aleš22
Zemek Jiří12Jedlička Richard22
Vojnar Jiří21Hrdina Lukáš21
Pohl Pavel st.13Hájek Ladislav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27601:540Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
Osecký Josef
Famfulík Petr ml.
 
 
-8-79743210
2.Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
Osecký Lukáš
Hubinka Jiří
 
 
998  3020
3.Adamec VáclavOsecký Lukáš553  3030
4.Adamec Miroslav ml.Hubinka Jiří1265  3040
5.Adamec LukášOsecký Josef-811-710-72341
6.Hubálek ZdeněkFamfulík Petr st.445  3051
7.Adamec Miroslav ml.Osecký Lukáš89-610 3161
8.Adamec LukášHubinka Jiří-8-7-6  0362
9.Hubálek ZdeněkOsecký Josef-59-7-6 1363
10.Adamec VáclavFamfulík Petr st.-87-9843273
11.Adamec LukášOsecký Lukáš-5-77-8 1374
12.Hubálek ZdeněkHubinka Jiří4-6-10-8 1375
13.Adamec VáclavOsecký Josef664  3085
14.Adamec Miroslav ml.Famfulík Petr st.-12-4-9  0386
15.Hubálek ZdeněkOsecký Lukáš-108-8-4 1387
16.Adamec VáclavHubinka Jiří439  3097
17.Adamec Miroslav ml.Osecký Josef-8277 31107
18.Adamec LukášFamfulík Petr st.77   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Václav40Osecký Lukáš22
Adamec Miroslav ml.31Hubinka Jiří22
Adamec Lukáš03Osecký Josef22
Hubálek Zdeněk13Famfulík Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22532:484SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Lorenc Milan
Štrof Jaroslav
 
 
766  3010
2.Stránský Matěj
Trkal Jaroslav
 
 
Štrofová Lenka
Češka Roman
 
 
-81088 3120
3.Stránský MatějŠtrof Jaroslav-99134 3130
4.Šťastný DanielČeška Roman-98-5-9 1331
5.Trkal JaroslavLorenc Milan6-53-1083241
6.Kršiak TomášSchwedler Josef-6698 3151
7.Šťastný DanielŠtrofová Lenka115-4-983261
8.Trkal JaroslavČeška Roman-77-5-10 1362
9.Kršiak TomášLorenc Milan9-12-2-7 1363
10.Stránský MatějSchwedler Josef67-88 3173
11.Trkal JaroslavŠtrofová Lenka-6-8-6  0374
12.Kršiak TomášČeška Roman69-87 3184
13.Stránský MatějLorenc Milan-9475 3194
14.Šťastný DanielSchwedler Josef667  30104
15.Kršiak Tomᚊtrofová Lenka         
16.Stránský MatějČeška Roman         
17.Šťastný DanielLorenc Milan         
18.Trkal JaroslavSchwedler Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Matěj30Štrof Jaroslav01
Šťastný Daniel21Češka Roman21
Trkal Jaroslav12Lorenc Milan12
Kršiak Tomáš21Schwedler Josef03
   Štrofová Lenka11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy