Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol NekořVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna NekořRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:26294:377TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovad Jirka
Tauchman Matěj
 
 
Svojanovský Radim
Svojanovský Jakub
 
 
-1112-7-10 1301
2.Hovad JirkaSvojanovský Radim-3-7-6  0302
3.Tauchman MatějSvojanovský Jakub-7-5-9  0303
4.Tauchman JakubKrupa Michal676  3013
5.Tauchman MatějSvojanovský Radim-1-6-4  0314
6.Hovad JirkaKrupa Michal-88-79113224
7.Tauchman JakubSvojanovský Jakub-11-4-8  0325
8.Tauchman MatějKrupa Michal-11-11-8  0326
9.Tauchman JakubSvojanovský Radim-6-6-6  0327
10.Hovad JirkaSvojanovský Jakub-910-913-52328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hovad Jirka12Svojanovský Radim30
Tauchman Matěj03Svojanovský Jakub30
Tauchman Jakub12Krupa Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Rosice nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:28233:348TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mudruňka Karel
Jedlička Matyáš
 
 
Mynář Vojtěch
Kristek Patrik
 
 
-10-9-9  0301
2.Mudruňka KarelMynář Vojtěch-5-14-10  0302
3.Jedlička MatyášVybíral Filip-6-5-8  0303
4.Livora TomášKristek Patrik-3-6-5  0304
5.Jedlička MatyášMynář Vojtěch9-6-5-6 1305
6.Mudruňka KarelKristek Patrik-9896 3115
7.Livora TomášVybíral Filip-5-8-10  0316
8.Jedlička MatyášKristek Patrik-7-6-3  0317
9.Livora JanMynář Vojtěch-4-5-7  0318
10.Mudruňka KarelVybíral Filip-9-8-1  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mudruňka Karel12Mynář Vojtěch30
Jedlička Matyáš03Vybíral Filip30
Livora Tomáš02Kristek Patrik21
Livora Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Tesla PardubiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22359:381TJ Lanškroun B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Adam
Papež Mikoláš
 
 
Šilarová Lucie
Jančar Oliver
 
 
86-10-7-132301
2.Papež MikolášChládek David-7-6-4  0302
3.Černý František nejml.Šilarová Lucie875  3012
4.Veselý AdamJančar Oliver119-13-1163222
5.Černý František nejml.Chládek David-6-2-3  0323
6.Papež MikolášJančar Oliver-10-77-3 1324
7.Veselý AdamŠilarová Lucie692  3034
8.Regent DavidJančar Oliver-19-4-9  0335
9.Veselý AdamChládek David-118-9-6 1336
10.Papež Mikolᚊilarová Lucie-1388-833246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Papež Mikoláš12Chládek David30
Černý František nejml.11Šilarová Lucie03
Veselý Adam21Jančar Oliver21
Regent David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Rosice nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:25199:319TJ Sokol Rosice nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilarová Lucie
Jančar Oliver
 
 
Mudruňka Karel
Jedlička Matyáš
 
 
-3-6-2  0301
2.Chládek DavidMudruňka Karel-2-2-9  0302
3.Šilarová LucieJedlička Matyáš-2-5-2  0303
4.Jančar OliverLivora Jan7-8810 3113
5.Šilarová LucieMudruňka Karel-3-3-1  0314
6.Chládek DavidLivora Jan342  3024
7.Jančar OliverJedlička Matyáš-210-3-9 1325
8.Šilarová LucieLivora Tomáš-5-9-8  0326
9.Jančar OliverMudruňka Karel-4-4-3  0327
10.Chládek DavidJedlička Matyáš-8-9-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chládek David12Mudruňka Karel30
Šilarová Lucie03Jedlička Matyáš30
Jančar Oliver12Livora Jan02
   Livora Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Tesla PardubiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0331:160TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Kristek Patrik
 
 
Papež Mikoláš
Regent David
 
 
855  3010
2.Mynář VojtěchČerný František nejml.489  3020
3.Vybíral FilipRegent David125  3030
4.Kristek PatrikPapež Mikoláš575  3040
5.Vybíral FilipČerný František nejml.456  3050
6.Mynář VojtěchPapež Mikoláš952  3060
7.Kristek PatrikRegent David493  3070
8.Vybíral FilipPapež Mikoláš575  3080
9.Kristek PatrikČerný František nejml.5510  3090
10.Mynář VojtěchRegent David444  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mynář Vojtěch30Černý František nejml.03
Vybíral Filip30Regent David03
Kristek Patrik30Papež Mikoláš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:25267:359TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávková Petra
Novák Vítek
 
 
Novotný Šimon
Žampach David
 
 
-6-3-3  0301
2.Sedláčková KarlaNovotný Šimon-511104 3111
3.Novák VítekŽampach David-5-5-4  0312
4.Morávková PetraJanáček Adam-4-6-5  0313
5.Novák VítekNovotný Šimon-7-4-7  0314
6.Sedláčková KarlaBrebera Lukáš87-96 3124
7.Morávková PetraŽampach David-5-5-8  0325
8.Novák VítekBrebera Lukáš9-816-883235
9.Morávková PetraNovotný Šimon-7-7-5  0336
10.Sedláčková KarlaŽampach David-10-11-11  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláčková Karla21Novotný Šimon21
Novák Vítek12Žampach David30
Morávková Petra03Janáček Adam10
   Brebera Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7357:250TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Starka Martin
Roušar Adam
 
 
Vašková Maruška
Pospíšil Jaroslav
 
 
-7866 3110
2.Starka MartinVašková Maruška745  3020
3.Karlíková ViktoriePospíšil Jaroslav-69117 3130
4.Roušar AdamŠmahel Michael1265  3040
5.Karlíková ViktorieVašková Maruška467  3050
6.Starka MartinŠmahel Michael244  3060
7.Roušar AdamPospíšil Jaroslav-8-9-6  0361
8.Karlíková ViktorieŠmahel Michael547  3071
9.Roušar AdamVašková Maruška798  3081
10.Starka MartinPospíšil Jaroslav-956-1083291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Starka Martin30Vašková Maruška03
Karlíková Viktorie30Pospíšil Jaroslav12
Roušar Adam21Šmahel Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:22355:378nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Jaroslav
Vašková Maruška
 
 
Novák Vítek
Morávková Petra
 
 
7-9-7873210
2.Pospíšil JaroslavNovák Vítek-8-8-8  0311
3.Vašková MaruškaSedláčková Karla-7-6-9  0312
4.Šmahel MichaelMorávková Petra66-6-973222
5.Vašková MaruškaNovák Vítek7-8-810-72323
6.Pospíšil JaroslavMorávková Petra796  3033
7.Šmahel MichaelSedláčková Karla-6-3-3  0334
8.Vašková MaruškaMorávková Petra78-49 3144
9.Šmahel MichaelNovák Vítek-8-810-7 1345
10.Pospíšil JaroslavSedláčková Karla-99-7763255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšil Jaroslav21Novák Vítek30
Vašková Maruška12Sedláčková Karla21
Šmahel Michael12Morávková Petra03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize staršího žactva Kolo: 8 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Sokol ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2016 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:21295:326TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Šimon
Žampach David
 
 
Starka Martin
Karlíková Viktorie
 
 
-9-9-6  0301
2.Novotný ŠimonRoušar Adam-7877 3111
3.Žampach DavidStarka Martin-79-7-6 1312
4.Brebera LukášKarlíková Viktorie-1-6-8  0313
5.Žampach DavidRoušar Adam767  3023
6.Novotný ŠimonKarlíková Viktorie7-879 3133
7.Janáček AdamStarka Martin-8-6-6  0334
8.Žampach DavidKarlíková Viktorie-9766 3144
9.Janáček AdamRoušar Adam-5-9-8  0345
10.Novotný ŠimonStarka Martin-11-8-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotný Šimon21Roušar Adam12
Žampach David21Starka Martin30
Brebera Lukáš01Karlíková Viktorie12
Janáček Adam02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy