Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát BVrchní
rozhodčí:
Štaud Miloš
HOSTUJÍCÍ:Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:27 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štaud Miloš
Nejedlý Jiří
 
 
Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
     3110
2.Polák Martin
Záboj Miloš
 
 
Pernica Jiří
Kalod Jiří
 
 
     3020
3.Štaud MilošKalod Jiří     3230
4.Nejedlý JiříPernica Jiří     1331
5.Polák MartinDvořáček Libor     3241
6.Záboj MilošVintr Pavel     3051
7.Nejedlý JiříKalod Jiří     3261
8.Polák MartinPernica Jiří     3071
9.Záboj MilošDvořáček Libor     3081
10.Štaud MilošVintr Pavel     3091
11.Polák MartinKalod Jiří     2392
12.Záboj MilošPernica Jiří     1393
13.Štaud MilošDvořáček Libor     2394
14.Nejedlý JiříVintr Pavel     30104
15.Záboj MilošKalod Jiří     23105
16.Štaud MilošPernica Jiří     13106
17.Nejedlý JiříDvořáček Libor     30116
18.Polák MartinVintr Pavel     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štaud Miloš22Kalod Jiří22
Nejedlý Jiří31Pernica Jiří31
Polák Martin31Dvořáček Libor13
Záboj Miloš22Vintr Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec BVrchní
rozhodčí:
Kříž Martin
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18681:548Rohozec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Miroslav
Suchomel Vít
 
 
Stejskal David
Pavel František
 
 
4108  3010
2.Smetana Milan
Kříž Martin
 
 
Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
6-9-56-82311
3.Suchomel VítStejskal David6108  3021
4.Suchomel MiroslavPavel František875  3031
5.Smetana MilanProkop Lubomír-6-9-10  0332
6.Kříž MartinOpluštil Tomáš46-7-563242
7.Suchomel MiroslavStejskal David758  3052
8.Smetana MilanPavel František-78-5933262
9.Kříž MartinProkop Lubomír-8-671063272
10.Suchomel VítOpluštil Tomáš9710  3082
11.Smetana MilanStejskal David7-59-693292
12.Kříž MartinPavel František697  30102
13.Suchomel VítProkop Lubomír853  30112
14.Suchomel MiroslavOpluštil Tomáš759  30122
15.Kříž MartinStejskal David795  30132
16.Suchomel VítPavel František-7695 31142
17.Suchomel MiroslavProkop Lubomír-8-9641032152
18.Kristián PetrOpluštil Tomáš8-694 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchomel Vít40Stejskal David04
Suchomel Miroslav40Pavel František04
Smetana Milan21Prokop Lubomír13
Kříž Martin40Opluštil Tomáš04
Kristián Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
Kubín František
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vanovice 202, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Klement Roman
 
 
Pařízek Jiří
Vlach Marek
 
 
     1301
2.Gonšor Michal
Lebiš Pavel
 
 
Přikryl Petr
Čapka Petr
 
 
     3011
3.Kubín FrantišekPařízek Jiří     1312
4.Klement RomanVlach Marek     3122
5.Gonšor MichalPřikryl Petr     3032
6.Lebiš PavelČapka Petr     3142
7.Klement RomanPařízek Jiří     2343
8.Gonšor MichalVlach Marek     3053
9.Lebiš PavelPřikryl Petr     3163
10.Kubín FrantišekČapka Petr     3073
11.Gonšor MichalPařízek Jiří     1374
12.Lebiš PavelVlach Marek     0375
13.Kubín FrantišekPřikryl Petr     0376
14.Kalas MichalČapka Petr     0377
15.Lebiš PavelPařízek Jiří     0378
16.Kubín FrantišekVlach Marek     0379
17.Kalas MichalPřikryl Petr     03710
18.Gonšor MichalČapka Petr     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubín František13Pařízek Jiří40
Klement Roman11Vlach Marek22
Gonšor Michal31Přikryl Petr22
Lebiš Pavel22Čapka Petr13
Kalas Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rudice AVrchní
rozhodčí:
Šustáček Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudice 115, 679 06 Jedovnice, Základní škola a Mateřská škola Hugo SáňkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:31 Rudice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustáček Ondřej
Zítka Stanislav
 
 
Bezděk Michal
Flek Roman
 
 
     3210
2.Grmela Miloš st.
Grmela Miloš ml.
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     3120
3.Šustáček OndřejBezděk Michal     3230
4.Grmela Miloš st.Zouhar Daniel     3140
5.Grmela Miloš ml.Zouhar Miloslav     3250
6.Zítka StanislavFlek Roman     0351
7.Grmela Miloš st.Bezděk Michal     3261
8.Grmela Miloš ml.Zouhar Daniel     1362
9.Zítka StanislavZouhar Miloslav     2363
10.Šustáček OndřejFlek Roman     3073
11.Grmela Miloš ml.Bezděk Michal     2374
12.Zítka StanislavZouhar Daniel     2375
13.Šustáček OndřejZouhar Miloslav     3085
14.Grmela Miloš st.Flek Roman     3095
15.Zítka StanislavBezděk Michal     0396
16.Šustáček OndřejZouhar Daniel     30106
17.Grmela Miloš st.Zouhar Miloslav     23107
18.Grmela Miloš ml.Flek Roman     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustáček Ondřej40Bezděk Michal22
Grmela Miloš st.31Zouhar Daniel22
Grmela Miloš ml.22Zouhar Miloslav22
Zítka Stanislav04Flek Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec DVrchní
rozhodčí:
Křepela Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 3 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39 KST Blansko E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Vladimír
Křepela Jiří
 
 
Bednář Josef
Havlík Aleš
 
 
     3110
2.Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
Zemánková Veronika
Harna Václav
 
 
     2311
3.Křepela VladimírBednář Josef     0312
4.Křepela JiříHavlík Aleš     3022
5.Just JaroslavZemánková Veronika     3232
6.Petr ZdeněkHarna Václav     0333
7.Křepela JiříBednář Josef     0334
8.Just JaroslavHavlík Aleš     3044
9.Petr ZdeněkZemánková Veronika     1345
10.Křepela VladimírHarna Václav     1346
11.Just JaroslavBednář Josef     0347
12.Petr ZdeněkHavlík Aleš     3057
13.Křepela VladimírZemánková Veronika     1358
14.Křepela JiříHarna Václav     0359
15.Petr ZdeněkBednář Josef     03510
16.Křepela VladimírHavlík Aleš     30610
17.Křepela JiříZemánková Veronika     03611
18.Just JaroslavHarna Václav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Vladimír13Bednář Josef40
Křepela Jiří13Havlík Aleš04
Just Jaroslav22Zemánková Veronika31
Petr Zdeněk13Harna Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
Skácel Karel
HOSTUJÍCÍ:Křetín CRozhodčí:Foit Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petrovice 134Rozhodčí:Jandus Petr
Datum dle rozpisu11. 12. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
Maresch Robert
Šustr Patrik
 
 
     2301
2.Musil Josef
Foit Miroslav
 
 
Šos Vít
Halva Martin
 
 
     3111
3.Foit MiroslavŠustr Patrik     2312
4.Musil JosefŠos Vít     0313
5.Skácel KarelMaresch Robert     1314
6.Jandus PetrHalva Martin     3124
7.Musil JosefŠustr Patrik     0325
8.Skácel KarelŠos Vít     1326
9.Jandus PetrMaresch Robert     3036
10.Foit MiroslavHalva Martin     1337
11.Skácel KarelŠustr Patrik     0338
12.Jandus PetrŠos Vít     2339
13.Foit MiroslavMaresch Robert     13310
14.Musil JosefHalva Martin     03311
15.Jandus PetrŠustr Patrik     32411
16.Foit MiroslavŠos Vít     13412
17.Musil JosefMaresch Robert     13413
18.Skácel KarelHalva Martin     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foit Miroslav04Šustr Patrik31
Musil Josef04Šos Vít40
Skácel Karel13Maresch Robert31
Jandus Petr31Halva Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS