Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Goliáš Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39631:651TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
Suský Stanislav
Hanák Jiří
 
 
-78-8483210
2.Mrkvica Aleš
Klabusay Martin
 
 
Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
8-4-89103220
3.Mrkvica AlešVala Vítězslav-8-69-10 1321
4.Tetur StanislavHanák Jiří-106-3-5 1322
5.Křivka JanSuský Stanislav-7-7-8  0323
6.Klabusay MartinValoušek František-9-93643233
7.Tetur StanislavVala Vítězslav10-685 3143
8.Křivka JanHanák Jiří-6-35-4 1344
9.Klabusay MartinSuský Stanislav10510  3054
10.Mrkvica AlešValoušek František-56-6-4 1355
11.Křivka JanVala Vítězslav749  3065
12.Klabusay MartinHanák Jiří-10-99-9 1366
13.Mrkvica AlešSuský Stanislav-5-67-9 1367
14.Tetur StanislavValoušek František7-75-5-82368
15.Klabusay MartinVala Vítězslav-848-773278
16.Mrkvica AlešHanák Jiří-410-4-4 1379
17.Tetur StanislavSuský Stanislav-78-1-6 13710
18.Křivka JanValoušek FrantišekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrkvica Aleš04Vala Vítězslav13
Tetur Stanislav13Hanák Jiří40
Křivka Jan12Suský Stanislav31
Klabusay Martin31Valoušek František21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
Bobrzyk David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28658:586Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Bobrzyk David
 
 
Pešek Oldřich
Sirbu Jakub
 
 
-9-8-9  0301
2.Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
347  3011
3.Bobrzyk DavidSirbu Jan9-346 3121
4.Baťka StanislavLukša Břetislav-55-7843231
5.Svoboda MichalSirbu Jakub7-10-6-4 1332
6.Pagáč MartinPešek Oldřich-77-97103242
7.Baťka StanislavSirbu Jan147  3052
8.Svoboda MichalLukša Břetislav83-106 3162
9.Pagáč MartinSirbu Jakub-4-3-8  0363
10.Bobrzyk DavidPešek Oldřich-9-9-5  0364
11.Svoboda MichalSirbu Jan984  3074
12.Pagáč MartinLukša Břetislav57-106 3184
13.Bobrzyk DavidSirbu Jakub-288-7-72385
14.Baťka StanislavPešek Oldřich-87-71043295
15.Pagáč MartinSirbu Jan5149  30105
16.Bobrzyk DavidLukša Břetislav1077  30115
17.Baťka StanislavSirbu Jakub410-9-6-823116
18.Svoboda MichalPešek Oldřich-81049 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bobrzyk David22Sirbu Jan04
Baťka Stanislav31Lukša Břetislav04
Svoboda Michal31Sirbu Jakub40
Pagáč Martin31Pešek Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
Papež Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál, Křepice 25, 69165Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54476:666TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
Hušek Jan
Hušek Jindřich
 
 
-10-9-13  0301
2.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-7-7-7  0302
3.Papež RadekBlažek Jiří-6-7-5  0303
4.Strouhal JiříHušek Jindřich-6-4-7  0304
5.Rubeš JakubHušek Jan-10-8-10  0305
6.Novotný PavelKuchař Pavel-910-9-9 1306
7.Strouhal JiříBlažek Jiří-7-7-11  0307
8.Rubeš JakubHušek Jindřich-911-6-9 1308
9.Novotný PavelHušek Jan-9-9-7  0309
10.Papež RadekKuchař Pavel-7-9-8  03010
11.Rubeš JakubBlažek Jiří-8-6-8  03011
12.Novotný PavelHušek Jindřich10-5-9-7 13012
13.Papež RadekHušek Jan9-6-7-6 13013
14.Strouhal JiříKuchař Pavel-8-6-6  03014
15.Novotný PavelBlažek Jiří9-7-14-7 13015
16.Papež RadekHušek Jindřich9-3-6-7 13016
17.Strouhal JiříHušek Jan-6-7-8  03017
18.Rubeš JakubKuchař Pavel-5-5-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papež Radek04Blažek Jiří40
Strouhal Jiří04Hušek Jindřich40
Rubeš Jakub04Hušek Jan40
Novotný Pavel04Kuchař Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:45627:719TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
Dufek Vladimír
Oslzlý Michal
 
 
-474-863210
2.Slavík Jakub
Slavík Jiří
 
 
Vajbar Antonín
Otáhal Jan
 
 
-3-79-9 1311
3.Slavík OndřejVajbar Antonín-8-4-6  0312
4.Slavík JakubDufek Vladimír-6-5910-72313
5.Slavík JiříOslzlý Michal1077  3023
6.Halas Pavel st.Otáhal Jan9-6-107-82324
7.Slavík JakubVajbar Antonín7-7-6-3 1325
8.Slavík JiříDufek Vladimír6-56-9-92326
9.Halas Pavel st.Oslzlý Michal9-665 3136
10.Slavík OndřejOtáhal Jan-8-5-9  0337
11.Slavík JiříVajbar Antonín9-8-4-9 1338
12.Halas Pavel st.Dufek Vladimír8-747 3148
13.Slavík OndřejOslzlý Michal-11910-7-52349
14.Slavík JakubOtáhal Jan-5-9-8  03410
15.Halas Pavel st.Vajbar Antonín-8-115-7 13411
16.Slavík OndřejDufek Vladimír-79-5-5 13412
17.Slavík JakubOslzlý Michal11-7-4-5 13413
18.Slavík JiříOtáhal Jan-69-77732513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Ondřej04Vajbar Antonín40
Slavík Jakub04Dufek Vladimír31
Slavík Jiří22Oslzlý Michal22
Halas Pavel st.22Otáhal Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
Sláma Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41579:655TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jan
Polášek Zdenek
 
 
Kubík Josef
Soukal Jiří st.
 
 
-95-9-8 1301
2.Sláma Miroslav
Polášek Miroslav
 
 
Hoch Vítek
Hřebačka Tomáš
 
 
-108-8-10 1302
3.Polášek MiroslavKubík Josef-7-8-3  0303
4.Tomek JanHřebačka Tomáš-8-4-7  0304
5.Sláma MiroslavHoch Vítek8106  3014
6.Polášek ZdenekSoukal Jiří st.4-1089 3124
7.Tomek JanKubík Josef-7-6-10  0325
8.Sláma MiroslavHřebačka Tomáš-8-6-8  0326
9.Polášek ZdenekHoch Vítek7-1198 3136
10.Polášek MiroslavSoukal Jiří st.-1212-3-6 1337
11.Sláma MiroslavKubík Josef-7-8-5  0338
12.Polášek ZdenekSoukal Jiří ml.677  3048
13.Polášek MiroslavHoch Vítek2-73-5-82349
14.Tomek JanSoukal Jiří st.-4-777-523410
15.Polášek ZdenekKubík Josef-117-8-18 13411
16.Polášek MiroslavSoukal Jiří ml.WO    03412
17.Tomek JanHoch Vítek-48-79732512
18.Sláma MiroslavSoukal Jiří st.-7965 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Miroslav03Kubík Josef40
Tomek Jan13Hřebačka Tomáš20
Sláma Miroslav22Hoch Vítek13
Polášek Zdenek31Soukal Jiří st.22
   Soukal Jiří ml.01
WO01WO10
střídání Soukal Jiří ml. za Hřebačka Tomáš



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
Frömmel Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:46573:679TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Hruška Jaroslav st.
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
8-8108 3110
2.Citterbard Oldřich
Godany Milan
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
11-6-8-4 1311
3.Godany MilanProkeš Zdeněk-6-79-6 1312
4.Citterbard OldřichStávek Radim-9-58-9 1313
5.Hruška Jaroslav st.Pinkas Václav-7-3-7  0314
6.Sýkora DanielŠalášek Jiří6-10-5773224
7.Citterbard OldřichProkeš Zdeněk-4-54863234
8.Hruška Jaroslav st.Stávek Radim-8-6-8  0335
9.Sýkora DanielPinkas Václav6105  3045
10.Godany MilanŠalášek Jiří-99-9-9 1346
11.Hruška Jaroslav st.Prokeš Zdeněk-7-7-7  0347
12.Sýkora DanielStávek Radim-7-3-7  0348
13.Godany MilanPinkas Václav-97-8-9 1349
14.Citterbard OldřichŠalášek Jiří-8-9-8  03410
15.Sýkora DanielProkeš Zdeněk-412-7-9 13411
16.Godany MilanStávek Radim-98-98632511
17.Citterbard OldřichPinkas Václav-7-4-7  03512
18.Hruška Jaroslav st.Šalášek Jiří-8-59-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Godany Milan13Prokeš Zdeněk31
Citterbard Oldřich13Stávek Radim31
Hruška Jaroslav st.04Pinkas Václav31
Sýkora Daniel22Šalášek Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy