Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33637:633SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabíni Marek
Fabini Jan
 
 
Lukaščuk Josef
Bencs Ladislav
 
 
-111087 3110
2.Protiva Martin
Protiva Luboš
 
 
Macháček Jan
Bořík Milan
 
 
-685-5-92311
3.Fabini JanMacháček Jan-77-8-9 1312
4.Protiva MartinLukaščuk Josef8-11-8973222
5.Fabíni MarekBořík Milan-8-110-8 1323
6.Protiva LubošBencs Ladislav856  3033
7.Protiva MartinMacháček Jan-9687 3143
8.Fabíni MarekLukaščuk Josef-8-7-11  0344
9.Protiva LubošBořík Milan-10597 3154
10.Fabini JanBencs Ladislav-966-773264
11.Fabíni MarekMacháček Jan-98-4-8 1365
12.Protiva LubošLukaščuk Josef-74-5-5 1366
13.Fabini JanBořík Milan-5-3-9  0367
14.Protiva MartinBencs Ladislav4910  3077
15.Protiva LubošMacháček Jan8-7-6953287
16.Fabini JanLukaščuk Josef79-6-593297
17.Protiva MartinBořík Milan8-759 31107
18.Fabíni MarekBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabini Jan22Macháček Jan22
Protiva Martin40Lukaščuk Josef22
Fabíni Marek03Bořík Milan22
Protiva Luboš31Bencs Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37679:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejsnar František
Klimenta Matouš
 
 
Čermák Josef
Šmucr Jiří
 
 
-7-3-10  0301
2.Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
-9-885-32302
3.Klimenta MatoušČermák Josef10-9-8-4 1303
4.Mejsnar FrantišekBíma Miroslav-8738 3113
5.Kaněra JanŠmucr Jiří-767-943223
6.Kodým JiříRödling Jan1045  3033
7.Mejsnar FrantišekČermák Josef8-7-5-5 1334
8.Kaněra JanBíma Miroslav-7-10-8  0335
9.Kodým JiříŠmucr Jiří767  3045
10.Klimenta MatoušRödling Jan-5-9-5  0346
11.Kaněra JanČermák Josef-5-129-7 1347
12.Kodým JiříBíma Miroslav-9978 3157
13.Klimenta MatoušŠmucr Jiří-5-1139-102358
14.Mejsnar FrantišekRödling Jan10-11-9933268
15.Kodým JiříČermák Josef-96-9993278
16.Klimenta MatoušBíma Miroslav989  3088
17.Mejsnar FrantišekŠmucr Jiří-114-10553298
18.Kaněra JanRödling Jan-7-393-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimenta Matouš13Čermák Josef31
Mejsnar František31Bíma Miroslav13
Kaněra Jan13Šmucr Jiří13
Kodým Jiří40Rödling Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27664:631SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Krejcar Vilém
 
 
Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
11-8109 3110
2.Šablatura Michal
Ezr Václav
 
 
Woznicki Patrik
Schoř Lukáš
 
 
8-79-13-92311
3.Ezr VáclavHruška Václav ml.9109  3021
4.Krejcar VilémHrnčíř Jan-9289 3131
5.Šálený DavidWoznicki Patrik983  3041
6.Šablatura MichalSchoř Lukáš68-6-14113251
7.Krejcar VilémHruška Václav ml.109-8-883261
8.Šálený DavidHrnčíř Jan-89-9-9 1362
9.Šablatura MichalWoznicki Patrik6713  3072
10.Ezr VáclavSchoř Lukáš107-69 3182
11.Šálený DavidHruška Václav ml.-6-7812-142383
12.Šablatura MichalHrnčíř Jan-105-3-8 1384
13.Ezr VáclavWoznicki Patrik8124  3094
14.Krejcar VilémSchoř Lukáš-710-87-72395
15.Šablatura MichalHruška Václav ml.-7-10-6  0396
16.Ezr VáclavHrnčíř Jan8-10-106932106
17.Krejcar VilémWoznicki Patrik89-9  21  
18.Šálený DavidSchoř Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav40Hruška Václav ml.22
Krejcar Vilém21Hrnčíř Jan22
Šálený David12Woznicki Patrik03
Šablatura Michal22Schoř Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Kulichová Jana
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36689:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Nejedlý Petr
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
58-8-10-72301
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Papírník Pavel
Šejvl Jakub
 
 
-8-829-92302
3.Bucifal AlešPapírník Pavel-5-1697-62303
4.Benák LiborSysel Pavel-3-8-12  0304
5.Šimeček JanChalupa Josef ml.912-8-343214
6.Nejedlý PetrŠubrt Jaroslav394  3024
7.Benák LiborPapírník Pavel-10-39-10 1325
8.Šimeček JanSysel Pavel885  3035
9.Nejedlý PetrChalupa Josef ml.-103-91183245
10.Bucifal AlešŠubrt Jaroslav-3-98-7 1346
11.Šimeček JanPapírník Pavel-7-5-6  0347
12.Nejedlý PetrSysel Pavel-69-610-62348
13.Bucifal AlešChalupa Josef ml.-101066 3158
14.Benák LiborŠubrt Jaroslav969  3068
15.Nejedlý PetrPapírník Pavel-7-7-4  0369
16.Bucifal AlešSysel Pavel34-98 3179
17.Benák LiborChalupa Josef ml.4-4-5893289
18.Šimeček JanŠubrt Jaroslav1314-1011 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bucifal Aleš22Papírník Pavel40
Benák Libor22Sysel Pavel22
Šimeček Jan31Chalupa Josef ml.04
Nejedlý Petr22Šubrt Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Postelt Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Krucký Milan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23577:492TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Balog Roland
 
 
Sklenář Michal
Hybler Martin
 
 
558  3010
2.Kaňka Luděk st.
Lapka Miroslav
 
 
Votava Milan
Kroupa Tomáš
 
 
-74-6583220
3.Zajíček PavelSklenář Michal7115  3030
4.Kaňka Luděk st.Votava Milan7-1283 3140
5.Lapka MiroslavHybler Martin9-10-8-7 1341
6.Balog RolandKroupa Tomáš988  3051
7.Kaňka Luděk st.Sklenář Michal-9-4-2  0352
8.Lapka MiroslavVotava Milan-7-117-8 1353
9.Balog RolandHybler Martin-65810 3163
10.Zajíček PavelKroupa Tomáš8-116-1053273
11.Lapka MiroslavSklenář Michal-10-105-5 1374
12.Balog RolandVotava Milan29-106 3184
13.Zajíček PavelHybler Martin3-974 3194
14.Kaňka Luděk st.Kroupa Tomáš46-8-9-72395
15.Balog RolandSklenář Michal2128  30105
16.Zajíček PavelVotava Milan         
17.Kaňka Luděk st.Hybler Martin         
18.Lapka MiroslavKroupa Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Pavel30Sklenář Michal22
Kaňka Luděk st.12Votava Milan12
Lapka Miroslav03Hybler Martin12
Balog Roland40Kroupa Tomáš12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ KrupkaRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:19Konec
utkání
15:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:259TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
865  3010
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Brožek Miroslav
Blažek Jan
 
 
-84-8363220
3.Blažek JanVaniš Marek266  3030
4.Stránský MichalPivoňka Jaromír88-66 3140
5.Košák VojtěchBrožek Miroslav3124  3050
6.Bukovský RadekBlažek Jan10114  3060
7.Stránský MichalVaniš Marek-8599 3170
8.Košák VojtěchPivoňka Jaromír359  3080
9.Bukovský RadekBrožek Miroslav-8864 3190
10.Blažek JanBlažek Jan-66611 31100
11.Košák VojtěchVaniš Marek         
12.Bukovský RadekPivoňka Jaromír         
13.Blažek JanBrožek Miroslav         
14.Stránský MichalBlažek Jan         
15.Bukovský RadekVaniš Marek         
16.Blažek JanPivoňka Jaromír         
17.Stránský MichalBrožek Miroslav         
18.Košák VojtěchBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan20Vaniš Marek02
Stránský Michal20Pivoňka Jaromír02
Košák Vojtěch20Brožek Miroslav02
Bukovský Radek20Blažek Jan02
Přítomen komisař.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS