Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23569:539TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Josef
Rose Radek
 
 
Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
910-8-3-82301
2.Bradáč Petr
Šír Milan
 
 
Rohlík Jan ml.
Charvát Ondřej
 
 
-6999 3111
3.Šilhán JosefBezdíček Martin5-7-2863221
4.Rose RadekRohlík Jan ml.-78-9673231
5.Šír MilanRubeš Michal-7992 3141
6.Bradáč PetrCharvát Ondřej7-88-9-32342
7.Rose RadekBezdíček Martin-11-7-6  0343
8.Šír MilanRohlík Jan ml.-51163 3153
9.Bradáč PetrRubeš Michal-810129 3163
10.Šilhán JosefCharvát Ondřej1177  3073
11.Šír MilanBezdíček Martin99-7-9-52374
12.Bradáč PetrRohlík Jan ml.588  3084
13.Šilhán JosefRubeš Michal7-847 3194
14.Rose RadekCharvát Ondřej11-44-111332104
15.Bradáč PetrBezdíček Martin-6-8-9  03  
16.Šilhán JosefRohlík Jan ml.         
17.Rose RadekRubeš Michal         
18.Šír MilanCharvát Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Josef30Bezdíček Martin21
Rose Radek21Rohlík Jan ml.03
Šír Milan21Rubeš Michal03
Bradáč Petr21Charvát Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Anton Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20554:492Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
Málek Daniel
Pozník David
 
 
699  3010
2.Minář Jiří
Svatoš Roman
 
 
Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
 
 
7-7-9-2 1311
3.Pokorný MarcelObrdlík Štěpán779  3021
4.Svatoš RomanPozník David4-8-104-22322
5.Minář JiříMálek Daniel-69118 3132
6.Smejkal TomášSlavík Libor-10-89883242
7.Svatoš RomanObrdlík Štěpán648  3052
8.Minář JiříPozník David8107  3062
9.Smejkal TomášMálek Daniel24-108 3172
10.Pokorný MarcelSlavík Libor-778-7-62373
11.Minář JiříObrdlík Štěpán779  3083
12.Smejkal TomášPozník David11310  3093
13.Pokorný MarcelMálek Daniel83-7-5-32394
14.Svatoš RomanSlavík Libor-8-6-8  0395
15.Smejkal TomášObrdlík Štěpán7-10511 31105
16.Pokorný MarcelPozník David         
17.Svatoš RomanMálek Daniel         
18.Minář JiříSlavík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Marcel12Obrdlík Štěpán04
Svatoš Roman12Pozník David12
Minář Jiří30Málek Daniel12
Smejkal Tomáš40Slavík Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Rázek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:Košťál Jiří
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32375:488TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Bělohlav Karel
 
 
Koubek Vojtěch
Hušek Adam
 
 
8109  3010
2.Ecler Michal
Kolář Michal
 
 
Mokrejš Jan
Hrunka Jakub
 
 
-2-4-7  0311
3.Kolář MichalKoubek Vojtěch-7-75-4 1312
4.Bělohlav KarelMokrejš Jan8-2-6-5 1313
5.Ecler MichalHrunka Jakub10-78-6-92314
6.Drvota MiroslavHušek Adam-118-711-42315
7.Bělohlav KarelKoubek Vojtěch98-8-7-62316
8.Ecler MichalMokrejš Jan-10-6-8  0317
9.Drvota MiroslavHrunka Jakub911-7-893227
10.Kolář MichalHušek Adam-7-4-7  0328
11.Ecler MichalKoubek Vojtěch-79-7-3 1329
12.Drvota MiroslavMokrejš Jan-7-10-4  03210
13.Kolář MichalHrunka Jakub         
14.Bělohlav KarelHušek Adam         
15.Drvota MiroslavKoubek Vojtěch         
16.Kolář MichalMokrejš Jan         
17.Bělohlav KarelHrunka Jakub         
18.Ecler MichalHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Michal02Koubek Vojtěch30
Bělohlav Karel02Mokrejš Jan30
Ecler Michal03Hrunka Jakub11
Drvota Miroslav12Hušek Adam20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37497:581TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Merta Jakub
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
83-5-773210
2.Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
-8-69-9 1311
3.Pytlík JiříDlabola Petr4-3-8-7 1312
4.Kadleček RadomírVajgl Pavel-9-8-12  0313
5.Kudýn VladimírKohout Pavel-4-5-7  0314
6.Merta JakubŠajner Lubomír556  3024
7.Kadleček RadomírDlabola Petr-10-5-9  0325
8.Kudýn VladimírVajgl Pavel-10-58-4 1326
9.Merta JakubKohout Pavel7-7116 3136
10.Pytlík JiříŠajner Lubomír-9-11-7  0337
11.Kudýn VladimírDlabola Petr-6-677103247
12.Merta JakubVajgl Pavel-9916-153257
13.Pytlík JiříKohout Pavel-855-9-12358
14.Kadleček RadomírŠajner Lubomír-2-9-8  0359
15.Merta JakubDlabola Petr699  3069
16.Pytlík JiříVajgl PavelWO    03610
17.Kadleček RadomírKohout Pavel         
18.Kudýn VladimírŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pytlík Jiří03Dlabola Petr22
Kadleček Radomír03Vajgl Pavel21
Kudýn Vladimír12Kohout Pavel21
Merta Jakub40Šajner Lubomír21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:30558:552nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Vraštil Lukáš
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-8-11-6  0301
2.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
810-98 3111
3.Koubek RenéNevřela Daniel-10-12-7  0312
4.Vraštil LukášHerout František-69-7-8 1313
5.Kuchta PavelŠkopek Pavel6-7911 3123
6.Mádlo MartinSlavík Radek-1151010 3133
7.Vraštil LukášNevřela Daniel-9-2-9  0334
8.Kuchta PavelHerout František-9-5-10  0335
9.Mádlo MartinŠkopek Pavel598  3045
10.Koubek RenéSlavík Radek384  3055
11.Kuchta PavelNevřela Daniel875  3065
12.Mádlo MartinHerout František5710  3075
13.Koubek RenéŠkopek Pavel-10-5-5  0376
14.Vraštil LukášSlavík Radek5-4-6-4 1377
15.Mádlo MartinNevřela Daniel438  3087
16.Koubek RenéHerout František5-6-4-7 1388
17.Vraštil Lukᚊkopek Pavel-14-4-7  0389
18.Kuchta PavelSlavík Radek665  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René13Nevřela Daniel22
Vraštil Lukáš04Herout František31
Kuchta Pavel31Škopek Pavel22
Mádlo Martin40Slavík Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:Provazník Josef
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:52Rozhodčí:Malík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36503:566ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Martin
Balous Milan
 
 
Záboj Matěj
Pilner Jaroslav
 
 
5-69-10-102301
2.Kubrt Martin
Brůna Petr
 
 
Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
-56-78143211
3.Brůna PetrTrajhan Miroslav-10-48-9 1312
4.Balous MilanPilner Jaroslav9-3-3-9 1313
5.Jakubec MartinJindra Josef-6889 3123
6.Kubrt MartinZáboj Matěj69-96 3133
7.Balous MilanTrajhan Miroslav11-7-6-7 1334
8.Jakubec MartinPilner Jaroslav-7-7-6  0335
9.Kubrt MartinJindra Josef-12863 3145
10.Brůna PetrZáboj Matěj-9-6-8  0346
11.Jakubec MartinTrajhan Miroslav-8-6-6  0347
12.Kubrt MartinPilner Jaroslav75-96 3157
13.Brůna PetrJindra Josef-10-12-6  0358
14.Balous MilanZáboj Matěj-10-9-4  0359
15.Kubrt MartinTrajhan Miroslav-78-3-9 13510
16.Brůna PetrPilner Jaroslav-49   11  
17.Balous MilanJindra Josef         
18.Jakubec MartinZáboj Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr03Trajhan Miroslav40
Balous Milan03Pilner Jaroslav21
Jakubec Martin12Jindra Josef12
Kubrt Martin31Záboj Matěj21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS