Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Topič Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36614:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
-311-5-8 1301
2.Grmela Aleš
Konečný Lukáš
 
 
Vícha Radomír
Wallik Lukáš
 
 
48-410 3111
3.Král FilipDzida Jan-7-4-5  0312
4.Grmela AlešKudela Petr-10-9-7  0313
5.Plšek JosefWallik Lukáš3-310-793223
6.Konečný LukášVícha Radomír-91225 3133
7.Grmela AlešDzida Jan9-6-10-4 1334
8.Plšek JosefKudela Petr-9-9-7  0335
9.Konečný LukášWallik Lukáš78-66 3145
10.Král FilipVícha Radomír68-109 3155
11.Plšek JosefDzida Jan-3-5-5  0356
12.Konečný LukášKudela Petr-9-99793266
13.Král FilipWallik Lukáš8310  3076
14.Grmela AlešVícha Radomír-959-9-62377
15.Konečný LukášDzida Jan-39-4-7 1378
16.Král FilipKudela Petr8710  3088
17.Grmela AlešWallik Lukáš-7993 3198
18.Plšek JosefVícha Radomír-9-89-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Filip31Dzida Jan40
Grmela Aleš13Kudela Petr22
Plšek Josef13Wallik Lukáš04
Konečný Lukáš31Vícha Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Šubčík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Agachi Konstantin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35494:558TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
Sikora Filip
Novotný Jiří
 
 
97-9-473210
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Sikora Radek
Wawrosz Pavel
 
 
-98-7-9 1311
3.Müller JiříWawrosz Pavel-5-14-6  0312
4.Rabenseifner MilanSikora Filip984  3022
5.Wiesner PetrSikora Radek108-78 3132
6.Žvátora MiroslavNovotný Jiří-6-8-4  0333
7.Rabenseifner MilanWawrosz Pavel11-8-10-9 1334
8.Wiesner PetrSikora Filip11-5-107-52335
9.Žvátora MiroslavSikora Radek8-12-4-6 1336
10.Müller JiříNovotný Jiří6-4-64-72337
11.Wiesner PetrWawrosz Pavel-6-7-8  0338
12.Žvátora MiroslavSikora Filip-4-5-6  0339
13.Müller JiříSikora Radek-5964 3149
14.Rabenseifner MilanNovotný Jiří1-776 3159
15.Žvátora MiroslavWawrosz Pavel-6-5-14  03510
16.Müller JiříSikora Filip         
17.Rabenseifner MilanSikora Radek         
18.Wiesner PetrNovotný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Jiří12Wawrosz Pavel40
Rabenseifner Milan21Sikora Filip21
Wiesner Petr12Sikora Radek12
Žvátora Miroslav04Novotný Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29599:587TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Bazalka Michal
 
 
Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
-2-68993210
2.Vlček Pavel
Hladil David
 
 
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
-36910 3120
3.Hladil DavidRačák Vítězslav-57-8693230
4.Orlovský PavelPlhák Jan ml.6-758 3140
5.Bazalka MichalBojko Karel-3-1-5  0341
6.Vlček PavelJahůdka Petr-101088 3151
7.Orlovský PavelRačák Vítězslav77-10-1043261
8.Bazalka MichalPlhák Jan ml.1078  3071
9.Vlček PavelBojko Karel9-36-9-82372
10.Hladil DavidJahůdka Petr-8-104-10 1373
11.Bazalka MichalRačák Vítězslav5-10-8-7 1374
12.Vlček PavelPlhák Jan ml.4-789 3184
13.Hladil DavidBojko Karel-59-6-4 1385
14.Orlovský PavelJahůdka Petr-68-47-72386
15.Vlček PavelRačák Vítězslav8-733 3196
16.Hladil DavidPlhák Jan ml.954  30106
17.Orlovský PavelBojko Karel         
18.Bazalka MichalJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladil David22Račák Vítězslav13
Orlovský Pavel21Plhák Jan ml.04
Bazalka Michal12Bojko Karel30
Vlček Pavel31Jahůdka Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Kokinopulos Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32441:504TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrla Jaroslav
Pustějovský Stanislav
 
 
Karal Martin
Oharek David
 
 
8-53-883210
2.Hrabica Marián
Glac Michal
 
 
Dufek Jakub
Bělík Šimon
 
 
5-5-5-5 1311
3.Hrabica MariánBělík Šimon-5-7-10  0312
4.Škrla JaroslavOharek David-15-8-5  0313
5.Glac MichalDufek Jakub-88-10-6 1314
6.Pustějovský StanislavKaral Martin959  3024
7.Škrla JaroslavBělík Šimon-6-7-10  0325
8.Glac MichalOharek David-7-9-6  0326
9.Pustějovský StanislavDufek Jakub336  3036
10.Hrabica MariánKaral Martin8-6-310-52337
11.Glac MichalBělík Šimon-1-7-4  0338
12.Pustějovský StanislavOharek David5510  3048
13.Hrabica MariánDufek Jakub-5-289-152349
14.Škrla JaroslavKaral Martin58-7-6-1123410
15.Pustějovský StanislavBělík Šimon66   20  
16.Hrabica MariánOharek David         
17.Škrla JaroslavDufek Jakub         
18.Glac MichalKaral Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabica Marián03Bělík Šimon30
Škrla Jaroslav03Oharek David21
Glac Michal03Dufek Jakub21
Pustějovský Stanislav30Karal Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Šimonovský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí:Hrabec Tomáš
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:41713:776TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
Bugaj Pavel
Solanský Pavel
 
 
77-10-8-92301
2.Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
 
 
Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
 
 
-8119-793211
3.Slováček LiborČernocký Dominik-65-7-7 1312
4.Cvečko DanielBugaj Pavel-6-13-5  0313
5.Vlk RadekJurdzin Tomáš99-6-1083223
6.Sagáčik ŠtefanSolanský Pavel710-39 3133
7.Cvečko DanielČernocký Dominik-39-2-6 1334
8.Vlk RadekBugaj Pavel-127-7-13 1335
9.Sagáčik ŠtefanJurdzin Tomáš910-11-8-52336
10.Slováček LiborSolanský Pavel119-4-9113246
11.Vlk RadekČernocký Dominik-7-4-3  0347
12.Sagáčik ŠtefanBugaj Pavel9-134-6-62348
13.Slováček LiborJurdzin Tomáš547  3058
14.Cvečko DanielSolanský Pavel-6-48893268
15.Sagáčik ŠtefanČernocký Dominik689  3078
16.Slováček LiborBugaj Pavel-12-7128-22379
17.Cvečko DanielJurdzin Tomáš-65-67113289
18.Vlk RadekSolanský Pavel8-7-108-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor22Černocký Dominik31
Cvečko Daniel22Bugaj Pavel40
Vlk Radek13Jurdzin Tomáš13
Sagáčik Štefan22Solanský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Krupník Lukáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:Dolegovský Patrik
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25581:523TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Krupník Jan
 
 
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
-9-911-7 1301
2.Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
 
 
Palásek Michal
Křenek Tomáš
 
 
769  3011
3.Uhlář RadimKřenek Tomáš-1055-863221
4.Krupník JanLapisz Břetislav-8-1110-4 1322
5.Bystřičan JosefKovačik Jakub-8-54-10 1323
6.Velebil LukášKupec Rostislav883  3033
7.Krupník JanKřenek Tomáš10-12117 3143
8.Bystřičan JosefLapisz Břetislav-4281 3153
9.Velebil LukášKovačik Jakub649  3063
10.Uhlář RadimKupec Rostislav856  3073
11.Bystřičan JosefKřenek Tomáš-119-12883283
12.Velebil LukášLapisz Břetislav5-6-10-3 1384
13.Uhlář RadimKovačik Jakub-4-2-12  0385
14.Krupník JanKupec Rostislav-9-971063295
15.Velebil LukášKřenek Tomáš-97-88532105
16.Uhlář RadimLapisz Břetislav         
17.Krupník JanKovačik Jakub         
18.Bystřičan JosefKupec Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim21Křenek Tomáš04
Krupník Jan21Lapisz Břetislav21
Bystřičan Josef21Kovačik Jakub21
Velebil Lukáš31Kupec Rostislav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS