Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:Jágr Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30206:358SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Keroušová Michaela
Matějovská Anna
 
 
-4-26-1 1301
2.Klempířová JiřinaPoláková Veronika-8-2-7  0302
3.Pospíšilová CarmenKeroušová Michaela-8-7-5  0303
4.Dvořáková LenkaMatějovská Anna-8-4-4  0304
5.Pospíšilová CarmenPoláková Veronika-3-4-3  0305
6.Klempířová JiřinaMatějovská Anna-9-79-4 1306
7.Dvořáková LenkaKeroušová Michaela-0-6-5  0307
8.Pospíšilová CarmenMatějovská Anna-69-6-7 1308
9.Dvořáková LenkaPoláková Veronika-7-11-10  0309
10.Klempířová JiřinaKeroušová Michaela-10-9-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempířová Jiřina03Poláková Veronika30
Pospíšilová Carmen03Keroušová Michaela30
Dvořáková Lenka03Matějovská Anna30
Utkání byl přítomen komisař Michal Jozef.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15345:356TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlíková Michaela
Diblíková Klára
 
 
Pěnkavová Kristýna
Polívková Barbora
 
 
914-89 3110
2.Rohlíková MichaelaJírová Monika-5-11-3  0311
3.Stránská AnnaPěnkavová Kristýna-9-599-72312
4.Diblíková KláraPolívková Barbora12159  3022
5.Stránská AnnaJírová Monika-7-7-9  0323
6.Rohlíková MichaelaPolívková Barbora589  3033
7.Diblíková KláraPěnkavová Kristýna-9-4-8  0334
8.Stránská AnnaPolívková Barbora-5979 3144
9.Diblíková KláraJírová Monika9-6716 3154
10.Rohlíková MichaelaPěnkavová Kristýna6108  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rohlíková Michaela21Jírová Monika21
Stránská Anna12Pěnkavová Kristýna21
Diblíková Klára21Polívková Barbora03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:Janeček Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:21372:399SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Klempererová Anna
Sazimová Terezie
 
 
91010  3010
2.Kacálková KristýnaSedloňová Aneta86-5-8-82311
3.Nováková EvaSazimová Terezie-116-9-9 1312
4.Schneiderová JanaŠtrofová Tereza-2-88-6 1313
5.Nováková EvaSedloňová Aneta8-8137 3123
6.Kacálková KristýnaŠtrofová Tereza9-4-6993233
7.Schneiderová JanaSazimová Terezie7-9-510-32334
8.Nováková EvaŠtrofová Tereza637  3044
9.Schneiderová JanaSedloňová Aneta76-9-3-62345
10.Kacálková KristýnaSazimová Terezie8-6-3-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna12Sedloňová Aneta21
Nováková Eva21Sazimová Terezie30
Schneiderová Jana03Štrofová Tereza12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:35Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23374:393TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová Niamh
Allertová Sára ml.
 
 
Tenglová Vendula
Vajcová Kateřina
 
 
-6-6-6  0301
2.Štricová NiamhPokorná Tereza34-84 3111
3.Allertová Sára ml.Vajcová Kateřina7-8-8-9 1312
4.Sommerová HelenaTenglová Vendula-10510-8-92313
5.Allertová Sára ml.Pokorná Tereza1211-116 3123
6.Štricová NiamhTenglová Vendula-6-1010-6 1324
7.Sommerová HelenaVajcová Kateřina4-9-6-5 1325
8.Allertová Sára ml.Tenglová Vendula-10-12-5  0326
9.Sommerová HelenaPokorná Tereza911-88 3136
10.Štricová NiamhVajcová Kateřina-89-39103246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štricová Niamh21Pokorná Tereza03
Allertová Sára ml.12Vajcová Kateřina21
Sommerová Helena12Tenglová Vendula30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15381:363SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará Kateřina
Bošinová Veronika
 
 
Kaucká Olga
Hagino Petra
 
 
9-1269 3110
2.Bošinová AnetaKaucká Olga799  3020
3.Bošinová VeronikaHlaváčková Lenka-9878 3130
4.Stará KateřinaHagino Petra985  3040
5.Bošinová VeronikaKaucká Olga-711-5-7 1341
6.Bošinová AnetaHagino Petra-8-9-10  0342
7.Stará KateřinaHlaváčková Lenka79-88 3152
8.Bošinová VeronikaHagino Petra-710-15-6 1353
9.Stará KateřinaKaucká Olga1097  3063
10.Bošinová AnetaHlaváčková Lenka-8-686-182364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Aneta12Kaucká Olga12
Bošinová Veronika12Hlaváčková Lenka12
Stará Kateřina30Hagino Petra21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS