Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22568:511TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutil Libor
Kutil Šimon
 
 
Petr Michal
Procházka Ondřej
 
 
14-6910 3110
2.Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
7-8135 3120
3.Kutil ŠimonVoráč Pavel-8-7-6  0321
4.Kutil LiborKaluža Tomáš-8-6-5  0322
5.Obalil JiříPetr Michal-9771 3132
6.Bezděk LubošProcházka Ondřej469  3042
7.Kutil LiborVoráč Pavel-59-83103252
8.Obalil JiříKaluža Tomáš54-4-8-72353
9.Bezděk LubošPetr Michal81010  3063
10.Kutil ŠimonProcházka Ondřej799  3073
11.Obalil JiříVoráč Pavel127-7-4-92374
12.Bezděk LubošKaluža Tomáš578  3084
13.Kutil ŠimonPetr Michal44-4-10-82385
14.Kutil LiborProcházka Ondřej10-875 3195
15.Bezděk LubošVoráč Pavel6-9710 31105
16.Kutil ŠimonKaluža Tomáš-42   11  
17.Kutil LiborPetr Michal         
18.Obalil JiříProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Šimon12Voráč Pavel22
Kutil Libor21Kaluža Tomáš21
Obalil Jiří12Petr Michal12
Bezděk Luboš40Procházka Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice CVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36658:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Stanislav
Filák Tomáš
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
-8-5-10  0301
2.Netolička Lubomír
Pečinka Lukáš
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
7510  3011
3.Netolička LubomírKřepela Radim-7-5-9  0312
4.Pečinka LukášPačinek Jakub5-276 3122
5.Jelínek StanislavKrása Petr ml.8-468 3132
6.Filák TomášTěžký Pavel12-4-11-12 1333
7.Pečinka LukášKřepela Radim9-6-210-22334
8.Jelínek StanislavPačinek Jakub-8872 3144
9.Filák TomášKrása Petr ml.9-587 3154
10.Netolička LubomírTěžký Pavel-12-2-7  0355
11.Jelínek StanislavKřepela Radim5-857 3165
12.Filák TomášPačinek Jakub-17-67-7 1366
13.Netolička LubomírKrása Petr ml.85-6-853276
14.Pečinka LukášTěžký Pavel9-7-68-102377
15.Filák TomášKřepela Radim4-10-7463287
16.Netolička LubomírPačinek Jakub-67-8-8 1388
17.Pečinka LukášKrása Petr ml.-687-9-72389
18.Jelínek StanislavTěžký Pavel736  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolička Lubomír13Křepela Radim22
Pečinka Lukáš13Pačinek Jakub22
Jelínek Stanislav40Krása Petr ml.13
Filák Tomáš22Těžký Pavel31
Vrchní rozhodčí nastoupil od začátku utkání jako hráč



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33462:529TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Černý Radek
Juřík Adam
 
 
1268  3010
2.Paták Radek
Rotrekl Lukáš
 
 
Fischer Karel
Lučko Martin
 
 
7-8-77-102311
3.Vojtěch MartinLučko Martin-9109-10-52312
4.Kvapil ZdeněkFischer Karel-8-3-5  0313
5.Paták RadekJuřík Adam-6-848-62314
6.Rotrekl LukášČerný Radek-5-9-4  0315
7.Kvapil ZdeněkLučko Martin7-13-4693225
8.Paták RadekFischer Karel-11-8-7  0326
9.Rotrekl LukášJuřík Adam1010-8-10-102327
10.Vojtěch MartinČerný Radek-7-9-8  0328
11.Paták RadekLučko Martin6-7-8-7 1329
12.Rotrekl LukášFischer Karel1213-45 3139
13.Vojtěch MartinJuřík Adam7-5-8-3 13310
14.Kvapil ZdeněkČerný Radek8    10  
15.Rotrekl LukášLučko Martin         
16.Vojtěch MartinFischer Karel         
17.Kvapil ZdeněkJuřík Adam         
18.Paták RadekČerný Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Martin03Lučko Martin21
Kvapil Zdeněk11Fischer Karel21
Paták Radek03Juřík Adam30
Rotrekl Lukáš12Černý Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27587:545TJ Sokol Hlubočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Jakub
Navrátil Václav
 
 
Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
-7-6-9  0301
2.Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
Adam Petr
Ondrovčák Ladislav
 
 
106-108 3111
3.Kovář JakubAndorko Pavel-9-8-7  0312
4.Navrátil VáclavNechvátal Petr97-96 3122
5.Pořízek JosefOndrovčák Ladislav-86-66-62323
6.Sirbu JakubAdam Petr-8-911-11 1324
7.Navrátil VáclavAndorko Pavel-5-96633234
8.Pořízek JosefNechvátal Petr7512  3044
9.Sirbu JakubOndrovčák Ladislav-868-983254
10.Kovář JakubAdam Petr-8-9-8  0355
11.Pořízek JosefAndorko Pavel-9898 3165
12.Sirbu JakubNechvátal Petr989  3075
13.Kovář JakubOndrovčák Ladislav-8-9-8  0376
14.Navrátil VáclavAdam Petr6-785 3186
15.Sirbu JakubAndorko Pavel998  3096
16.Kovář JakubNechvátal Petr-8766 31106
17.Navrátil VáclavOndrovčák Ladislav-10    01  
18.Pořízek JosefAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Jakub13Andorko Pavel13
Navrátil Václav30Nechvátal Petr04
Pořízek Josef21Ondrovčák Ladislav21
Sirbu Jakub31Adam Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:Orel Ivančice ARozhodčí:Zimola Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36615:612Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Javůrek Tomáš
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-14-11-9  0301
2.Škvařil Petr
Vičík Oldřich
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
7-1069 3111
3.Babák PetrŠtěpán Libor310-6-7-22312
4.Škvařil PetrCísarík Pavel-8-5-6  0313
5.Javůrek TomášPeška Ladislav72-93 3123
6.Vičík OldřichŠlapanský Jan-9874 3133
7.Škvařil PetrŠtěpán Libor-7-7-11  0334
8.Javůrek TomášCísarík Pavel-1-88-6 1335
9.Vičík OldřichPeška Ladislav379  3045
10.Babák PetrŠlapanský Jan-8-68943255
11.Javůrek Tomᚊtěpán Libor11-7-7-8 1356
12.Vičík OldřichCísarík Pavel-8-6312-52357
13.Babák PetrPeška Ladislav5105  3067
14.Škvařil PetrŠlapanský Jan7-77-7-102368
15.Vičík OldřichŠtěpán Libor-3-95-3 1369
16.Babák PetrCísarík Pavel-121232 3179
17.Škvařil PetrPeška Ladislav-6-86-8 13710
18.Javůrek Tomᚊlapanský Jan-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr31Štěpán Libor40
Škvařil Petr04Císarík Pavel31
Javůrek Tomáš12Peška Ladislav13
Vičík Oldřich22Šlapanský Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13463:391SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Tůma Karel
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Kytner Matěj
 
 
2-478 3110
2.Slavíček Martin
Kulhánek Jaroslav
 
 
Hruška Pavel
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
6612  3020
3.Kulhánek JaroslavKytner Matěj9-68-7-82321
4.Fila MartinDospíšil Pavel ml.1292  3031
5.Tůma KarelHruška Pavel9711  3041
6.Slavíček MartinCvrkal Rudolf ml.748  3051
7.Fila MartinKytner Matěj-1010710 3161
8.Tůma KarelDospíšil Pavel ml.-9946 3171
9.Slavíček MartinHruška Pavel8910  3081
10.Kulhánek JaroslavCvrkal Rudolf ml.-8-8-6  0382
11.Tůma KarelKytner Matěj-889-1073292
12.Slavíček MartinDospíšil Pavel ml.-6410-9832102
13.Kulhánek JaroslavHruška Pavel-1    01  
14.Fila MartinCvrkal Rudolf ml.         
15.Slavíček MartinKytner Matěj         
16.Kulhánek JaroslavDospíšil Pavel ml.         
17.Fila MartinHruška Pavel         
18.Tůma KarelCvrkal Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kulhánek Jaroslav02Kytner Matěj12
Fila Martin20Dospíšil Pavel ml.03
Tůma Karel30Hruška Pavel02
Slavíček Martin30Cvrkal Rudolf ml.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline