Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lažánky AVrchní
rozhodčí:
Galla Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30299:402TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Milan
Brandštettr Tomáš
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-1312-77-62301
2.Galla Martin
Sova Jan
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-6-5-4  0302
3.Sova JanDamborský Bohumil-47-11-4 1303
4.Galla MartinHimal Tomáš-6-11-10  0304
5.Kadlec MilanZajíc René-5-7-4  0305
6.Brandštettr TomášKonečný Jaroslav-9-119-6 1306
7.Galla MartinDamborský Bohumil67-9-6-112307
8.Kadlec MilanHimal Tomáš9-5-4-9 1308
9.Brandštettr TomášZajíc René-11-4-5  0309
10.Sova JanKonečný Jaroslav-9-8-9  03010
11.Kadlec MilanDamborský Bohumil-4    01  
12.Brandštettr TomášHimal Tomáš         
13.Sova JanZajíc René         
14.Galla MartinKonečný Jaroslav         
15.Brandštettr TomášDamborský Bohumil         
16.Sova JanHimal Tomáš         
17.Galla MartinZajíc René         
18.Kadlec MilanKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sova Jan02Damborský Bohumil20
Galla Martin02Himal Tomáš20
Kadlec Milan02Zajíc René20
Brandštettr Tomáš02Konečný Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11419:318TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
5-34-973210
2.Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
Kolbert Radek
Škorpík Jan
 
 
-10108-793220
3.Dočekal PetrKolbert Radek10-79-543230
4.Kopřiva TomášZáděra František-713-3-2 1331
5.Musil OndřejZáděra Kamil29-89 3141
6.Prachař MarekŠkorpík Jan428  3051
7.Kopřiva TomášKolbert Radek337  3061
8.Musil OndřejZáděra František6210  3071
9.Prachař MarekZáděra Kamil567  3081
10.Dočekal PetrŠkorpík Jan663  3091
11.Musil OndřejKolbert Radek5-1058 31101
12.Prachař MarekZáděra František8-9   11  
13.Dočekal PetrZáděra Kamil         
14.Kopřiva Tomᚊkorpík Jan         
15.Prachař MarekKolbert Radek         
16.Dočekal PetrZáděra František         
17.Kopřiva TomášZáděra Kamil         
18.Musil OndřejŠkorpík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočekal Petr20Kolbert Radek03
Kopřiva Tomáš11Záděra František11
Musil Ondřej30Záděra Kamil02
Prachař Marek20Škorpík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15501:426TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
Kovář Josef st.
Zimek Jaroslav
 
 
-59610 3110
2.Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
Kazdera Pavel
Koc František
 
 
510-10-973220
3.Levardi RobertZimek Jaroslav7-1013-6-102321
4.Rotrekl MichalKazdera Pavel985  3031
5.Hofírek DominikKoc František985  3041
6.Vojtěch TomášKovář Josef st.-4-9111043251
7.Rotrekl MichalZimek Jaroslav7-5-66-92352
8.Hofírek DominikKazdera Pavel1162  3062
9.Vojtěch TomášKoc František10-6107 3172
10.Levardi RobertKovář Josef st.827  3082
11.Hofírek DominikZimek Jaroslav88-9-773292
12.Vojtěch TomášKazdera Pavel89-96 31102
13.Levardi RobertKoc František         
14.Rotrekl MichalKovář Josef st.         
15.Vojtěch TomášZimek Jaroslav         
16.Levardi RobertKazdera Pavel         
17.Rotrekl MichalKoc František         
18.Hofírek DominikKovář Josef st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levardi Robert11Zimek Jaroslav21
Rotrekl Michal11Kazdera Pavel03
Hofírek Dominik30Koc František02
Vojtěch Tomáš30Kovář Josef st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31352:415KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlíbek David
Burda Radim
 
 
Ondra Milan
Šalamoun Lubomír
 
 
-7-467-52301
2.Hanák Petr
Kleinhampl Miroslav
 
 
Adam Petr
Musil Tomáš
 
 
-37-2-7 1302
3.Chlíbek DavidAdam Petr-5-9-4  0303
4.Burda RadimŠalamoun Lubomír-6-8-9  0304
5.Kleinhampl MiroslavMusil Tomáš9-11-7-10 1305
6.Hanák PetrOndra Milan7-611-9-42306
7.Burda RadimAdam Petr-7-6-4  0307
8.Kleinhampl MiroslavŠalamoun Lubomír-3-6-8  0308
9.Hanák PetrMusil Tomáš5-1234 3118
10.Chlíbek DavidOndra Milan-5-77-9 1319
11.Kleinhampl MiroslavAdam PetrWO    3029
12.Hanák PetrŠalamoun Lubomír-11-4-9  03210
13.Chlíbek DavidMusil Tomáš10    10  
14.Burda RadimOndra Milan         
15.Hanák PetrAdam Petr         
16.Chlíbek DavidŠalamoun Lubomír         
17.Burda RadimMusil Tomáš         
18.Kleinhampl MiroslavOndra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlíbek David02Adam Petr20
Burda Radim02Šalamoun Lubomír30
Kleinhampl Miroslav02Musil Tomáš11
Hanák Petr12Ondra Milan20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Komořany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31680:666TJ Holásky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Josef
Žilka Milan
 
 
Hynšt Martin
Götz Bořivoj
 
 
-99413 3110
2.Vysloužil Jan
Sýkora Josef
 
 
Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
-1011-5-9 1311
3.Pospíšil JosefHorák Petr879  3021
4.Sýkora JosefHynšt Martin-5-998-62322
5.Žilka MilanFrimmer Ján-9694 3132
6.Vysloužil JanGötz Bořivoj5910  3042
7.Sýkora JosefHorák Petr-412-9-11 1343
8.Žilka MilanHynšt Martin-2-6-6  0344
9.Vysloužil JanFrimmer Ján67-714 3154
10.Pospíšil JosefGötz Bořivoj988  3064
11.Žilka MilanHorák Petr-12913-9-92365
12.Vysloužil JanHynšt Martin966  3075
13.Pospíšil JosefFrimmer Ján295  3085
14.Sýkora JosefGötz Bořivoj11-7-3-8 1386
15.Vysloužil JanHorák Petr-7-106683296
16.Pospíšil JosefHynšt Martin-910-96-52397
17.Sýkora JosefFrimmer Ján-3-5-10  0398
18.Žilka MilanGötz Bořivoj6-810-61032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Josef31Horák Petr22
Sýkora Josef04Hynšt Martin31
Žilka Milan22Frimmer Ján13
Vysloužil Jan40Götz Bořivoj13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36629:649TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wünsch Vlastimil
Štěpánek Luděk
 
 
Barč Andrej
Střítežský Roman
 
 
-8-27-3 1301
2.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
6-11-6723211
3.Wünsch VlastimilStřítežský Roman-2-5-4  0312
4.Cvrkal RichardChmelík Daniel4-107-7-52313
5.Štěpánek LuděkSchwarz Milan-7-48-8 1314
6.Cvrkal RudolfBarč Andrej554  3024
7.Cvrkal RichardStřítežský Roman-8-6-10  0325
8.Štěpánek LuděkChmelík Daniel-7-5-7  0326
9.Cvrkal RudolfSchwarz Milan-3884 3136
10.Šplíchal JiříBarč Andrej-9-9161273246
11.Štěpánek LuděkStřítežský Roman8-8-910-52347
12.Cvrkal RudolfChmelík Daniel433  3057
13.Šplíchal JiříSchwarz Milan9-4-915-82358
14.Cvrkal RichardBarč Andrej-65106 3168
15.Cvrkal RudolfStřítežský Roman1047  3078
16.Šplíchal JiříChmelík Daniel968  3088
17.Cvrkal RichardSchwarz Milan-1-5-6  0389
18.Štěpánek LuděkBarč Andrej10-8-810-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wünsch Vlastimil01Střítežský Roman31
Cvrkal Richard13Chmelík Daniel22
Štěpánek Luděk04Schwarz Milan31
Cvrkal Rudolf40Barč Andrej13
Šplíchal Jiří21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS