Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34424:523SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
8-87-6133210
2.Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
Vermouzek František
Doležal Jiří
 
 
-1-87753220
3.Svoboda JanŠípka Zdeněk-4-5-13  0321
4.Sehnal StanislavVermouzek František-57-9-9 1322
5.Koumar JiříFučík Petr5-15-4-62323
6.Zouhar MichalDoležal Jiří6106  3033
7.Sehnal StanislavŠípka Zdeněk-49-8-5 1334
8.Koumar JiříVermouzek František-46-1-13 1335
9.Zouhar MichalFučík Petr-8-6-9  0336
10.Svoboda JanDoležal Jiří-5914-8-82337
11.Koumar JiříŠípka Zdeněk-7-2-5  0338
12.Zouhar MichalVermouzek František7-11-8-8 1339
13.Svoboda JanFučík Petr-4-88-5 13310
14.Sehnal StanislavDoležal Jiří9    10  
15.Zouhar MichalŠípka Zdeněk         
16.Svoboda JanVermouzek František         
17.Sehnal StanislavFučík Petr         
18.Koumar JiříDoležal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan03Šípka Zdeněk30
Sehnal Stanislav02Vermouzek František30
Koumar Jiří03Fučík Petr30
Zouhar Michal12Doležal Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32597:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
6-8-8-9 1301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
857  3011
3.Krejčí DaliborKřepela Lubomír6910  3021
4.Robek PetrSuchý Petr-5-2-4  0322
5.Rotrekl DavidCetkovský Martin-6-6-9  0323
6.Ječmínek RadekKrása Petr st.-125106 3133
7.Robek PetrKřepela Lubomír11-39-11-82334
8.Rotrekl DavidSuchý Petr7-7-11-8 1335
9.Ječmínek RadekCetkovský Martin5-7-7-2 1336
10.Krejčí DaliborKrása Petr st.42-97 3146
11.Rotrekl DavidKřepela Lubomír877  3056
12.Ječmínek RadekSuchý Petr5-9-2-9 1357
13.Krejčí DaliborCetkovský Martin106-104 3167
14.Robek PetrKrása Petr st.-6-11-5  0368
15.Ječmínek RadekKřepela Lubomír-42812 3178
16.Krejčí DaliborSuchý Petr679  3088
17.Robek PetrCetkovský Martin-3-7-6  0389
18.Rotrekl DavidKrása Petr st.11-9310 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor40Křepela Lubomír13
Robek Petr04Suchý Petr31
Rotrekl David22Cetkovský Martin31
Ječmínek Radek22Krása Petr st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29658:629Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkalová Gabriela
Kapusta Ján
 
 
Bil Martin
Spirit Michal
 
 
-9-9-9  0301
2.Masařík Radim
Beneš Zbyněk
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
888  3011
3.Beneš ZbyněkDragan Tomáš9-810-9-82312
4.Dočkalová GabrielaMacháň David8-94-9113222
5.Masařík RadimBil Martin-6-8-10  0323
6.Kapusta JánSpirit Michal10616  3033
7.Dočkalová GabrielaDragan Tomáš8-689 3143
8.Masařík RadimMacháň David-811-9-3 1344
9.Kapusta JánBil Martin495  3054
10.Beneš ZbyněkSpirit Michal9911  3064
11.Masařík RadimDragan Tomáš87-1210 3174
12.Kapusta JánMacháň David8-4-10-3 1375
13.Beneš ZbyněkBil Martin-5-9-11  0376
14.Dočkalová GabrielaSpirit Michal87-114 3186
15.Kapusta JánDragan Tomáš9-9-95-62387
16.Beneš ZbyněkMacháň David7107  3097
17.Dočkalová GabrielaBil Martin-68-11-8 1398
18.Masařík RadimSpirit Michal776  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Zbyněk22Dragan Tomáš22
Dočkalová Gabriela31Macháň David22
Masařík Radim22Bil Martin31
Kapusta Ján22Spirit Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17525:450KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Sedláček Radek
Zubal Ladislav
 
 
36-4-7103210
2.Novák Dominik
Drápal Petr
 
 
Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
326  3020
3.Beránek PavelSedláček Radek-4-11109-112321
4.Srna AntonínKalousek Viktor7106  3031
5.Novák DominikZubal Ladislav105-108 3141
6.Drápal PetrBastl Pavel457  3051
7.Srna AntonínSedláček Radek9-28-7-102352
8.Novák DominikKalousek Viktor-91099 3162
9.Drápal PetrZubal Ladislav967  3072
10.Beránek PavelBastl Pavel811-98 3182
11.Novák DominikSedláček Radek2-6-5-7 1383
12.Drápal PetrKalousek Viktor3-9815 3193
13.Beránek PavelZubal Ladislav9-78-9732103
14.Srna AntonínBastl Pavel         
15.Drápal PetrSedláček Radek         
16.Beránek PavelKalousek Viktor         
17.Srna AntonínZubal Ladislav         
18.Novák DominikBastl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beránek Pavel21Sedláček Radek30
Srna Antonín11Kalousek Viktor03
Novák Dominik21Zubal Ladislav03
Drápal Petr30Bastl Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21502:484Orel Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
Šebeček Marek
Vojáček Jaromír
 
 
-5-5-2  0301
2.Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
Salajka Jaroslav ml.
Heřmanský Martin
 
 
89-6-883211
3.Harna VáclavŠebeček Marek-487-4103221
4.Křepela ZdeněkVojáček Jaromír-7-10-6  0322
5.Sekanina JanSalajka Jaroslav ml.5511  3032
6.Svěrák MartinHeřmanský Martin106-57 3142
7.Křepela ZdeněkŠebeček Marek-8-9-10  0343
8.Sekanina JanVojáček Jaromír7911  3053
9.Svěrák MartinSalajka Jaroslav ml.10-5-6593263
10.Harna VáclavHeřmanský Martin6411  3073
11.Sekanina JanŠebeček Marek-1010-115-112374
12.Svěrák MartinVojáček Jaromír89-6-263284
13.Harna VáclavSalajka Jaroslav ml.887  3094
14.Křepela ZdeněkHeřmanský Martin559  30104
15.Svěrák MartinŠebeček Marek         
16.Harna VáclavVojáček Jaromír         
17.Křepela ZdeněkSalajka Jaroslav ml.         
18.Sekanina JanHeřmanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harna Václav30Šebeček Marek21
Křepela Zdeněk12Vojáček Jaromír12
Sekanina Jan21Salajka Jaroslav ml.03
Svěrák Martin30Heřmanský Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 12:30 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30312:383TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Aleš
Skoupý Michal
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
-66-7-6 1301
2.Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
Rulíšek Karel
Spáčil Tomáš
 
 
-8-6-7  0302
3.Zukal AlešMráz David-7-86-5 1303
4.Trávníčková KarlaRulíšek Karel-9-5-2  0304
5.Fiala KarelSpáčil Tomáš9-7-9-9 1305
6.Skoupý MichalJelínek Marek-10-810-9 1306
7.Trávníčková KarlaMráz David-6-7-8  0307
8.Fiala KarelRulíšek Karel9-9-5-8 1308
9.Skoupý MichalSpáčil Tomáš-10-19-3 1309
10.Zukal AlešJelínek MarekWO    3019
11.Fiala KarelMráz David-11-9-7  03110
12.Skoupý MichalRulíšek Karel-3    01  
13.Zukal AlešSpáčil Tomáš         
14.Trávníčková KarlaJelínek Marek         
15.Skoupý MichalMráz David         
16.Zukal AlešRulíšek Karel         
17.Trávníčková KarlaSpáčil Tomáš         
18.Fiala KarelJelínek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zukal Aleš01Mráz David30
Trávníčková Karla02Rulíšek Karel20
Fiala Karel03Spáčil Tomáš20
Skoupý Michal02Jelínek Marek10
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS