Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:166:49 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surman Damien
Šereš Samuel
 
 
Zelinka Vladimír
Štefánek Vlastimil
 
 
     0301
2.Novotná Eliška
Šerešová Timea
 
 
Zůbková Lenka
Šálek Karel
 
 
     0302
3.Novotná EliškaZelinka Vladimír     0303
4.Surman DamienŠtefánek Vlastimil     0304
5.Šerešová TimeaZůbková Lenka     0305
6.Šereš SamuelŠálek Karel     3015
7.Surman DamienZelinka Vladimír     0316
8.Šerešová TimeaŠtefánek Vlastimil     0317
9.Šereš SamuelZůbková Lenka     0318
10.Novotná EliškaŠálek Karel     0319
11.Šerešová TimeaZelinka Vladimír     03110
12.Šereš SamuelŠtefánek Vlastimil     03111
13.Novotná EliškaZůbková Lenka     03112
14.Surman DamienŠálek Karel     03113
15.Šereš SamuelZelinka Vladimír     03114
16.Novotná EliškaŠtefánek Vlastimil     03115
17.Surman DamienZůbková Lenka     31215
18.Šerešová TimeaŠálek Karel     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotná Eliška04Zelinka Vladimír40
Surman Damien13Štefánek Vlastimil40
Šerešová Timea04Zůbková Lenka31
Šereš Samuel13Šálek Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek Jindřich
Parák Lukáš
 
 
Profota Zdeněk
Profota Adam
 
 
     3010
2.Hrubý Petr
Kudrna Jaromír
 
 
Petřík Marek
Petřík Tadeáš
 
 
     3020
3.Kudrna JaromírProfota Zdeněk     3030
4.Valoušek JindřichProfota Adam     3040
5.Hrubý PetrPetřík Marek     1341
6.Parák LukášPetřík Tadeáš     3151
7.Valoušek JindřichProfota Zdeněk     3161
8.Hrubý PetrProfota Adam     3071
9.Parák LukášPetřík Marek     1372
10.Kudrna JaromírPetřík Tadeáš     3082
11.Hrubý PetrProfota Zdeněk     3092
12.Parák LukášProfota Adam     30102
13.Kudrna JaromírPetřík Marek     31112
14.Valoušek JindřichPetřík Tadeáš     30122
15.Parák LukášProfota Zdeněk     31132
16.Kudrna JaromírProfota Adam     31142
17.Valoušek JindřichPetřík Marek     23143
18.Hrubý PetrPetřík Tadeáš     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudrna Jaromír40Profota Zdeněk04
Valoušek Jindřich31Profota Adam04
Hrubý Petr31Petřík Marek31
Parák Lukáš31Petřík Tadeáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21 Tělovýchovná jednota Mikulčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Křižka Martin
Jahoda Viktor
 
 
     0301
2.Straková Agáta
Zelinka Vlastimil
 
 
Macuch Martin
Šmídová Kamila
 
 
     3011
3.Glos TomášMacuch Martin     3021
4.Zelinka VlastimilKřižka Martin     3131
5.Bartoník JakubŠmídová Kamila     3041
6.Straková AgátaJahoda Viktor     3251
7.Zelinka VlastimilMacuch Martin     3061
8.Bartoník JakubKřižka Martin     2362
9.Straková AgátaŠmídová Kamila     3072
10.Glos TomášJahoda Viktor     0373
11.Valuch DavidMacuch Martin     3083
12.Straková AgátaKřižka Martin     2384
13.Glos Tomᚊmídová Kamila     3094
14.Zelinka VlastimilJahoda Viktor     30104
15.Straková AgátaMacuch Martin     30114
16.Glos TomášKřižka Martin     13115
17.Zelinka VlastimilŠmídová Kamila     30125
18.Valuch DavidJahoda Viktor     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glos Tomáš22Macuch Martin04
Zelinka Vlastimil40Křižka Martin31
Bartoník Jakub11Šmídová Kamila04
Straková Agáta31Jahoda Viktor22
Valuch David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jakub
Marek Jakub
 
 
Chvátal Antonín st.
Pantlík Ladislav
 
 
     0301
2.Svoboda Libor
Břeský Zdeněk
 
 
Kostelanský Stanislav
Hála Josef
 
 
     3011
3.Svoboda JakubPantlík Ladislav     0312
4.Svoboda LiborHála Josef     0313
5.Břeský ZdeněkChvátal Antonín st.     1314
6.Marek JakubKostelanský Stanislav     3124
7.Svoboda LiborPantlík Ladislav     0325
8.Břeský ZdeněkHála Josef     2326
9.Marek JakubChvátal Antonín st.     3236
10.Svoboda JakubKostelanský Stanislav     0337
11.Břeský ZdeněkPantlík Ladislav     0338
12.Marek JakubHála Josef     0339
13.Svoboda JakubChvátal Antonín st.     03310
14.Svoboda LiborKostelanský Stanislav     03311
15.Marek JakubPantlík Ladislav     03312
16.Svoboda JakubHála Josef     23313
17.Svoboda LiborChvátal Antonín st.     13314
18.Břeský ZdeněkKostelanský Stanislav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jakub04Pantlík Ladislav40
Svoboda Libor04Hála Josef40
Břeský Zdeněk04Chvátal Antonín st.31
Marek Jakub22Kostelanský Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:32 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grabovský Jaroslav st.
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Bruckner Pavel
Chimiák Petr
 
 
     3210
2.Varmuža Mikuláš
Procháska Stanislav
 
 
Šeda Roman
Častulíková Lenka
 
 
     3220
3.Varmuža MikulášChimiák Petr     1321
4.Grabovský Jaroslav ml.Bruckner Pavel     3131
5.Procháska StanislavŠeda Roman     3241
6.Grabovský Jaroslav st.Častulíková Lenka     3051
7.Grabovský Jaroslav ml.Chimiák Petr     3061
8.Procháska StanislavBruckner Pavel     2362
9.Grabovský Jaroslav st.Šeda Roman     3272
10.Varmuža MikulášČastulíková Lenka     3282
11.Procháska StanislavChimiák Petr     0383
12.Grabovský MartinBruckner Pavel     0384
13.Varmuža Mikulᚊeda Roman     3294
14.Grabovský Jaroslav ml.Častulíková Lenka     30104
15.Grabovský MartinKrist Jiří     03105
16.Varmuža MikulášBruckner Pavel     30115
17.Grabovský Jaroslav ml.Šeda Roman     31125
18.Procháska StanislavČastulíková Lenka     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varmuža Mikuláš31Chimiák Petr21
Grabovský Jaroslav ml.40Bruckner Pavel22
Procháska Stanislav13Šeda Roman04
Grabovský Jaroslav st.20Častulíková Lenka13
Grabovský Martin02Krist Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palán František
Cafourek Karel
 
 
Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
     3010
2.Kučera Zdeněk st.
Šibal Denis
 
 
Vymyslický Stanislav ml.
Rybecký Jakub
 
 
     3120
3.Palán FrantišekRybecký Jakub     1321
4.Šibal DenisHruška Jaroslav     3031
5.Cafourek KarelVymyslický Stanislav ml.     3041
6.Kučera Zdeněk st.Příkaský Libor     2342
7.Šibal DenisRybecký Jakub     1343
8.Cafourek KarelHruška Jaroslav     2344
9.Kučera Zdeněk st.Vymyslický Stanislav ml.     3054
10.Palán FrantišekPříkaský Libor     3164
11.Cafourek KarelRybecký Jakub     0365
12.Kučera Zdeněk st.Hruška Jaroslav     3075
13.Palán FrantišekVymyslický Stanislav ml.     3085
14.Šibal DenisPříkaský Libor     2386
15.Kučera Zdeněk st.Rybecký Jakub     3296
16.Palán FrantišekHruška Jaroslav     31106
17.Šibal DenisVymyslický Stanislav ml.     30116
18.Cafourek KarelPříkaský Libor     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palán František31Rybecký Jakub31
Šibal Denis22Hruška Jaroslav13
Cafourek Karel13Vymyslický Stanislav ml.04
Kučera Zdeněk st.31Příkaský Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klečka Jaroslav
Brezina Ondřej
 
 
Ráček Ladislav
Jurčeka Bedřich ml.
 
 
     3210
2.Hromek František st.
Létal Emil
 
 
Matza Pavel
Cuták Jaroslav
 
 
     3020
3.Klečka JaroslavRáček Ladislav     3030
4.Brezina OndřejCuták Jaroslav     3040
5.Létal EmilJurčeka Bedřich ml.     3250
6.Hromek František st.Matza Pavel     3060
7.Brezina OndřejRáček Ladislav     3170
8.Létal EmilCuták Jaroslav     3080
9.Zálešák PetrJurčeka Bedřich ml.     1381
10.Klečka JaroslavMatza Pavel     1382
11.Létal EmilRáček Ladislav     1383
12.Zálešák PetrCuták Jaroslav     1384
13.Klečka JaroslavJurčeka Bedřich ml.     3094
14.Brezina OndřejMatza Pavel     31104
15.Zálešák PetrRáček Ladislav     13105
16.Klečka JaroslavCuták Jaroslav     30115
17.Brezina OndřejJurčeka Bedřich ml.     32125
18.Létal EmilMatza Pavel     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klečka Jaroslav31Ráček Ladislav22
Brezina Ondřej40Cuták Jaroslav13
Létal Emil22Jurčeka Bedřich ml.13
Hromek František st.10Matza Pavel22
Zálešák Petr03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy