Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23523:490TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Petr
Vanka Petr
 
 
Žďárský Zdeněk
Pavlíček Ladislav
 
 
-8657 3110
2.Dufek Stanislav
Jiřička Miroslav
 
 
Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
87-611 3120
3.Vanka PetrŽďárský Zdeněk7-5-124-12321
4.Jiřička MiroslavPavlíček Ladislav577  3031
5.Dufek StanislavKrieger Karel5-76-4-42332
6.Bednář PetrLevý Jiří96-710 3142
7.Jiřička MiroslavŽďárský Zdeněk78-6-463252
8.Zseller JiříPavlíček Ladislav965  3062
9.Bednář PetrKrieger Karel59-910 3172
10.Vanka PetrLevý Jiří-5-4-4  0373
11.Zseller JiříŽďárský Zdeněk-12-8-8  0374
12.Bednář PetrPavlíček Ladislav-7846 3184
13.Vanka PetrKrieger Karel-7-3-8  0385
14.Jiřička MiroslavLevý Jiří-6794 3195
15.Bednář PetrŽďárský Zdeněk477  30105
16.Vanka PetrPavlíček Ladislav         
17.Jiřička MiroslavKrieger Karel         
18.Zseller JiříLevý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vanka Petr03Žďárský Zdeněk22
Jiřička Miroslav30Pavlíček Ladislav03
Dufek Stanislav01Krieger Karel21
Bednář Petr40Levý Jiří12
Zseller Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15476:379TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Gargulák František
Hruban Vladimír
 
 
439  3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Vránová Helena
Kunert Ladislav
 
 
7-685 3120
3.Táborský MichalKunert Ladislav93-92 3130
4.Skála PatrikVránová Helena7-89-1173240
5.Záhorský VladislavGargulák František93-911 3150
6.Kolařík IvanHruban Vladimír867  3060
7.Skála PatrikKunert Ladislav-10-29-9 1361
8.Záhorský VladislavVránová Helena876  3071
9.Kolařík IvanGargulák František4-778 3181
10.Táborský MichalHruban Vladimír-9940 3191
11.Záhorský VladislavKunert Ladislav-4-76-12 1392
12.Kolařík IvanVránová Helena78-9-10732102
13.Táborský MichalGargulák František         
14.Skála PatrikHruban Vladimír         
15.Kolařík IvanKunert Ladislav         
16.Táborský MichalVránová Helena         
17.Skála PatrikGargulák František         
18.Záhorský VladislavHruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal20Kunert Ladislav21
Skála Patrik11Vránová Helena03
Záhorský Vladislav21Gargulák František02
Kolařík Ivan30Hruban Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:17527:443TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňažík Ondřej
Litomiský Petr
 
 
Hrubý Jan
Dusílek Jaromír
 
 
982  3010
2.Erben Michal
Černý Ondřej
 
 
Kučera Dušan
Klouček Martin
 
 
10-1066 3120
3.Litomiský PetrKlouček Martin98-79 3130
4.Erben MichalKučera Dušan9-6-2-4 1331
5.Černý OndřejHrubý Jan10128  3041
6.Kňažík OndřejDusílek Jaromír412  3051
7.Erben MichalKlouček Martin10-38-573261
8.Černý OndřejKučera Dušan-6-466-112362
9.Kňažík OndřejHrubý Jan-933-13-72363
10.Litomiský PetrDusílek Jaromír758  3073
11.Černý OndřejKlouček Martin946  3083
12.Kňažík OndřejKučera Dušan-51047 3193
13.Litomiský PetrHrubý Jan-5-617-92394
14.Erben MichalDusílek Jaromír1096  30104
15.Kňažík OndřejKlouček Martin         
16.Litomiský PetrKučera Dušan         
17.Erben MichalHrubý Jan         
18.Černý OndřejDusílek Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Litomiský Petr21Klouček Martin03
Erben Michal21Kučera Dušan21
Černý Ondřej21Hrubý Jan21
Kňažík Ondřej21Dusílek Jaromír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:hedervári
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37509:559TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Nesvačilová Petra
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
-5-10-6  0301
2.Drahota Jiří
Hedervári Robert
 
 
Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
-74-71073211
3.Nesvačilová PetraDalešický Josef-1-6-5  0312
4.Motlík PavelŤuík Jan9-8-86-92313
5.Hedervári RobertDalešický Tomáš1-431 3123
6.Drahota JiříBaxa Karel53-3-11103233
7.Motlík PavelDalešický Josef-8-99-7 1334
8.Hedervári RobertŤuík Jan-9-86-7 1335
9.Drahota JiříDalešický Tomáš556  3045
10.Nesvačilová PetraBaxa Karel-10-7-10  0346
11.Hedervári RobertDalešický Josef11-6-2-6 1347
12.Drahota JiříŤuík Jan868  3057
13.Nesvačilová PetraDalešický Tomáš-6-7-6  0358
14.Motlík PavelBaxa Karel-9-98883268
15.Pour LukášDalešický Josef-6-6-5  0369
16.Nesvačilová PetraŤuík Jan-7-5-7  03610
17.Motlík PavelDalešický Tomáš         
18.Hedervári RobertBaxa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nesvačilová Petra04Dalešický Josef40
Motlík Pavel12Ťuík Jan31
Hedervári Robert12Dalešický Tomáš12
Drahota Jiří30Baxa Karel12
Pour Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:32692:638SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Brož Patrik
Pastorek Lukáš
 
 
6-11812 3110
2.Houček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
-8-10128-32311
3.Brýna KarelBrož Patrik-876-8-112312
4.Houček JaroslavPastorek Lukáš571  3022
5.Mutl DavidFilípek Martin9-5-5-10 1323
6.Zahradník VáclavKořének František1286  3033
7.Houček JaroslavBrož Patrik3134  3043
8.Mutl DavidPastorek Lukáš9-6-12-4 1344
9.Zahradník VáclavFilípek Martin155-8-9-62345
10.Brýna KarelKořének František-8-125-8 1346
11.Mutl DavidBrož Patrik610-7-10-92347
12.Zahradník VáclavPastorek Lukáš799  3057
13.Brýna KarelFilípek Martin-8-7-8  0358
14.Houček JaroslavKořének František4-639 3168
15.Zahradník VáclavBrož Patrik184  3078
16.Brýna KarelPastorek Lukáš-8-46-7 1379
17.Houček JaroslavFilípek Martin455  3089
18.Mutl DavidKořének František911-11-7-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brýna Karel04Brož Patrik22
Houček Jaroslav40Pastorek Lukáš22
Mutl David04Filípek Martin31
Zahradník Václav31Kořének František22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29633:610TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Manko Viktor
Kuttler Karel
 
 
-8855 3110
2.Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
866  3020
3.Studničný JaromírManko Viktor-4-99-9 1321
4.Klatovský KarelMichálek Vojtěch-68-4-9 1322
5.Oppitz KarelBlaho Martin8-967 3132
6.Hojovec OndřejKuttler Karel795  3042
7.Klatovský KarelManko Viktor-27-4-7 1343
8.Oppitz KarelMichálek Vojtěch-9-889-82344
9.Hojovec OndřejBlaho Martin6-99-963254
10.Studničný JaromírKuttler Karel99-97 3164
11.Oppitz KarelManko Viktor-78-77-62365
12.Hojovec OndřejMichálek Vojtěch6189  3075
13.Studničný JaromírBlaho Martin-10-4-2  0376
14.Klatovský KarelKuttler Karel87-96 3186
15.Hojovec OndřejManko Viktor979  3096
16.Studničný JaromírMichálek Vojtěch-59-7-12 1397
17.Klatovský KarelBlaho Martin-6-854832107
18.Oppitz KarelKuttler Karel-88   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studničný Jaromír13Manko Viktor31
Klatovský Karel22Michálek Vojtěch31
Oppitz Karel12Blaho Martin13
Hojovec Ondřej40Kuttler Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy