Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 - Spořilov, Chodovská 3, České dráhy, Depo kolejových vozidel, hala 518, schodiště 3. 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37508:619TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
9104  3010
2.Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
-7939 3120
3.Krupa ZdeněkHořínek Pavel-7-6-7  0321
4.Kreis PavelTrnka Miloš-4-6-6  0322
5.Mička ZdeněkRychtarik David-312-5-6 1323
6.Čížek VáclavJeřábek Michal10147  3033
7.Kreis PavelHořínek Pavel8-8-6-10 1334
8.Mička ZdeněkTrnka Miloš-510-4-6 1335
9.Čížek VáclavRychtarik David13-5-38-102336
10.Krupa ZdeněkJeřábek Michal-8-2-7  0337
11.Mička ZdeněkHořínek Pavel-2-2-5  0338
12.Čížek VáclavTrnka Miloš-358-893248
13.Krupa ZdeněkRychtarik David-9-3-4  0349
14.Kreis PavelJeřábek Michal-9-108973259
15.Čížek VáclavHořínek Pavel-3-97693269
16.Krupa ZdeněkTrnka Miloš7-6-68-823610
17.Kreis PavelRychtarik David-3-9-7  03  
18.Mička ZdeněkJeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupa Zdeněk04Hořínek Pavel31
Kreis Pavel12Trnka Miloš31
Mička Zdeněk03Rychtarik David30
Čížek Václav31Jeřábek Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30203:338SF SKK EL Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
Zábranský Josef
 
 
Vícha Matěj
Nogoev Zholdoshbek
 
 
-8-3-9  0301
2.Brož Václav
Plošek Lukáš
 
 
Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
-8-4-7  0302
3.Margaritov DimitrNogoev Zholdoshbek-5-9-9  0303
4.Plošek LukášVícha Matěj-5-8-5  0304
5.Zücker RobertŠrytr Petr-4-6-5  0305
6.Zábranský JosefLanžhotský Vojtěch-10-7-8  0306
7.Plošek LukášNogoev Zholdoshbek-3-6-9  0307
8.Zücker RobertVícha Matěj-3-7-7  0308
9.Zábranský JosefŠrytr Petr-47-6-4 1309
10.Margaritov DimitrLanžhotský Vojtěch-9-6-8  03010
11.Zücker RobertNogoev Zholdoshbek-4-5-3  03  
12.Zábranský JosefVícha Matěj         
13.Margaritov DimitrŠrytr Petr         
14.Plošek LukášLanžhotský Vojtěch         
15.Zábranský JosefNogoev Zholdoshbek         
16.Margaritov DimitrVícha Matěj         
17.Plošek Lukᚊrytr Petr         
18.Zücker RobertLanžhotský Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Margaritov Dimitr02Nogoev Zholdoshbek20
Plošek Lukáš02Vícha Matěj20
Zücker Robert02Šrytr Petr20
Zábranský Josef02Lanžhotský Vojtěch20
Bez připomínek Střídání: Zucker-Brož



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21576:492TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
Vacek Bohumil
Kubišta Jan
 
 
91111  3010
2.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Šálek Pavel
Kleinander Michael
 
 
-9983 3120
3.Krieger JanŠálek Pavel-65-8-5 1321
4.Koutník RomanKubišta Jan-62-67-92322
5.Najbertová LucieVacek Bohumil-8-8-10  0323
6.Vokál JanKleinander Michael943  3033
7.Koutník RomanŠálek Pavel-4-86863243
8.Najbertová LucieKubišta Jan-878-8-92344
9.Vokál JanVacek Bohumil8156  3054
10.Krieger JanKleinander Michael8-989 3164
11.Najbertová LucieŠálek Pavel-78-36-132365
12.Vokál JanKubišta Jan1134  3075
13.Krieger JanVacek Bohumil7-665 3185
14.Koutník RomanKleinander Michael447  3095
15.Vokál JanŠálek Pavel7-768 31105
16.Krieger JanKubišta Jan         
17.Koutník RomanVacek Bohumil         
18.Najbertová LucieKleinander Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krieger Jan21Šálek Pavel22
Koutník Roman21Kubišta Jan21
Najbertová Lucie03Vacek Bohumil12
Vokál Jan40Kleinander Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25525:530TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Novotný Marek
Kadavý Ondřej
 
 
4-107-1693210
2.Dušek Jiří
Bláhová Kateřina
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
WO    0311
3.Pestr LuděkKadavý Ondřej-4-5-8  0312
4.Mládek BohuslavChaloupek Petr-77-8-3 1313
5.Dušek JiříNovotný Marek7-9813 3123
6.Doan Manh HungPražák Bohumil713  3033
7.Mládek BohuslavKadavý Ondřej788  3043
8.Dušek JiříChaloupek Petr8-9-5-4 1344
9.Doan Manh HungNovotný Marek1279  3054
10.Pestr LuděkPražák Bohumil98-59 3164
11.Dušek JiříKadavý Ondřej-3-9-5  0365
12.Doan Manh HungChaloupek Petr69-86 3175
13.Pestr LuděkNovotný Marek-4-138993285
14.Mládek BohuslavPražák Bohumil-94106 3195
15.Doan Manh HungKadavý Ondřej-14-6103732105
16.Pestr LuděkChaloupek Petr-10-6   02  
17.Mládek BohuslavNovotný Marek         
18.Dušek JiříPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pestr Luděk21Kadavý Ondřej22
Mládek Bohuslav21Chaloupek Petr21
Dušek Jiří12Novotný Marek03
Doan Manh Hung40Pražák Bohumil03
WO01WO10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35646:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Fiala Aleš
 
 
Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
-9-8-9  0301
2.Smíšek Jaroslav
Haba Martin
 
 
Provazník Lukáš
Kušta Petr
 
 
10-689 3111
3.Fiala AlešHejný Jakub9-38-9-72312
4.Smíšek JaroslavProvazník Lukáš-6-681083222
5.Brýna KarelNovák Luboš7105  3032
6.Haba MartinKušta Petr746  3042
7.Smíšek JaroslavHejný Jakub-7-6-4  0343
8.Brýna KarelProvazník Lukáš57-64 3153
9.Haba MartinNovák Luboš-51088 3163
10.Fiala AlešKušta Petr35-106 3173
11.Brýna KarelHejný Jakub5-3-5-16 1374
12.Haba MartinProvazník Lukáš-6-3-9  0375
13.Fiala AlešNovák Luboš8-10-8-4 1376
14.Smíšek JaroslavKušta Petr68-86 3186
15.Haba MartinHejný Jakub9-6-4-4 1387
16.Fiala AlešProvazník Lukáš-14-687-82388
17.Smíšek JaroslavNovák Luboš9-6-57-152389
18.Brýna KarelKušta Petr-5778 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Aleš13Hejný Jakub40
Smíšek Jaroslav22Provazník Lukáš22
Brýna Karel31Novák Luboš22
Haba Martin22Kušta Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25614:525TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Samohejl Erich
 
 
Brůček František
Procházka Ivan st.
 
 
810-10-6113210
2.Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
Perníkář Tomáš
Hlaváč Tomáš
 
 
547  3020
3.Krieger KarelBrůček František-9591 3130
4.Samohejl ErichProcházka Ivan st.6-5-7-4 1331
5.Levý JiříPerníkář Tomáš-876-7-42332
6.Hajný JosefHlaváč Tomáš5-864 3142
7.Mikšátko RomanBrůček František-99-89113252
8.Levý JiříProcházka Ivan st.-1010-75-62353
9.Hajný JosefPerníkář Tomáš53-9-8-62354
10.Krieger KarelHlaváč Tomáš569  3064
11.Levý JiříBrůček František-12-106593274
12.Hajný JosefProcházka Ivan st.-11-67-5 1375
13.Krieger KarelPerníkář Tomáš329  3085
14.Mikšátko RomanHlaváč Tomáš-8982 3195
15.Hajný JosefBrůček František4-766 31105
16.Krieger KarelProcházka Ivan st.         
17.Mikšátko RomanPerníkář Tomáš         
18.Levý JiříHlaváč Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krieger Karel30Brůček František04
Samohejl Erich01Procházka Ivan st.30
Levý Jiří12Perníkář Tomáš21
Hajný Josef22Hlaváč Tomáš03
Mikšátko Roman20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy