Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Čápová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21256:261TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Dvořáková Lucie
Spilková Ivana
 
 
-45-69-102301
2.Čápová KateřinaŠišková Gabriela10-4-6-9 1302
3.Bulantová PavlaDvořáková Lucie-1-8-8  0303
4.Füllsacková BarboraSpilková IvanaWO    3013
5.Bulantová PavlaŠišková Gabriela-75-3-5 1314
6.Čápová KateřinaSpilková IvanaWO    3024
7.Füllsacková BarboraDvořáková Lucie-6-3-5  0325
8.Bulantová PavlaSpilková IvanaWO    3035
9.Füllsacková BarboraŠišková Gabriela-3-3-7  0336
10.Čápová KateřinaDvořáková Lucie-4-4-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čápová Kateřina02Šišková Gabriela30
Bulantová Pavla02Dvořáková Lucie30
Füllsacková Barbora02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21305:272TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Vránová Helena
Lösterová Anna
 
 
-12-2-9  0301
2.Bláhová MilenaVránová Helena-129-7-9 1302
3.Adamová BoženaLösterová Anna-45-6-12 1303
4.Zýková RenataWO    3013
5.Adamová BoženaVránová Helena-10-10-10  0314
6.Bláhová MilenaWO    3024
7.Zýková RenataLösterová Anna-7-8-7  0325
8.Adamová BoženaWO    3035
9.Zýková RenataVránová Helena-7-79-3 1336
10.Bláhová MilenaLösterová Anna-6-56-9 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Milena02Vránová Helena30
Adamová Božena02Lösterová Anna30
Zýková Renata02   
WO30WO03
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11351:260TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Handlová Natálie
Bartoňová Tereza
 
 
66-85 3110
2.Adamčíková DanaBartoňová Tereza687  3020
3.Stočesová SilvieZuzáková Anežka447  3030
4.Žáčková LeaHandlová Natálie-8-5-6  0331
5.Stočesová SilvieBartoňová Tereza618  3041
6.Adamčíková DanaHandlová Natálie-128-9483251
7.Žáčková LeaZuzáková Anežka4-7103 3161
8.Stočesová SilvieHandlová Natálie38-106 3171
9.Žáčková LeaBartoňová Tereza-6-8-7  0372
10.Adamčíková DanaZuzáková Anežka283  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana30Bartoňová Tereza12
Stočesová Silvie30Zuzáková Anežka03
Žáčková Lea12Handlová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Drgoňová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Drgoňová Veronika
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24340:388TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Vinklářová Veronika
Luňová Zuzana
 
 
6-6-10-16 1301
2.Scheubová JanaStrnadová Karolína97-16-14-72302
3.Opravilová Scheubová LucieVinklářová Veronika-5-5-8  0303
4.Coubalová MartinaLuňová Zuzana-76-8813213
5.Opravilová Scheubová LucieStrnadová Karolína9-10-5-7 1314
6.Scheubová JanaLuňová Zuzana9-9-6-10 1315
7.Coubalová MartinaVinklářová Veronika633  3025
8.Opravilová Scheubová LucieLuňová Zuzana810-29 3135
9.Coubalová MartinaStrnadová Karolína8-9-7-7 1336
10.Scheubová JanaVinklářová VeronikaWO    0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana02Strnadová Karolína30
Opravilová Scheubová Lucie12Vinklářová Veronika11
Coubalová Martina21Luňová Zuzana12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19329:351nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
Pokorná Tereza
Špicarová Ivana
 
 
-11-6910-52301
2.Závodská KatarínaNesvačilová Petra624  3011
3.Kačírková MartinaPokorná Tereza-7-99-8 1312
4.Blažková AnežkaŠpicarová Ivana-412-6983222
5.Kačírková MartinaNesvačilová Petra888  3032
6.Závodská KatarínaŠpicarová Ivana-5-6-1  0333
7.Blažková AnežkaPokorná Tereza-8-3-6  0334
8.Kačírková MartinaŠpicarová Ivana-10-641273244
9.Blažková AnežkaNesvačilová Petra379  3054
10.Závodská KatarínaPokorná Tereza-44-6-2 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Závodská Katarína12Nesvačilová Petra03
Kačírková Martina21Pokorná Tereza30
Blažková Anežka21Špicarová Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:6355:265TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
-9-4-8  0301
2.Dvořáková AnnaJebavá Lucie8-79-6153211
3.Strnadová KarolínaSeidlová Monika8127  3021
4.Petříková MichaelaKaucká Hana797  3031
5.Strnadová KarolínaJebavá Lucie943  3041
6.Dvořáková AnnaKaucká Hana1227  3051
7.Petříková MichaelaSeidlová Monika9104  3061
8.Strnadová KarolínaKaucká Hana986  3071
9.Petříková MichaelaJebavá Lucie84-107 3181
10.Dvořáková AnnaSeidlová Monika2210  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Anna30Jebavá Lucie03
Strnadová Karolína30Seidlová Monika03
Petříková Michaela30Kaucká Hana03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy